Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#92 Post Postao/la belly_dancer »

Ovaaaaj..nisam imala pojma da samo zbog toga oce ic.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#93 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

de ohladite od toga
pravis sebi vorwurfe @vidovita_dzemila niko nista nije napustio
niti ko sta misli...
malo ne suglasica pa sta...
Nista strasno
Teski su oni ljudi sto zele ibiti perfektni na shvataju da perfekt ne postoji
Sto normalniji to si bolji jar bar tako mislim
vidi ove belly kao secer bombona :P

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#94 Post Postao/la belly_dancer »

LAFF je napisao/la: vidi ove belly kao secer bombona :P
hahah..zar ja?? :inlove:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#97 Post Postao/la belly_dancer »

vidovita_dzemila je napisao/la:laffe oprosti ali ja sam morala ovo napisati da olak¹am du¹u i ¹to se mene tièe ovo poglavlje je zavr¹eno. primjetila sam da mnogi aludiraju na to da sam ja kriva zbog njihovog odlaska sa foruma i to me pogodilo. zna¹ kako mene nepravda potrese. eto neæu vi¹e a ti nemoj zatvoriti sad ovu temu posebno zato ¹to je sabinina jer se vas dvoje "nate¾ete". i da zna¹ ona je ¾ena i po i ja joj se divim
=D> =D> =D> =D> =D>
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#98 Post Postao/la sabinax »

Sabah je napisao/la:i ovo je jos jedna
off pricaonica to bi bilo moje misljenje, molim bez ikakve ljutnje, ok! Danke :D
E pa nije....hehhhehehe...ovo je nesto izmedu OFF-a i moje misljenje (ali za malo duze razglabanje i filozofiranje)...

Dzemila hvala na onome ¾ena i pol...ali si zaboravila nadovezati...hehhhehe s hiljadu mana i nimalo perfect
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#104 Post Postao/la im_ex »

Mersy je napisao/la:Mislim da su ovo zesce gluposti i ne treba to vezat srcu sve.

LJudi moji sta je vama ima pravih problema a rijesavate vritualne neke.
Ja ne mislim da su [-X
Normalno je ( na zalost) da svi imamo neke od zivotnih problema, to niko ne osporava, ali, ovdje se radi o forumu, da, o virtuali.
Dolaskom na forum, obicno nam je zelja opustiti se, pokusati se udaljiti od realnih problema bar na kratko, nasmijati se, druziti se forumom i uziviti se kao da je to nasa stvarna raja.
Eh, sad, ako se nadje neko isfrustriran, arogantan, neko zeljan konstantnog samodokazivanja, isticanja sebe u prvi plan gledajuci na ostale s visine (iako podrsku ima samo od dvije osobe, ustvari, samo za jednu sam sad sigurna ... a i toj jednoj sam juce ukazala na pogresnu predstavu) ne prezajuci pri tom krajnje poniziti neke od clanova, pa cak ici u toliku krajnost da u ljaganju pomene bolest osobe s kojom je u duelu, sto smatram dnom dna - bilo bi i vise od dosadnog da se ne nadju clanovi voljni da pisu, da kritikuju, opravdavaju ... daju podrsku nekome ... daju svoje misljenje, priznaces.

Ne, ne smatram ovakve raspravke zescim glupostima 8)

Usput, Vidovita, evo je :poz: ne s ova dva tvoja upisa u vezi ... nadam se da ces skontat zasto ti pruzih ruku :)

Odgovori