* Smijesni tekstovi *

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#16 Post Postao/la Alyssa_ »

bosanka100 je napisao/la:Rjecnik
(suvremenog poslovnog Bosanskog)



0. Ovako se kaze u svijetu.
0. Ovako se kaze u Bosni.

1. Dragi kolega dugo se nismo vidjeli
1. Dje si p**** ti materina

2. Izvini ali malo sam te duze cekao
2. Dje si, jebote

3. Gospodin je veoma obrazovan
3. On je peder

4. Mislim da niste dobro sagledali sve aspekte ugovora
4. j**** te corava

5. Mora da se salis
5. Seres

6. Ne, nikako niste u pravu
6. Pusi k****

7. Informacija koju imate ne odgovara cinjenicnom stanju
7. Jedes govna

8. Vasa sekretarica je veoma simpaticna
8. Jel, j**** ti to?

9. Prijatno
9. Disi malo

10. Koju funkciju gospodin ima u firmi
10. Koji je on k****

11. Smatram da njegovo misljenje ne treba uvaziti
11. Ko njega j****

12. Ovaj projekat je lako ostvarljiv
12. To je pickin dim

13. Ovo je nemoguce
13. Moze al u kurcu

14. Taj zakon netreba uvazavati
14. Jebo zakon

15. Najzad
15. Fala kurcu

16. Hvala
16. Izraz koji ne postoji


hahaha, svaka ti cast bosanka100 :biggrin: :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#21 Post Postao/la Alyssa_ »

Karakteri ljudi
Odredite karakter svojih prijatelja, bliznjih i suradnika po nacinu na koji...


PRISTOJAN - prdne i kaze "Pardon!".
CINIK - prdne i gleda te u oci.
KAVALIR - pusti damu da prva prdne.
GURMAN - prdne iz vlastitog zadovoljstva.
OSJEÆAJAN - prdne i kaze "Oh!".
IDEALIST - prdne iz uvjerenja.
VESELJAK - prdne i kaze "Tko prdi, zlo ne misli".
SENTIMENTALAN - prdne i misli kako bi bilo lijepo da nije prdnuo.
SHEPRTLJA - prducka po cijeli dan.
NAIVAC - prdne i misli da èini veliko djelo.
DOBRO ODGOJEN - prije nego shto prdne, moli za dozvolu.
GOROPADAN - prdne da se prozori tresu.
REALISTA - smatra prdenje normalnom pojavom.
NESTRPLJIV - jedva ceka da prdne.
EGOISTA - prdi samo za sebe.
PESIMISTA - josh nije ni prdnuo, a vec misli da se usrao.
DVOLICAN - prdne i pita tko je prdnuo.
DISKRETAN - prdne i kaze "Neka ostane medju nama".
KOLEGIJALAN - daje priliku da i drugi prdnu.
NEOPREZAN - prdne i usere se u gace.
SNOB - prdi samo u dobrom drushtvu.
GLUMICA - prdne i ceka aplauz.
SPORTASH - ako neko prdne jednom, on ce dva puta da obori rekord..

:biggrin: :biggrin:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#22 Post Postao/la Isolde »

Zasto je Coca-Cola bolja od muskarca? :P

1. Svaka boca Coca-Cole je uvijek pod dobrim pritiskom.
2. Kako god da je promuckas napravi se pjena.
3. Coca-Cola prija i ujutru i uvece i prije i poslije jela.
4. Mozes je mjesati sa drugim picem, a da zbog toga ne nastradas.
5. Okus Coca-Cole je isti i u razlicitim pakiranjima.
6. Koliko god da je pijes ona se ne umori.
7. Coca-Cola se ne moze pokvariti.
8. Coca-Colu mozes konzumirati cim je kupis i ona nece pomisliti da si laka zenska.
9. Coca-Cola ce strpljivo cekati da je popijes kada ti to budes htjela.
10. Samo od tebe zavisi da li ces je popiti sama ili ces je podijeliti s nekim.
11. Sa Coca-Colom ti ne moze biti dosadno.
12. Coca-Cola ne moze biti nervozna, umorna ili neraspolozena.
13. Od Coca-Cole ne mozes ostati u drugom stanju.
14. Ako je na prvom programu utakmica ili dnevnik ti mozes mirno gledati film na drugom zajedno sa svojom Coca-Colom.
15. Coca-Cola ti nece zamjeriti ako kupis neku skupu haljinu.
16. Kad ides u goste mozes ponijeti svoju Coca-Colu, a i ne moras.
17. Nitko ti ne broji koliko si Coca-Cola popila u zivotu.
18. Coca-Coli je svejedno da li ti je prvo pice i uvijek je najbolja.
19. Bez Coca-Cole se moze.
20. Coca-Cola se ne buni kad je drzis na ledu.
21. Ako otvoris Coca-Colu i ne popijes je, ona se ne zali na bolove.
22. Svaku Coca-Colu mozes piti 5 minuta ili sat. Koliko ima takvih muskaraca?
23. Kad popijes jednu Coca-Colu ostale ne idu na spavanje.
24. Coca-Cola nikad nema naporan dan i nikad nije umorna.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#23 Post Postao/la Alyssa_ »

