Gledate li reality show-ove?

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#31 Post Postao/la im_ex »

vornevljev je napisao/la:
Nisam advokat od @Badgirl,ali zašto to ne bi bilo smeće,ko će se toga nakon nove godine sjećati
Ako ti neces, neko pak hoce. Sjecati ce se mnogi ... sem ucesnika i njihovih bliznjih, tu su i textopisci, muzicari ... mi koji smo rado pratili tok i ishod Operacije.
Pobjednik a i vecina ucesnika ce zaimati priliku da im se ukazu otvorena vrata ka uspjehu ... to nije nista, priznaces, a uz njihov uspjeh i sami cemo zasladiti ... kvalitet je pozeljan vise no ikad, imajuci u vidu ko se sve kvarta u pjevanju. Ucesnici su mahom talentovani.
vornevljev je napisao/la: i po čemu su različiti zadaci na "akademiji" nego na bilo kojem drugom BB osim po tome sto su vezani za muziku

O razlicitosti ne bih jer sam se izjasnila da rado gledam tek Operaciju Trijumf (konkretnije - Gala veche) upravo zbog vezanosti za muziku.
vornevljev je napisao/la: a ustvari se čeka da padne prvi sex k'o što je palo i prvo napijanje,pa su se kao morali duboko izvinjavati
Ne nalazim se u skupini (ako je ima) koja ceka na to o cemu pricas. Stoji iznad.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Gledate li reality show-ove?

#33 Post Postao/la _ramayana_ »

Ne gledam nesto pretjerano prije sam gledala redovno BB al onaj prvi jer je bio extra zanimljiv,i na OBN sam znala gledati ona muzicka takmicenja al ponekad bilo je zanimljivo kad su Amel,Kice i ona kompanija bila.
OT nije los projekat al nekako jako malo ljudi iz Bosne i jos izbacise Jasminu mislim cura jako dobro pjeva a i muzicki je obrazovana valjda su je vidjeli ko konkurenciju pa su je nonsalantno izbacili al svaka joj cast svima je bacila prasinu u oci.Po meni najbolji student tamo je Aleksandar momak bas super pjeva sto se tice pjevanja malo mi ide na zivce jedino sto nece da prica na srpskom,bosanskom,hrvatskom kojem god jeziku jer sigurno ga zna pricat al hajd nije mu to tolika zamjerka,i nekako je premiran i sa nikim ne dolazi u sukob i tu mi malo nesto smrdi mozda taktizira, a ko ce ga znati mozda je i u stvarnosti takav.Od cura nije mi losa Sonja i ona crnogorka,ostali su mi prosjecni manje-vise.

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Gledate li reality show-ove?

#34 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:
IM_ex je napisao/la: kvalitet je pozeljan vise no ikad, imajuci u vidu ko se sve kvarta u pjevanju. Ucesnici su mahom talentovani.

slažem se

ma pusti vornija sve ko ne gleda a zna sve šta se dešava, kao i ko na koga liči :lol:
Ja lijepo napis'o zašto je to tako @Džem,ali ovdje očito moraš biti papagaj,pa da ponovim:
vornevljev je napisao/la:Ne gledam,ali "moraš" biti u toku,jer granatiraju te reklamama,koje idu svakih pet minuta-skontaš sve što je "zanimljivo",zato što trenutno na 8 kanala (FTV,OBN,HRT,RTL,NOVA TV,Hayat,PINK BH,RTS) imaš rijaliti šov.
IM_ex je napisao/la: Sjecati ce se mnogi ... sem ucesnika i njihovih bliznjih, tu su i textopisci, muzicari ... mi koji smo rado pratili tok i ishod Operacije.
A to se neko sjeća možda još "talenata" iz prijašnjih rijalitija,da svakako!
Kako se zvao drugoplasirani učesnik nekog od prošlih rijalitija?
IM_ex je napisao/la:kvalitet je pozeljan vise no ikad, imajuci u vidu ko se sve kvarta u pjevanju. Ucesnici su mahom talentovani.
Svakako da je poželjan kvalitet,i upravo zbog ovakvih namještenih rijalitija je to danas tako,ali i zato sto danas svaki papak može snimiti album ako ima 5000 e,jer jebe se onima u studiju sta ti snimas ako imaš lovu.

Zašto padaju na početnim kvalifikacijama neki talentovaniji od onih koji se uglave u zavrsnicu,zato što ih nema ko pogurati.

Kao što je pao i pjevač mog bivšeg benda,a ako neko hoće mogu staviti pjesmu koju je on otpjevao pa da vidite da ima talenata koji hodaju ulicom,ali nisu uspjeli jer nisu imali novac kad im je bio potreban.

