Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#17 Post Postao/la kajs »

sta da ti kazem, napisah da i sam znam, lakes ovo ovako kad se stavi na "papir" nego da tumbam po svojim mislima, ehehe, moze i neki dio da se preskoci al hajd to je to valdja, moje misljenje o....


nagli, kad nagazi gas do daske da da :D, ma jok ja nisam to tako vidio al ne znaci da drugi ne smejeju, samo je steta ne upoznati i tu tvoju stranu saljivdjije, to ono iz iskustva, malo je danas onih koji su spremni prihvatiti i darivati salu da se niko ne naljuti i uvjek sa merom, pritom vratiti osmjeh na lice. moje misljene .....
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#19 Post Postao/la kajs »

:baa: hajd necu vise, preteracu a ti samo caraj :D forumom, hahah, zacarat ces vec nekog onda problem :chuckel:

ma volim te ehehe :inlove:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#21 Post Postao/la kajs »

moje misljenje .......


na gubitku je 8)

(a to sto ne caras, to je vec druga tema ne bih da kvarim ovu :P)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la sabinax »

Rado bih nesto sada napisala ali nemam vremena...pa prepustam Ekranki rijeè

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#24 Post Postao/la im_ex »

ekranka1 je napisao/la:ljudska psiha.. :-k jel teska tema ha ?
ali eto mene to bas privlaci :)

zamislila sam se ,a cesto se ja zamislim ,zamislite :D zasto ljudi rade jedno a govore drugo..

zasto je to tako ? :)
Privlaci i mene, ali ako kazem da je tema *ljudska psiha* teska, to kazem upravo iz tog razloga sto ne nalazim dovoljno odgovora na tako neka pitanja koja mi padaju na um, tako, slicno nekako kao i tebi.

Pitanja se znaju nizati, ali, odgovore, uglavnom, mogu tek samo da slutim.
Npr:
- Zasto neko postaje "zaledjen" kad se to s nase strane uopce ne ocekuje ?
- Sta ima od toga ako je uspio saznati vise o nama a ostao nedorecen?
- Godi li mu osjecaj da je u "nefer igri" ostao pobjednik?
- Sta ima od toga?
- Zasto kad osjeti naklonost druge strane koja stupa krajnje iskreno ostaje, uglavnom, neoglasen?
- Ili, ako se i oglasi, zasto je to stila: "Mislim da se ne moram pravdati pa i necu" ?
- Ili stila bacanja javne klevete koja je zasnovana tek na jadnoj pretpostavci?
- Zasto mu i ne pada na um da mi uputi izvinjenje ?

Da, previse pitanja na koja se, obicno, ne dobiju odgovori.
Namjerno sam se ovdje oglasila s osvrtom na sinocnju situaciju pri kojoj zadobih jak bol a od meni drage osobe.
Kolko je jak, vidite i samo - ko o cemu, ja o tome.

Rado bih da se desi cudo da se oglasi neko ko uspijeva dati postene odgovore kako na tvoja, ekranka1, isto tako i na moja pitanja, uopceno, udrobljeno, sve skupa - ali, prosto je nemoguce, vjerujem [-(

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#29 Post Postao/la sabinax »

Slazem se s Mercy... i recu cu vam: nije sve crno ili bijelo...postoji puno nijansi boja u zivotu...jadina stvar koju i Ekranka veli...izbjegavaj patnju...i nadi neki kompromis da svi budu zadovoljni a izmedu svih na prvom mjesto ti...jer ako sam nisi sretan i zadovoljan ne mozes nista pozitivno prenjeti niti na svoju okolinu

Odgovori