jeli zenama mjesto za volanom?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#31 Post Postao/la Bebuskaa »

lonely je napisao/la:
Bebuskaa je napisao/la:Sto da ne...a to za muskarce da kuhaju...hmm...jako rijetko..da se nadje muskarac koji voli da kuha ....zato koliko nam je mjesto za volanom toliko ako ne i vise u kuhinji..... :satisfied: :P
hehe bebuska eF ja znam samo kuhat spagete :-) ma jock nije vam mesto za volanom :-)
A sto nije...hajd mi reci razlog tvog misljenja..hmmm recimo..primjer ..radis na poslu ja kuci..djeca u skoli ...hoces trckati sposla ici po djecu u skolu.... :( ..ili bi bio supermen da to super izvedes...lol mene i primjera... :lookround: ...ali zanima me sto je toliko lose da zena upali vozilo pa vozi malo se frajerise po ulicama..ono...mig mig...heheh sala...lol skrenu ja u obalu sa teme... :listen:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#32 Post Postao/la danjel »

Ak je nama onda je i njima.... :bigups:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#34 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

e jedina stvar koja se nece sloziti jaci i ljepsi pol
nije u vezi sexa i ljubavi vec saobracaja
One tvrde znaju voziti mi tvrdimo suprotno :)
Ali samo ostaje na tome nasa rijec protiv njihove sto znaci NISTA :biggrin:
Ali zato je dovoljno je izaci na ulicu i obratiti paznju ko sjedi za volanom kao zacetnik kolone
ili ko parkira u nazad lagano i iz pokusaja vise puta pa cak cestog izlazka iz automobila. :wave:
Dakle,to znaci da se zene se lose snalaze u orijentaciji u prostoru,vijestini uparkiravanja unazad?
One obicnoi priznaju da nista od toga ne znaju.
ali zato mogu u isto vreme da gledaju TV, telefoniraju na fiksnom i kucaju SMS poruke na mobilnom telefonu.
Ipak nesto umiju i treba ih respektirati dati im pocast :P


PS. ocekujem da ce me @Ra-Ja svojim kometarom da poklopi kao sto to cini danas cijeli dan

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#35 Post Postao/la Mala_zaebana »

Danjel je napisao/la:Ak je nama onda je i njima.... :bigups:

Slazem se :D
LAFF.....Ima i izuzetaka sto se tice tog parkiranja
ev recimo ja ...JA necu izac par puta i zezat se oko tog parkiranje pa nisam luda...neg ja imam oni kuku na autu pa koje mi auto smeta ja ga samo malo kukom pomjerim i to je to. ha ja samo lagano nisam to jednom uradila :D
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

Eh greska u koracima-Ra-Ja te nece poklopiti.......... :P

Posto sam vec pisala o saobracajnom prekrsaju koji sam dozivjela
nekad dok sam bila u bosni, ne mojom greskom. To je ostavilo posledice da nebih vise sjela za volan. Volim kada imam zgodnog sofera pored sebe, jos ako se snalazi u orijentaciji u prostoru vjestini parkiranja nazad-naper............onda se samo opustim i uzivam. :P


Kako zene svasta znaju raditi, tako znaju i voziti auto. :ballbounce:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#37 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:
Danjel je napisao/la:Ak je nama onda je i njima.... :bigups:

Slazem se :D
LAFF.....Ima i izuzetaka sto se tice tog parkiranja
ev recimo ja ...JA necu izac par puta i zezat se oko tog parkiranje pa nisam luda...neg ja imam oni kuku na autu pa koje mi auto smeta ja ga samo malo kukom pomjerim i to je to. ha ja samo lagano nisam to jednom uradila :D
HAHA kukom vidis a meni uvijek neko iskrivi tablice naprijed :-k pa se pitam kako je to moguce
Ej zaebana priznaj da si barem jednom izasla da vidis nemoj sad budimo iskreni barem jedanput
@Ra-Ja napred nazad :chuckel: =D>

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#38 Post Postao/la Mala_zaebana »

Jesam neku vecer na parkingu al kad sam ugasila auto i zakljucala, samo pogledala jesam li kome sta udubila ma autu :P
tablicu ili nesh..kad nista srecom....fora je samo lagano ic na rikverc malo tisnes auto i to je to ..cccc. a nikad ne gledam one linije na parkingu mislim i kad se parkiram izvan tih linija nikad nisam sjela u auto pa de se ponovo preparkiravam i sta ja imam izlaziti i otvarati prozor vrata da gledam kad idem u rikverc kad brate dragi imam retrovizore pa ja...
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#39 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ok onda patentiraj ideju s kukom mozda se obogatis

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#40 Post Postao/la Mala_zaebana »

cccccc mozda....
il mi mozda dodje 10 tak ljudi i kazu a ti si ta sto tak radi pa da mi ko kaze odstetila si mi auto pa me tuze ....ne valja ti ideja ni pod razno---
[-X
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#41 Post Postao/la ra-ja »

Zeni je mjesto za volanom, ako nema zgodnog vozaca,
Ako nema vozaca onda mora imati auto ,jer mora da obavlja svakodnevne obaveze kao nabavku hrane,brigu da djecu ,odlazak ljekaru.
ITD ITD :wave:

Za sve to treba auto: :baa:

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#42 Post Postao/la irma26 »

Laffe enemy Nr.1 :angry:
Haha

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#43 Post Postao/la Alyssa_ »

ma i jest a i nije, moje mishljenje....nezna se koje gori, haha 8) :chuckel:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#44 Post Postao/la ra-ja »

Ako je neophodno da zena vozi onda se nepita dali joj je mjesto za volanom.

Odgovori