I ko meni garantuje da je slučajnost to što je Danijel u kući,a zna se sada čiji je brat?

Ko garantuje da Huljić nije bratić od strica hrvatskog predstavnika?

Ko mi garantuje da Ismeta nije jetrva od tetke malog Adnana?

Banaliziram,ali hoću reći da tu ima previše namještaljki pri samom odabiru kandidata,pa na dalje.
IM_ex je napisao/la:Ne nalazim se u skupini (ako je ima) koja ceka na to o cemu pricas. Stoji iznad.
Pa nisam tebi lično ni rekao,iako se moje citiranje tvog posta odnosilo samo na jedan njegov dio koji sam i citirao.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Gledate li reality show-ove?

#36 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:
Ja lijepo napis'o zašto je to tako @Džem,ali ovdje očito moraš biti papagaj,pa da ponovim:
vornevljev je napisao/la:Ne gledam,ali "moraš" biti u toku,jer granatiraju te reklamama,koje idu svakih pet minuta-skontaš sve što je "zanimljivo",zato što trenutno na 8 kanala (FTV,OBN,HRT,RTL,NOVA TV,Hayat,PINK BH,RTS) imaš rijaliti šov.

boga mi ne moraš biti u toku. ni mene ne zanima npr sport pa ga ne pratim iako je svaki dan na TV-u i svaki dan nas bombardiraju najavama i reklamama.
Et' ja to pratim zato sto volim,da je sporta koliko "talenata" na tv-u,imali bi i mi neke sportske talente,pa bi se nekad kvalifikovali na neko prvenstvo valjda.

Ups greška,kvalifikujemo se mi doduše u boćanju (Markica Dodig) ili u karateu,što jest jest.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Gledate li reality show-ove?

#38 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ne gledam onaj koji ih gleda smatram tracarama ili barem onima koji vole da zaziru u privatnu tudju svakodnevnicu :P

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Gledate li reality show-ove?

#40 Post Postao/la vornevljev »

I ja kažem...
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Gledate li reality show-ove?

#41 Post Postao/la _ramayana_ »

Sami su odabrali da im se zadire u privarnost na koncu oni su neke nove "zvijezde" to je njihova odluka,a na drugu stranu ljudi iza kulisa ubiru novac,sve je to marketinski trik,a i nama nije lose ubjemo vrijeme gledajuci.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Gledate li reality show-ove?

#42 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

_RAMAYANA_ je napisao/la:Sami su odabrali da im se zadire u privarnost na koncu oni su neke nove "zvijezde" to je njihova odluka,a na drugu stranu ljudi iza kulisa ubiru novac,sve je to marketinski trik,a i nama nije lose ubjemo vrijeme gledajuci.
Ni svjesna nisi sta ljudi mogu da ucine za slavu i karijeru (a pored ostalog za novac)
Niko te ne osudjuje ni njih ni tebe
Hvala bogu pa imas vremena steta samo sto ga u to trosis
Ali kao sto si napomenula licni izbor

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Gledate li reality show-ove?

#44 Post Postao/la JAS »

Ma cisto da dodam na gore vec receno i navedeno i da usput opravdam onog "naseg' Aleksandra....nezna covek nit srpski, nit bosnjacki nit hrvatski....trudi se kolko je naucio jer je on mladji od mene pa znam zato sto u skolu kad se ucilo srpsko-hrvatski bilo je naravno to pred rata i da evo tako kazem ja sam od one zadnje generacije koja je uvatila te casove u skolu. Kad je izbio rat bilo je vec zabranjeno to da se uci srpsko-hrvatski sto znaci ko je naucio naucio ko ne nek se muci.
Zato nemojte da zamerite coveku, trudi se kolko moze a i sami mozete to videti. E sad sto je on tako miran i tih i povucen, drag, sarmantan....takvi smo bre mi Makedonci...mirni, tihi, povuceni, dragi, sarmantni... :mrgreen:
Super su bre svi, mislim ono meni su svi dragi i pevaju mi top!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Gledate li reality show-ove?

#45 Post Postao/la belly_dancer »

Neznam ko je gledao onaj X factor...ja sam to prek setelitske gledala...
to mi je jedna od rijetkih koja mi je onak baš super emisija...
s tim da nisam gledala kako se kandidati kače i svađaju nego su prenosili one koncerte njihove i to mi je bilo preodlično...
Onako,čujem fino sve žanrove muzike u jednoj emisiji...i to ono od početka do kraja...od Beatlesa do Mariah Carey..sve sve sve :mrgreen:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori