Ko pjeva zlo misli:)

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ko pjeva zlo misli:)

#46 Post Postao/la nnejra »

Moj post Papaya, ako si u potpunosti pročitala, se odnosi na sve one estradne umjetnike koji su podržavali rat i nemoj izvlačiti iz konteksta dijelove mog posta i vezati za pojedina imena. Nemam namjeru ovdje tebi ili bilo kome drugome pravdati svoje mišljenje niti ti dostavljati dokaze. O pojedinim pjevačima ili pjevačicama ne želim raspravljati, ovaj moj post se odnosio na naslov teme " Ko pjeva zlo misli " . A dokazi o djelima mnogih ovih pjevača i pjevačica su lako dostupni na Youtube. Toliko o ovoj temi.

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ko pjeva zlo misli:)

#48 Post Postao/la nnejra »

Nemam uopće namjeru da se bavim tobom, nemoj sebi laskati. Moj post je samo bio posljedica toga što si iz mog posta izvukla dijelove na pomalo provokatorski način, a da si pisala o temi kao i ja , iznosila svoje mišljenje, ne bih ti se uopće obraćala niti reagovala na tvoj post.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ko pjeva zlo misli:)

#49 Post Postao/la mrki62 »

nnejra je napisao/la:Iako smo mi bili u izolaciji u ratno vrijeme, poznato je koji su to " estradni umjetnici " podržavali naše komšije sa istoka i zapada u njihovom krvavom pohodu na BiH. Postoje snimci istih sa kokardama, sa sabljama i sl. pa ko je to zaboravio ili mu nije važno to je njegova stvar. Iskreno neko ko je pjevao onim koji su išli u ratne pohode na žene, djecu i podržavao ih u tome, za mene jednostavno ne postoji kao čovjek, niti bih svoj novac dala za njihov CD, otišla na njihov koncert i sl. Sada je došlo drugo vrijeme, tim " estradnim umjetnicima" bitno je da zarade novac , tako da se trude da izbrišu svoje riječi i postanu bića koja vole sve ljude ovog svijeta. A ko je toliko " pametan " pa zaboravlja njihova djela trebalo bi da se preispita šta bi uradili sutra da se opet ponovi 92-95.
Nije draga moja problem u tome ,............... oni su se javno pokazali !
Problem je u onim što su se TAJNO dogovarali o napadima i koji dio BiH će biti čiji ,............ a da bi bili ubjedljivi , moralo je biti i ŽRTAVA .
Sjeti se Srebrenice ; glavni komandiri se uz dogovor prebace helikopterom ( na taj helikopter niko ne puca ) a kasnije se ostali narod masakrira .
Vjerovatno ti je poznat Nase Orić , on je bio glavni komandant za Srebrenicu ,......... njega i njegove najmilije se dogovorno spašava iz Srebrenice .
Alija ga je lično uz dogovor sa Srbima izbavio a ostale je nonšalantno poslao u SMRT !!

Sad sam ja vjerovatno đubre i nečovjek , jer se pojedini bojite istini pogledati u oči .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori