Pomagajte...da li me vara??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Pomagajte...da li me vara??

#139 Post Postao/la Bausstelac »

JOK ne vara te........samo ti se tako cini Zenska glavo [mmmux2.gif]
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pomagajte...da li me vara??

#140 Post Postao/la ra-ja »

IM_ex je napisao/la:
lady_nn je napisao/la: ali naravno da ne priznaje, naprotiv to je uvreda
Dabome, za strastvenog ribolovca to i jeste uvreda.


lady_nn je napisao/la:molila bih da mi objasni u cemu je razlika kad se peca po danu i po noci, nije sala, ozbiljno pitam.
Ja i po danu vidim masu ribara....je li to pecanje po noci suplja ili je bas opravdano?
Krajnje opravdano.

Da to upitas ma kojeg od ribara, koji pecaju danju, sigurno bi dobila odgovor koji ti i sama dadoh (iako nisam ribolovac, nije mi strana strast pecanja [mmmux2.gif] )
Znas li sta je strast? [mmmux2.gif]
Pobjeci od buke i ostalih svakodnevnih zivotnih smorova, bar na krace vrijeme, osjetiti tisinu koju dusha treba, osjetiti se spokojno cineci nesto sto se voli, potrebno je svakome ko se osjeca zivim (da ne kazem normalnim).
Noc. Tisina. Mirna voda. Tisinu povremeno drazesno narusi tek zvuk nestasne ribe koja je na tren iskocila iz vode. Carolija koju treba znati osjetiti.
Ne ide on, bona, pecati nocu da bi ti donio sto vise ribe. Mozda cak ne voli ni da jede ribu. Mozda, kazem. Nebitno je.
Bitno je da mu je dobro, a ti dumaj jel kupovna; dumaj kad si tako naivna slika
Ovdje ti je ova sagovornica najbolje objasnila kako to ide..Iako se je bas ne slazem u potpunosti, pa da dodam...
Kad krene u ribu da noci , ob´nako se spakuje bas za pecanje bez da se moze primjetiti da ide negdje drugo. :!:
Uvijek postoji ono ALI? Usput moze pokupiti trotoarku bar toga ima u izobilju, jos ako je privlacan moze i dvije odjednom povuci. Kada dodje na mjesto lovljenja ,spremi stap, zabaci udicu sa olovom A ono ...klok... padne u vodu, Zategne kabal na koji stavi bijeli papir da moze vidjeti kada riba zategne da je izvuce.
Eh sada u to mora stalno gledati i pratiti, ali ako umjesto tog papira stavi zvonce, onda sloboodan, moze setati.. [icon_flower.gif]
Pokupljena trotoarka , bas onako kako je im-ex opisala lezi na uzbrdici gleda u nebo i broji zvjezdice, osluskuje placakanje riba, ocaravajucoj tisini ceka lovca..itd itd...Sta ja svasta napisah [laugh.gif]
Provjeri u torbi da li ima zvonce ili ne, ono ti daje odgovor za sve tvoje polemike :lol: :lol:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Pomagajte...da li me vara??

#141 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la: Eh sada u to mora stalno gledati i pratiti, ali ako umjesto tog papira stavi zvonce, onda sloboodan, moze setati.. [icon_flower.gif]
Pokupljena trotoarka , bas onako kako je im-ex opisala lezi na uzbrdici gleda u nebo i broji zvjezdice, osluskuje placakanje riba, ocaravajucoj tisini ceka lovca..itd itd...Sta ja svasta napisah [laugh.gif]
Provjeri u torbi da li ima zvonce ili ne, ono ti daje odgovor za sve tvoje polemike :lol: :lol:
hahaha, odlicno, ma bravo Ra-Ja [laugh.gif]
Obzirom da je papiric davno prevazidjen, znaci, covo uziva, znajuci da ga zvonce nece iznevjeriti [mmmux2.gif]
Ama, kazem, dobra ti ova opaska skroz; jest da ne ide u korist nasoj lady_nn nikako, al' sto je tu je (:
Ra-Ja [evojele9.gif]
U prethodnom postu sam se osvrnula iskljucivo na njeno pitanje, a tvoj dodak je posve na mjestu [eusa_clap.gif]

Nedavno sam bila ocevidac jednog takvog dernecenja ... ups ... nocnog ribarenja :lol:
Sasatala se druzina, njih jedno 5 ili 6 "ribo"lovaca (pola ih ozenjenih, ali bez supruga su tu), okretanje janjca , dernecenje se, naravno, nastavilo i tokom noci. Pred i u kolibici, nad vodom - i zamisli, jedna hamelj turkinja.
Kad, cija ce biti, proculo se, komsijinog sina (koji je takodje ozenjen, a da mu zna ona njegova, odgrizla bi mu spolovilo [laugh.gif] ), al, nije samo njegovu strast smirila - kerusha.

