Narcizam, poznajete li narcisoidne osobe

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

ekranka1 je napisao/la:ne ,jos ni jednu osim sebe ,smatram se lijepom
Pa vjerovatno si lijepa..i mislim da si lijepa..A to nije narcisoidnost----

jedino sto imas drugih osobina koje se razlikuju od ostali...i to je u redu ako je u granicama mogucnosti da kontaktiras sa drugima...bez podbadanja da nedodje do svadje..... :-k

Avatar
senadix
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 409
Pridružen/a: 22 Mar 2008 02:00
Lokacija: Sandzak

#34 Post Postao/la senadix »

Poznajem ih, ali ih u sirokom krugu izbegavam. :P

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#35 Post Postao/la lien »

Huh poznajem kako da ne, ali zanimljivo je, da sve te osobe i nisu nesto lijepe..ne bi jih htjela uvrediti ali Boze mi oprosti ruzne..jedna od njih je cura iz mog bivsega razreda, koja se nazalost upisala na isti fakultet kao i ja.. Nesto malo, ruzno, debelo a ma nikakvo ali se hoce! Njezine su slike svugdje - facebook, myspace i slicno. Oblaci mini suknjice, Boze zar ne vidi ljude sto joj se ismijavaju.. Nekoliko sam se puta postavila na njezinu stranu i odbranila ju ali kad sam ja ikad ista zatrebala ne bi mi htjela pomoci... Tako da sto dalje od nje, a ljudi nek je slobodno izsmijavaju, to nije vise moja stvar. :ballbounce:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#36 Post Postao/la sabinax »

Ne volim umisljene i narcisoidne osobe, takve s gustom spustam na zemlju, pogotovo muskarce koji misle da su bogovi ako su imalo zgodni. Osobe procjenjujem po drugim osobinama a ne po izgledu tako da narcisoidne osobe smatram vrlo plitkim i glupim
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Narcizam, poznajete li narcisoidne osobe

#37 Post Postao/la nella26 »

Moja rodica i brat od mog bivšeg momka.
Rodica se uvijek ogledala, kada npr prolazimo kraj nekog izloga ona se gleda u izlog, njen tata je zezao da će joj staviti retrovizore na ramena da uvijek ima pogled na sebe :lol:
A jednom smo prolazile pored tamnog portala i ona se naravno ogleda, još izvadi karmin i popravlja, ja se zavalila od smijeha jer nije skontala da je kafić i da unutra sjedi raja.Mogu zamisliti izbezumljeni pogled onog ko je sjedio do portala :lol:

A brat od mog bivšeg isto narcis, stalno se ogleda a kad hoće izaći treba mu 2h da se spremi, i stalno kosu popravlja, inače se zalizuje i radije mu spucaj šamar ali mu kosu ne diraj.Glavni mi je kad se ogleda i kaže sam sebi "joj jesam dobar" :lol:

Da ironija bude veća njih dvoje su se zabavljali [laugh.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

Re: Narcizam, poznajete li narcisoidne osobe

#38 Post Postao/la lien »

nella26 je napisao/la:Moja rodica i brat od mog bivšeg momka.
Rodica se uvijek ogledala, kada npr prolazimo kraj nekog izloga ona se gleda u izlog, njen tata je zezao da će joj staviti retrovizore na ramena da uvijek ima pogled na sebe :lol:
A jednom smo prolazile pored tamnog portala i ona se naravno ogleda, još izvadi karmin i popravlja, ja se zavalila od smijeha jer nije skontala da je kafić i da unutra sjedi raja.Mogu zamisliti izbezumljeni pogled onog ko je sjedio do portala :lol:

A brat od mog bivšeg isto narcis, stalno se ogleda a kad hoće izaći treba mu 2h da se spremi, i stalno kosu popravlja, inače se zalizuje i radije mu spucaj šamar ali mu kosu ne diraj.Glavni mi je kad se ogleda i kaže sam sebi "joj jesam dobar" :lol:

Da ironija bude veća njih dvoje su se zabavljali [laugh.gif]
naslo se pravo dvoje :lol: [eusa_wall.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Narcizam, poznajete li narcisoidne osobe

#39 Post Postao/la sabinax »

Moram nesto citirati a mislim da je ovdje pravo mjesto
Poslušaj čovječe
što reći ću ti sada;
čovjek nije lijep
jer sportski je građen.
Odjeća moderna i
auto novi ljepotu ne pokazuju.
Nije čovjek lijep
ako je uspješan u poslu.
Ne, nije tada lijep.
ÄŒovjek je lijep
jer za drugim suzu pusti,
jer u njegovu srcu
mjesta za tamu nema.
Čovjek je lijep jer riječi njegove se slušaju,
jer gleda pozitivno
i duh njegov uvijek je vedar.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Crnokosa071
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 643
Pridružen/a: 13 Jun 2009 10:37
Lokacija: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: Narcizam, poznajete li narcisoidne osobe

#40 Post Postao/la Crnokosa071 »

Ne poznajem i nemam želje da ih upoznam, ali su svuda oko nas - daju se prepoznati....paraju nebo nosem hahahahahaha :)
Neka osmijeh bude vaš kišobran!

slika

Odgovori