Plasiranje neistine o vama?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#32 Post Postao/la paparaci »

ToUrNiQuEt je napisao/la:mislim da je u pitanju bilo kakva kleveta ili laz, zbog koje bi te gledali ljudi nekako s prezirom....



nego ovak sto se tice teme , nikad ne gledam sto drugi pricaju o meni ... znam sta sam i znam ko sam i po tome zivim, a sto su drugi zavidni ili nesto slicno nebitno je... BItno da imam prijatelje koji znaju ko sam i bez obzira sto neko rekao o meni vjeruju da to nije tako i znaju da nisam takav.... a oni koji povjeruju u takvu neku laz, pa oni nisu ni vrijedni da se brinem zbog toga... bezveze mozak mucit :onfire: :onfire: :onfire:
evo ruka tourni =D> upravo tako!

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#33 Post Postao/la sredovjecni_33 »

ne bojim se neistina, jer niko ni nezna pravu istinu o meni osim mene :D
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#36 Post Postao/la Sabinam »

Ja bih poku¹ala sve to okrenuti na ¹alu....i kao potvrðujuæi jo¹ vi¹e uveæati neistinu.....heheheheheeee mislim da bi me to zabavljalo....osim ako se ne bi uplela policija u tu prièu....e onda bogme ne bi vi¹e bilo zabavno :(

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#38 Post Postao/la indeks »

Upravo slusam pjesmu,i tekst ide~Sta to ima u ljudima tuzno,da ulaze u tudje zivote~.......zaista,sta to ljude tjera da padnu tako nisko i da lazu i klevecu osobe s kojima na ovaj ili onaj nacin dolaze u kontakt,i kad je nesto vazno,a jos gore,kad su gluposti u pitanju......imam radnu kolegicu koja laze bezocno sve oko sebe,hrani se tracevima,laze o svemu i svacemu,sto je najgore,ne zna sta je kome pricala,pa se sama zapetlja u svojim lazima.....zalosno,zalosno,jos jedna gadna osobina svojstvena samo ljudima... :huh: :mad:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#39 Post Postao/la ra-ja »

Nikada ne obracam paznju na plasiranje neistine pojedinaca o mene...zar su vazni pojedinci...kada mnogo ljudi me zna kakva sam... :)
Da se mozda nebih obracunavala...spala na taj nivo...ma ne....bljak :( ...bila bih onda gora od te doticne osobe..ali ja ipak puno cijenim sebe.... :) .
Tako isto nikada nepotpadam pod uticaj o plasiranju nekih negativnosti o ljudima koji me okruzuju i koje poznajem...jer vjerujem u ono sto ja konacno ocijenim.... :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#40 Post Postao/la sabinax »

Opcenito mrzim neistinu...cak i o nekom drugom, pod neistinom smatram i ne provjerene informacije...ili ti ga traè
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#41 Post Postao/la ra-ja »

nemogodoh naci bolje mjewsto gdje ovo postaviti....


Neko je rekao....Ti si najudaljenija zvezda do koje je najteze doci...ali bas zato je ona najsjajnija i najljepsa.....
-----------------------------------------------------
Pricam vam pricu...... :-k

Ta zvezda iako se nalazi kao sistem u mlijecnom putu....ona je tako daleko ..usamljena ...
Ima dva brata ...mjesec i sunce....
Mjesec joj daje savjete ...pouke....i vrlo cesto je se sa njim razmoilazi u misljenju....
kada je dan i sunce je grije ....njoj je najdrazi ugodjaj sjedeti pored mora gledati plavetnilo neba..i uzivati zalazak sunca i njegov osjaj zraka u vodi.....
Kada padne noc voli da posmatra ljude kako se zabavljaju...u igri..plesu..pjesmi...sportu ..voli sve sto i drugi vole...

Jedno vece ,,,gledajuci u mlijecni put...ugleda jednog mladica...kako uci plesati preskakajuci sa merdijana na merdijan....
Kako joj se ucini poznat stupila je kontakt sa njim...
Postala je djelokruk njegovih zapazanja...ali ipak ujeo se za jezik... :( .
Ta zvezdica ima veoma velike osjecaje....Ona je kao barometar svih vremenskih promjena na zemlji....
Ako je lijepo vrijeme ...znaci da je sretna....i zadovoljna...
Ako je pak kisa....to je znak da je tuzna i uplakana........
Ako je snijeg onda joj je veoma hladno.....

ZATO DA VAM KAZEM....ONA NESMIJE PASTI.....jer bih nastao smak svijeta....ONA TO NEZELI....NECE......NEMOZE DOZVOLITI...... :-k

-------------------------------------------------------------------------------------
Niko nije vredan mojih suza . A onaj ko je vredan nece me nikada dovesti do toga..... :-k

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Plasiranje neistine o vama?

#42 Post Postao/la nella26 »

Nemam vremena vala razbijati glavu šta je neko rekao za mene niti me interesuje, ako slučajno dodje do mene onda volim pitati tu osobu zbog čega je to rekla/rekao samo da vidim onaj debilni izraz lica kad ne zna šta da mi kaže.
Ma i oni koji vjeruju u neke laži o meni ne znaju me i ne trebaju mi ni oni u blizini.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Plasiranje neistine o vama?

#43 Post Postao/la sabinax »

sve jedno mi je za plasiranje.......istina na kraju uvijek izide na vidjelo, zato se puno ne sekiram
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori