Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

Komentari Diskusije
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

#2 Post Postao/la mrki62 »

bi li vama laskalo kad bi neko uradio ovo za vas ili bi se ljutili što vaše privatne stvari iznosi u javnost
Yebote , laskalo i te kako ,................. vidovita, haj počni sakupljati potpise za nas dvoje [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

#7 Post Postao/la beca »

svaka mu cast, ocito da mu je zaista stalo do nje, ali nije ni to jedina stvar koja je neobicna, vec upravo njegova kreativnost...ima toliko muskaraca kojima je stalo do djevojke, ali u njima nesto im ne dozvoljava da budu toliko kreativni, orginalni, ma ramanticni uopce....

kojoj ne bi laskalo to sto radi.......

ja sam malo pesimista u zivotu, pa sam odmah pomislila na mogucnost da se on ohladi od nje nakon nekog vremena.....a zamislite ona se zagrijala....sve je moguce

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

#8 Post Postao/la sabinax »

nadam se da ce pri svom misljenu ostati i nakon 10 godina

evo Ervine ako ti pase imas moj glas za peticiju...i pride k tome jos ova pjesma
"Ljubav nije matematike" [Happy.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=SzwuZ8N9-5M
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

#10 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:pa neka ohladi od nje barem će ona poslije imati jednu lijepu uspomenu i moći će reći za mene je nekad neko uradio to i to


da, kreativan momak a tek mu dvadeset
slazem se sto si rekla, ali upravo to mozda nece donijeti dobro u buducnosti, zamisli izadjes ti sa momkom koji je to uradio za svoju bivsu djevojku.....kako ces se osjecati...naravno, da bi mislila da mu je stalo do tebe, kao nekada do nje, ocekivaces da nesto slicno uradi i za tebe, ali nista nece biti dovoljno veliko...ne znam....

sto se tice ovog trenutno sta radi, naravno da ima smisla, ponavljam svaka cast, i ja bih svasta iz ovih stopa uradila da nekome pokazem koliko mi je stalo....ali da to samo on zna, drugacije je kad zna javnost...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

#11 Post Postao/la sabinax »

pa sta ja znam...meni taj cin nije toliko bitan koliko ustrajanost u toj ljubavi, zenu u nekim godinama ne fasciniraju ludorije, cak mislim da bi joj moglo biti i neugodno, jer koliko sam shvatila njeno misljenje je da okolina to nece prihvatiti...
po meni bi veca zrtva bio cin, da postuje njeno misljenje i da joj svojom ustrajanoscu pokaze da godine zaista nemaju veze s ljubavlju...

mislm ja to gledam sa svojih 39 mozda malo drugacije od mlade generacije [cool.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

#12 Post Postao/la beca »

Skupljacu i ja potpise da mi dodje.... [mmmux2.gif] :(

Odgovori