hehehe, IsoLde, to lutko, coca cola je zakon, hihi...uvjek je tu kad mi treba.. :biggrin: :onfire:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#24 Post Postao/la Isolde »

Alyssa_ je napisao/la:hehehe, IsoLde, to lutko, coca cola je zakon, hihi...uvjek je tu kad mi treba.. :biggrin: :onfire:
ma da tako je hehehe :P

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#25 Post Postao/la Isolde »

Dragi sine,

Pi¹em ti ovo pismo, kako bi znao da ti pi¹em. Ako dobije¹ ovo pismo, znaèi da je dobro stiglo. Ako ga ne primi¹, javi mi, tako da ti ga ponovo po¹aljem. Pi¹em sporo, jer znam da sporo èita¹.

Neki dan je tvoj otac proèitao u novinama da se, po statistikama, veæina saobraæajnih nezgoda dogaða 1km od kuæe, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuæe. Kuæa je prelijepa, imamo èak i ve¹ ma¹inu, ali ne znam da li radi. Juèe sam stavila ve¹ da se pere, povukla vodu i ve¹a vi¹e nije bilo...

Ovdje vrijeme i nije tako lo¹e. Pro¹le nedelje samo je dva puta padala ki¹a - prvi put je trajalo 3 dana, a slijedeæi put 4.

U vezi one jakne koju si ¾elio, tvoj dajdza Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, po¹to su dosta te¹ka, jer to bi vi¹e ko¹talo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u d¾ep.

Napokon smo sahranili tvoga dedu: prona¹li smo njegovo tjelo kada smo èistili kuæu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobjedio, dok smo se igrali skrivaca.

Prije nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put iza¹li napolje zajedno.

Po¹to veæ spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... odr¾ava travnjak.

Tvoja sestra Julia, zna¹ ona koja se udala za svog mu¾a... napokon je rodila! Ne znamo jo¹ pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra æe je zvati po meni... Èini mi se malo èudno da svoju æerku zove "mama".

Tvoj roðak Pol se o¾enio... po cijeli dan se moli pred ¾enom, jer je devica. I da zna¹ da vi¹e ne viðamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro pro¹le godine...

A da ne govorim o tvom bratu ®anu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljuèevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!

Dobro sine, neæu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde prije nas ¾ivjela, uzela je kuæni broj sa zida i ponijela ga sa sobom.

Ako vidi¹ Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidi¹ nemoj joj ni¹ta govoriti.

Mama koja te voli.

PS : Htjela sam ti poslati ne¹to para, ali sam veæ zatvorila kovertu.


lol strasno :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#26 Post Postao/la Alyssa_ »

IsoLde je napisao/la:Dragi sine,

Pi¹em ti ovo pismo, kako bi znao da ti pi¹em. Ako dobije¹ ovo pismo, znaèi da je dobro stiglo. Ako ga ne primi¹, javi mi, tako da ti ga ponovo po¹aljem. Pi¹em sporo, jer znam da sporo èita¹.

Neki dan je tvoj otac proèitao u novinama da se, po statistikama, veæina saobraæajnih nezgoda dogaða 1km od kuæe, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuæe. Kuæa je prelijepa, imamo èak i ve¹ ma¹inu, ali ne znam da li radi. Juèe sam stavila ve¹ da se pere, povukla vodu i ve¹a vi¹e nije bilo...

Ovdje vrijeme i nije tako lo¹e. Pro¹le nedelje samo je dva puta padala ki¹a - prvi put je trajalo 3 dana, a slijedeæi put 4.

U vezi one jakne koju si ¾elio, tvoj dajdza Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, po¹to su dosta te¹ka, jer to bi vi¹e ko¹talo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u d¾ep.