Dakle, lady_nn
Znas li ide li na pecanje u drustvu?
Ako da, znas li ko cini to drustvo?
Poznajes li te njegove jarane?
Kakav brak oni imaju, po tvom?
Kontaktiras li s nekom od supruga njegovih jarana?
Sta njih mudruje, a?
Ne preostaje ti nista drugo do da ides s njim pecati, ako ne odustaje od pohoda kad mu se namjeravas pridruziti (:

A zvonce, nadjes li ga, ma pusti ra-ju, sali se ona xD
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Pomagajte...da li me vara??

#143 Post Postao/la sabinax »

lady_nn je napisao/la:Eh ovako, kako da otkrijem da li me muz vara? situacija je ovakva:
-dugogodisnji brak, dvoje djece..
-dva puta sam uhvatila neke smsove i bili belaji...ali kune se svime da su samo poruke i da nista vise nije bilo
-sex, nula bodova, spava u dnevnoj, lafo vruce, pa zbog tv, bla bla...
-precesto ide navodno u ribu (ali kakvu [eusa_think.gif] ) pitam se, i to naravno navece...nekad i ujutro ali navece uglavnom, istina on donese ribe ali djavo mi ne da mira...
-sutljiv je, zamisljen, ali i po prirodi je takav, takvog sam ga upoznala...
dodje mi da unajmim privatnog detektiva i zauvijek stavim tacku, POMAGAJTE, STA DA RADIM???


nema niko? :oops:
Ma sta te briga...sto manje znas bolje ti je...uzivaj i ti:i di na ribu, rasiri se po cijelom krevetu, izidi s prijateljicama, sms-aj se, tipkaj na forumu, zabavljaj se...vidjeti ces da ce on pozeljeti da bude u tvom drustvu...a i ako nece sta te briga zivot ti je ispunjen i bez njega
Sretno nepoznata!
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Pomagajte...da li me vara??

#144 Post Postao/la Bebana_de »

I sta bese,ledy :?:

Izgleda ga makela sa friskog lufta [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Pomagajte...da li me vara??

#148 Post Postao/la mrki62 »

A kako dijete može tek tako izostajati od kuće ?
Jel dijete prepušteno samo sebi ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Pomagajte...da li me vara??

#149 Post Postao/la ekrankaa »

Teska situacija koja moze imati dvojake posljedice.
Ako je u pitanju maloljetnik , to je vec i u domeni socijalne sluzbe jer ocito dijete ima problema, kako bi se reklo strucno on je maloljetni delikvent.
Samim tim snosite i vi odgovnost za takvo njegovo ponasanje.
Roditelji ste mu i zaista ne razumijem , to vase , nemate majcinski instikt..oprostite, tek sada ga trebate imate , da svoje dijete pokusate ispraviti na pravi put.
Nemojte uzeti ovo moje pisanje na zlo to je moje misljenje, i samim tim vam zelim ukazati da trebate se posvetiti svom djetetu prije svega , jer ocito mu nesto fali , dali u odgoju ili necem drugom ne ulazim , no svakako je DIJETE najbitnije u cijeloj prici.
Zlata ce biti..a djetetu se mora sada pomoci.
Pogotovo ako je u pubertetskom razdoblju takvi ekscesi nisu ni prvi koji su se desili kod djece.Dakle prvo gledajte na dijete , razgovor,razgovor i samo razgovor, Tu vam moze pomoci psiholog u skoli ako ide, i socijalna sluzba koja je itekako sposobna da vodi takav problem ,postoje savjetovalista za roditelje pa se i tamo obratite.

Zlatara ako znate, trebate po mom sudu , posjetiti, a ako ne ide drugacije ,prijava , ali dobro procjenite situaciju koja moze i vama na ustrb biti.
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Odgovori