Još jedna šansa

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Još jedna šansa

#1 Post Postao/la nella26 »

Vjerujem da se svima dogodilo da prekine sa momkom/djevojkom a da su vaša osjećanja još uvijek jaka i tada već bivši/a želi da se pomiri.
Da li ste vi za pružanje te druge prilike (bez obzira kakva je greška u pitanju) ili više volite "premijere" nego "reprize", odnosno da li radije potražite novog partnera?

Ja pružim drugu šansu, naravno ako mi je stalo do te osobe i naravno ako nije neka velika baš greška koju je napravio prema meni, nekako sam radije hodala utabanim stazama, a sad vidim da je ipak možda bolje da se odlućim za "premijeru", odnosno nešto novo!
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Još jedna šansa

#3 Post Postao/la paparaci »

zavisi od greske i jacine veze tj mojih osjecaja prema njoj. jako sam strpljiv i tolerantan. za to sam uvijek da se pruzi druga, pa ako treba i treca sansa - ako nije nesto sto iskace iz okvira koje sam postavio. svakako treba znati reci stop! - dovdje i ne dalje! jer to postane igra bez granica. iskreno receno, volio bih nekad da sam krut i hladan u nekim tako situacijama. [icon_ballbounce.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Još jedna šansa

#5 Post Postao/la paparaci »

nadam se da se to nece desiti. ja sam ti nekako uvijek ista budala. ne ucim puno iz gresaka [Happy.gif] [eusa_wall.gif]
mnogo truda i ljubavi ulozim u vezu, ali sam rijetko osjetio da mi se uzvrati (bar) istom mjerom.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Još jedna šansa

#7 Post Postao/la nella26 »

paparaci je napisao/la:nadam se da se to nece desiti. ja sam ti nekako uvijek ista budala. ne ucim puno iz gresaka [Happy.gif] [eusa_wall.gif]
mnogo truda i ljubavi ulozim u vezu, ali sam rijetko osjetio da mi se uzvrati (bar) istom mjerom.
[evojele9.gif] ista sam :(
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Još jedna šansa

#8 Post Postao/la basista »

.. jah! jos cete vi truda uloziti..da bi dostigli perpetumlove stanje.. ahhaa)))
kako ja?? ja se mogu zaljubiti kad god hocu! Uuuuuu.. kako to gordo zvuci samo..
.. svasta.. [cool.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Još jedna šansa

#9 Post Postao/la paparaci »

nella26 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:nadam se da se to nece desiti. ja sam ti nekako uvijek ista budala. ne ucim puno iz gresaka [Happy.gif] [eusa_wall.gif]
mnogo truda i ljubavi ulozim u vezu, ali sam rijetko osjetio da mi se uzvrati (bar) istom mjerom.
[evojele9.gif] ista sam :(

Drug, hajd nam ponesi po casu mlijeka [Happy.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=inkPDp-oDXQ

sta nas briga - bice gore :lol:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Još jedna šansa

#10 Post Postao/la nella26 »

paparaci je napisao/la:
nella26 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:nadam se da se to nece desiti. ja sam ti nekako uvijek ista budala. ne ucim puno iz gresaka [Happy.gif] [eusa_wall.gif]
mnogo truda i ljubavi ulozim u vezu, ali sam rijetko osjetio da mi se uzvrati (bar) istom mjerom.
[evojele9.gif] ista sam :(

Drug, hajd nam ponesi po casu mlijeka [Happy.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=inkPDp-oDXQ

sta nas briga - bice gore :lol:
:lol: može drug pa dokle god ovako [eusa_wall.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Još jedna šansa

#11 Post Postao/la im_ex »

beki je napisao/la:pružena nova šansa je u većini slučajeva promašaj i produžavanje agonije ,odlaganje neizbježnog [eusa_naughty.gif] [eusa_naughty.gif]
upravo [eusa_clap.gif]



al,
dzaba - nemoguce odoliti; crkla bih da ne prihvatim pomirenje ... ups ... produzetak agonije koja ce vremenom da me dokrajci.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Još jedna šansa

#12 Post Postao/la basista »

Ja vam fino kazem a vi se zajebavate.. eno,moje iskustvo u mojoj pjesmi u Temi Nasi stihovi..
proslost je proslost.. pa kako god se to tumacilo..
Izgubio sam dvije godine za koje sam vec prvog dana znao da su izgubljene,,jer sam htio da je volim po svaku cijenu..
Plus prve tri godine.. nizasdta.. Jos jedna nesavrsena ljubav.. ?mislim da imam taj stih u toj pesmi.. Sta sad?? Hocul nastaviti da tugujem?
Naravno da ne.. posljednja..savrsena,vulkansko-atomska ljubav.. brizljivo je cuvana..
a do tada...kao sto rekoh.. perpetumlove.. nije losa stvar [Happy.gif]
Bio sam ozbiljan,,

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Još jedna šansa

#14 Post Postao/la nella26 »

Odlučila sam da više nema davanja šansi i držim se već neko vrijeme ali se ipak pitam šta ako se vidimo (slučajno) hoćul biti od riječi kao sad [eusa_think.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Još jedna šansa

#15 Post Postao/la basista »

To ces znati tek kad se to desi..
Bas danas,dobih poruku koja glasi.. Tog dana,kad se vidimo,znat cu sta cu.. Ziva istina..
Pa ako si ko i ona,vjerovatno je i kod tebe tako.. Ali dosta ce zavisiti i od smijera u kojem budu isle tvoje misli...do tog momenta.
Ako budes stalno mislila na njega.. jos ces ti i potrcati za njim na ulici.. ziva istina.. Ako to bude islo drugim tokom,bice to kao i susret sa bilo kojom drugom osobom..

Odgovori