Napokon smo sahranili tvoga dedu: prona¹li smo njegovo tjelo kada smo èistili kuæu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobjedio, dok smo se igrali skrivaca.

Prije nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put iza¹li napolje zajedno.

Po¹to veæ spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... odr¾ava travnjak.

Tvoja sestra Julia, zna¹ ona koja se udala za svog mu¾a... napokon je rodila! Ne znamo jo¹ pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra æe je zvati po meni... Èini mi se malo èudno da svoju æerku zove "mama".

Tvoj roðak Pol se o¾enio... po cijeli dan se moli pred ¾enom, jer je devica. I da zna¹ da vi¹e ne viðamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro pro¹le godine...

A da ne govorim o tvom bratu ®anu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljuèevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!

Dobro sine, neæu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde prije nas ¾ivjela, uzela je kuæni broj sa zida i ponijela ga sa sobom.

Ako vidi¹ Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidi¹ nemoj joj ni¹ta govoriti.

Mama koja te voli.

PS : Htjela sam ti poslati ne¹to para, ali sam veæ zatvorila kovertu.


lol strasno :P

hahahaha alll sam se ismijala, svaka ti cast, IsoLde :P :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#27 Post Postao/la Tourniquet »

IsoLde je napisao/la:Dragi sine,

Pi¹em ti ovo pismo, kako bi znao da ti pi¹em. Ako dobije¹ ovo pismo, znaèi da je dobro stiglo. Ako ga ne primi¹, javi mi, tako da ti ga ponovo po¹aljem. Pi¹em sporo, jer znam da sporo èita¹.

Neki dan je tvoj otac proèitao u novinama da se, po statistikama, veæina saobraæajnih nezgoda dogaða 1km od kuæe, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuæe. Kuæa je prelijepa, imamo èak i ve¹ ma¹inu, ali ne znam da li radi. Juèe sam stavila ve¹ da se pere, povukla vodu i ve¹a vi¹e nije bilo...

Ovdje vrijeme i nije tako lo¹e. Pro¹le nedelje samo je dva puta padala ki¹a - prvi put je trajalo 3 dana, a slijedeæi put 4.

U vezi one jakne koju si ¾elio, tvoj dajdza Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, po¹to su dosta te¹ka, jer to bi vi¹e ko¹talo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u d¾ep.

Napokon smo sahranili tvoga dedu: prona¹li smo njegovo tjelo kada smo èistili kuæu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobjedio, dok smo se igrali skrivaca.

Prije nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put iza¹li napolje zajedno.

Po¹to veæ spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... odr¾ava travnjak.

Tvoja sestra Julia, zna¹ ona koja se udala za svog mu¾a... napokon je rodila! Ne znamo jo¹ pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra æe je zvati po meni... Èini mi se malo èudno da svoju æerku zove "mama".

Tvoj roðak Pol se o¾enio... po cijeli dan se moli pred ¾enom, jer je devica. I da zna¹ da vi¹e ne viðamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro pro¹le godine...

A da ne govorim o tvom bratu ®anu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljuèevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!

Dobro sine, neæu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde prije nas ¾ivjela, uzela je kuæni broj sa zida i ponijela ga sa sobom.

Ako vidi¹ Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidi¹ nemoj joj ni¹ta govoriti.

Mama koja te voli.

PS : Htjela sam ti poslati ne¹to para, ali sam veæ zatvorila kovertu.


lol strasno :P


auuu sto se ismija ... hahhahh IsoLde prava si :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#28 Post Postao/la Isolde »

Alyssa_ je napisao/la:
hahahaha alll sam se ismijala, svaka ti cast, IsoLde :P :biggrin:
ToUrNiQuEt je napisao/la: auuu sto se ismija ... hahhahh IsoLde prava si :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
hvala vam :biggrin: drago mi je da vam se svidja :D aaaa koliko vas oboje lolim cmok :P

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#29 Post Postao/la Alyssa_ »

IsoLde je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la:
hahahaha alll sam se ismijala, svaka ti cast, IsoLde :P :biggrin:
ToUrNiQuEt je napisao/la: auuu sto se ismija ... hahhahh IsoLde prava si :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
hvala vam :biggrin: drago mi je da vam se svidja :D aaaa koliko vas oboje lolim cmok :P


heheh, citavoj svojoj fameliji sam procitala alal su se ismijali, hehe, bash ti svaka cast za ovo... :onfire: lolimo i mi tebe tek tak :P :onfire:

Odgovori