Biljana Plavšić puštena iz zatvora

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#20 Post Postao/la paparaci »

ziva se komadala zajedno sa ovim kretenom [icon_boxing.gif]

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#23 Post Postao/la beba80 »

Ovaj sud nije sud skidanja glava al boziji sud sve vaga tiha voda,a i drago mi je sto je izasla iz zatvora nek se malo nadise ne zelim Gospodarev posao uzet u ruke Gospodar zna sta ce sa svima nama

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#24 Post Postao/la im_ex »

Tek jedan dokaz vise, u nizu, da je Srbija prst noktu entiteta nastalog genocidom; da je agresor nad BiH, bila, a da je to i dan danas,
da Evropa nije nista drugo do prljava ku*va.

Da je Tadic cistunac ko sto nije, ne bi dozvolio da se smece sljeva u drzavu ciji je predsjednik. Srbija je olicenje sabirnog centra ratnih zlocinaca, cetnika .. jadni malobrojni smrtnici koji ga moraju trpiti za predsjednika - vjerujem da im dodje da se srame sto su Srbi.

pfuuuj, Tadicu, pfuuuj Carl Bildt zutokljunac, pfuuuj MZ a Plavsicka eto, postade novokomponovana izbjeglica, dabogda ju sto prije pronasao metak.
Dzaba sto je pustena, zvono da je ratni zlocinac ima da nose svi njeni u familiji, nema veze sto doticna nije uspjela roditi jedno bar. A da je, bogdo, da je, da ju i ono proklinje i da je se srami .
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#25 Post Postao/la im_ex »

Doček u Beogradu
Dodik prošetao Plavšićku

slika

Kad bi ga bar zavela, pa da se i ne vraca u BiH.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#26 Post Postao/la andro »

slika


ljepse joj stoji ovakvo odijelo
slika
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#27 Post Postao/la srebrni »

IM_ex je napisao/la:Tek jedan dokaz vise, u nizu, da je Srbija prst noktu entiteta nastalog genocidom; da je agresor nad BiH, bila, a da je to i dan danas,
da Evropa nije nista drugo do prljava ku*va.

Da je Tadic cistunac ko sto nije, ne bi dozvolio da se smece sljeva u drzavu ciji je predsjednik. Srbija je olicenje sabirnog centra ratnih zlocinaca, cetnika .. jadni malobrojni smrtnici koji ga moraju trpiti za predsjednika - vjerujem da im dodje da se srame sto su Srbi.

pfuuuj, Tadicu, pfuuuj Carl Bildt zutokljunac, pfuuuj MZ a Plavsicka eto, postade novokomponovana izbjeglica, dabogda ju sto prije pronasao metak.
Dzaba sto je pustena, zvono da je ratni zlocinac ima da nose svi njeni u familiji, nema veze sto doticna nije uspjela roditi jedno bar. A da je, bogdo, da je, da ju i ono proklinje i da je se srami .

da se i ja pridruzim slika
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#28 Post Postao/la andro »

PROSVJED U KPD ZENICA
Zatvorenici oprugama zašili usta

slika

Zbog puštanja Biljane Plavšić na slobodu grupa zatvorenika KPD Zenica u znak protesta zašila je sebi usta oprugama od kemijskih olovaka jer je amnestirana za jednu trećinu kazne, a osobama koje prosvjeduju ta se prava duži niz godina uskraćuju

Posebno se ima u vidu da je švedska vlada to htjela učiniti, a ne da je bila prisiljena, s obzirom da se, prema zakonu, oslobađanje zatvorenika nakon izdržane dvije trećine kazne ne podrazumijeva, nego postoji kao mogućnost.
slika
slika


Odgovori