Pomagajte...da li me vara??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Pomagajte...da li me vara??

#61 Post Postao/la nella26 »

Lady sory slučajno sam pošla da ti odgovorim ali sam obrisala tvoj prethodni post, izvini molim te.

Rekla si kako si zakazala malo i kako bi voljela vratiti vrijeme, pa sam ti htjela reči da stojiš umjestu igledaš kako iz dana u dan ideš u sve veći bezdan, trgni se malo i vrijeme o kojem razmišljaš iz prošlosti pokušaj napraviti u sutra, ustvari već u danas.
Nisi ti zakazala nego se malo ulijenila po tom pitanju, tačnije nemaš volje i strah te od njegove reakcije, ali samo naprijed idi jer nemaš šta izgubiti ako pokušaš.
A što se tiče nedostatka vremena od ostalih obaveza shvati samo da ti ništa nije preče od tvoje porodice i nađi vremena, makar ga uskratila na svemu drugom [icon_flower.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Pomagajte...da li me vara??

#63 Post Postao/la Bebana_de »

Zivi svaki dan kao da ti je poslednji!

Ako ti ova recenica ne kaze sve onda je dzabe da napisu knjigu deblju od 1000 Zasto 1000 zato

slika

i pokusaju ti objasniti i savetovati,sta da radis.Ubiti sve ti to sama znas i samo ti mozes da uradis nesto posto si ti sa tom osobom godinama provela i ti bi trebala da znas sta on dise, a ne neko drugi. Sva ta objasnjenja samo ti glavu zavrtise.

Ako pogresno pisem onda izvini. [icon_flower.gif] U svakom slucaju zelim ti svu srecu OVOG SVETA [thumbup.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Pomagajte...da li me vara??

#64 Post Postao/la im_ex »

haman, jos nista :roll:


:D
ej, ajd' 'vako
znaam da ne mozes sve, al ...pokupi sto vishe od glavne plesacice
[mmmux2.gif]
koristi se tim oruzjem, a ako i na to ostane ravnodusan, nema vam spasa

http://www.youtube.com/watch?v=NOur1JDm ... re=related

pocni da ucis! :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Pomagajte...da li me vara??

#68 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

Ja mislim da DA...zbog tih sms-ova,a i nema sexa.Logicno je [huh.gif]

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Pomagajte...da li me vara??

#71 Post Postao/la zivinicannn »

svaka cast na temi....znaci kad se ozenim to ne raditi bice sumljivo :D

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Pomagajte...da li me vara??

#73 Post Postao/la venecija »

ne.. [eusa_naughty.gif] [icon_flower.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Pomagajte...da li me vara??

#74 Post Postao/la zivinicannn »

haha mozda se omakne

Avatar
Crnokosa071
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 643
Pridružen/a: 13 Jun 2009 10:37
Lokacija: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: Pomagajte...da li me vara??

#75 Post Postao/la Crnokosa071 »

Dugo me nije bilo na forumu, uđoh i ugledah ovo kao prvu temu.
[wow.gif]
Teško je u ovakvim situacijama biti od neke pomoći nekome ko je u ovoj situaciji u kojoj je dotična dama. Možemo samo razgovarati, a mislim da je čak i ružno reći nekome - razvedi se, ne razvedi se, vara te ili ne vara te. Uostalom nemamo pravo zaključivati niti nagovarati nekog na nešto. :!:

Očigledno je da u tom braku nešto ne štima, možda je prezasićenje, neka vrsta dosade, "kriza srednjih godina" kada sopstvena žena i muž gube na atraktivnosti, privlačnosti, kada strast iz spavaće sobe - kaže good bye....! Normalno i ništa neobično. Sve, pa i taj period, prođe... Ako postoji mogućnost da on eventualno ima neku drugu, ni tu draga moja, ne možeš puno uraditi. On nije maloljetan, dakle radi to svjesno, ako radi.

DNO DNA mi je pratiti nekog i uhoditi, kontrolisati mobitel, čitati poruke.... To ja sebi nikad ne bih dozvolila i mislim da su to očajni potezi ... Ni djeca, ni tvoje uhođenje, provjeravanje, sumnja - ništa nekog ne može spriječiti da ode ako želi. Pod ovim ode - mislim trenutno na tuđi krevet. Nikoga se ne može prisiliti da živi s tobom, niti da te voli, uostalom i sama mislim da ne postoji ništa što je vječno, ni ljubav, ni strast....sve je potrošno. Ostaje samo povjerenje kao osnov svega i navika.

Mislim da je za tebe bolje da se toliko ne opterećuješ tim stvarima, da se opustiš, relaksiraš, prošetaš, nađeš neku zanimaciju i u kafi sa prijateljicama, aerobiku, čitanju, bilo čemu. Razmišljajući o tome nećeš uraditi puno, samo će te to pojesti. Ako on ne pristaje na neki razgovor - pristat će nekada, ni njemu nije lako, ON zna da tako ne ide, kad tad će ti otvoriti i baciti karte na sto, a ti budi spremna podnijeti šta god da bude. Nije kraj svijeta. Sačuvaj sebe prvenstveno, djeca su tu, a muž može biti najbolji prijatelj ali i najveći neprijatelj.

Ne znam da li sam ti i malo pomogla ovim postom, ali eto, ovo je neko moje viđenje tvoje situacije, ako jesam - drago mi je, ako ne - shvati ovo kao prijateljsko obraćanje...

Lijep pozdrav ti i sretno! :wink:
Neka osmijeh bude vaš kišobran!

slika

Odgovori