Alibi

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: ALIBI

#2 Post Postao/la andro »

NE , ako se odnosi i na obrnutu situaciju, to je nezahvalno jer u svemu tome mozes ispasti najveci krivac . [eusa_naughty.gif]
slika
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: ALIBI

#3 Post Postao/la paparaci »

bas tako andro. a ne samo to, jednostavno nije fer od nje tako nesto da trazi! jos pogotovo ako zna npr. da su njen muz i prijateljica joj dobri prijatelji. najzad, nema smisla nikako! koja glupost [eusa_wall.gif] i dokle misli tako?!
da mi je rodjeni brat, ne bi ga podrzao u tome!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: ALIBI

#4 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:Primjer:
Imate drugaricu koju je muz prevario, sad ona planira da se osveti i trazi vas kao "alibi".

Da li ce te pristati, i toboze izaci sa njom, a ustvari je ona na sastanku. Zamolila vas je i naljutice se ako joj to ne ucinite. A njen muz je u stvari i vas dobar prijatelj.
@papaya ako si otvorila temu trebala si dati uz i komentar..da nas usmjeris....

Prvo bilo kakva prevara je losa stvar...a osveta jos gora...i ako je vec hjela da mu se osveti sta ce joj ikako Alibi....uvlacenje prijatelja u svoje probleme t.j trazenje pasijih usluga od prijatelja njenog muza..
Mijesati se medju parove koji imaju takvih problema..nije pozeljno...Oni se kadli tadli pomire a osoba umjesana u tu situaciju ispade najveci krivac...

Nikada se nebih mijesala u takve odnose..niti bih trazila takvu uslugu ...ako bih mi se desila takva situacuja,,,a cisto sumnjam da mi se moze desiti... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: ALIBI

#5 Post Postao/la nella26 »

Pa moji prijatelji me dovoljno poznaju i prema tome znaju da takvu "uslugu" ne mogu tražiti od mene.
Jednostavno me se ne tiču takve stvari, tu bih bila da saslušam,posavjetujem ali da se petljam to nikad.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: ALIBI

#7 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:Cao Raja, pa moja tema, moja dilema
Ok svatila sam.... :(

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: ALIBI

#9 Post Postao/la sabinax »

Ne bih ni ja rado bila, ali jednom sam bila primorana kad sam morala mojoj bivsoj sefici cuvati leda, ici po klinca dok je ona bila u akciji i njenom muzu reci da je na seminaru...nije ugodan zadatak ali kada je u opisu radnog mjesta ...mora se

a sada dali bih prijateljici tako nesto ucinila...jos ako mi je i njen muz prijatelj...tesko, mada ne vjerujem da bi me tako nesto i pitale, uvijek bih prije preporucila nek otvoreno rascisti s njim i posloze stvari u svojoj glavi
a u ovoj prici kao navodno se ona njemu sveti za to sto je on nju prevario pa da budu 1:1 [eusa_think.gif] pa ako mu se sveti, bilo bi dobro da mu otvoreno kaze: "e sad cu ja tebe prevariti" [Happy.gif] mada ni u tome ne vidim previse smisla
Oni bi to trebali rjesiti zajedno: ili oprostiti ili se razvesti ili da budu 1:1 (ali nek se zna)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: ALIBI

#10 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@papaya necu ti reci sto da cinis
samo obrati paznju u jednoj ogromnoj razlici
ako ima namjeru....
od onog:
Ako je vec to uradila....




[laugh.gif]
Citam ovdje stavove prvenstveno vas zena, djevojka hajde da okvirim u ljepotica...
Eeee hocu da kazem da´mi muskarci razmisljamo drugacije za svog druga i prijatelja
Stoga nebi puno razlagao znate moj stav

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: ALIBI

#13 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:Primjer:
Imate drugaricu koju je muz prevario, sad ona planira da se osveti i trazi vas kao "alibi".

Da li ce te pristati, i toboze izaci sa njom, a ustvari je ona na sastanku. Zamolila vas je i naljutice se ako joj to ne ucinite. A njen muz je u stvari i vas dobar prijatelj.

naravno da cu pristati...pogotovo ako je on nju prevario...jos cu je nasavjetovati ne ni li on kako crko od muke....

sanja
Pocetnik
Postovi: 9
Pridružen/a: 31 Dec 2002 02:00

Re: ALIBI

#14 Post Postao/la sanja »

papaya je napisao/la:Primjer:
Imate drugaricu koju je muz prevario, sad ona planira da se osveti i trazi vas kao "alibi".

Da li ce te pristati, i toboze izaci sa njom, a ustvari je ona na sastanku. Zamolila vas je i naljutice se ako joj to ne ucinite. A njen muz je u stvari i vas dobar prijatelj.
auu izmedzu dvije vatre
najbolje je ti njoj pruzi podrsku a izadzi s njenim muzem [icon_wave.gif]

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: ALIBI

#15 Post Postao/la Bebana_de »

Prije mozda nekih 4 godine,,imala sam vrlo dobre radne kolege,tj,bracni par,,
vrlo su lakim zivotom zivjeli imali su previse zato su bili tako osiliti,
Jedne veceri,dobijem poziv od nje,,
"gogi molim te povezi me do jednog lokala da mi moj ne vidi trag,zeli se naci sa jednim tipom,"
Pomisli nisam dobro razumjela,reko ponovi sto si rekla,,
ona opet jedno te isto zbori,,
upitah sto to radis,,????
veli "iz inata,dosta mi je prati njegove isminkane kragne na kosuljama"
zbunjeno sam slusala njene reci,,Boze pomisli ,sto zeli sada stim da postigne,sto mene zove da ja bas vozim,,
kad je dosla kod mene tj,da ostavi auto kod mene i da je ja povezem,,
silom prilika je nagovorim da ude u kucu,,
jedva,,,kazem jedva sam je uspjela da urzumim, i odgovorim na take sulude stvari da radi,,,
tu vece je prenocila kod mene,,isplakala se i napila od bede,,
jesam joj (se ismijala),,snimala sam je da vidi sta radi od sebe kad nije pri svesti,,
nakon par dana je dosla i rekla
HVALA
cujem sada da su razvedeni,da ona srecno zivi,a on ko papak tumara ulicama
ostavljen kao ponizen,prica gradom, [glupostpj9.gif] hmmmmmmm
bas mi je drago da sam uspjela da je odgovorim od gluposti i srama na kraju koji bi se prosirio o njoj,,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Odgovori