Ljubavni problemi

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#31 Post Postao/la belly_dancer »

MegaSkotica je napisao/la:ne mora bezuvjetno tko je to rekao ,ljudi su razliciti i treba to repektirati , ne znaci da neko ne voli ako nema vjere po meni ,prije bih rekla da nema vjere u sebe , a dobiti povjerenje treba i zasluziti ,obje strane naravno..zivot kazem..
a dali se uz to mora obazirat na proslost?bilo koje od strana? :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#32 Post Postao/la Megaskotica »

belly_dancer je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:ne mora bezuvjetno tko je to rekao ,ljudi su razliciti i treba to repektirati , ne znaci da neko ne voli ako nema vjere po meni ,prije bih rekla da nema vjere u sebe , a dobiti povjerenje treba i zasluziti ,obje strane naravno..zivot kazem..
a dali se uz to mora obazirat na proslost?bilo koje od strana? :-k
draga moje neko misljenje je da se proslost ne moze izbrisati ,i da samo razgovor otvoreni stavlja stvari na svoje mjesto i vrijeme , treba u svakom slucaju to ,a onda i vrijeme ..bez vremena nista..
konkretno na tvoj slucaj..po meni ako ti je stalo razgovor cini cuda a onda pustis vrijeme i dokaze da odrade svoje..
Ma to su samo sitnice zbog kojih se ne treba nervirati previse :)

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#33 Post Postao/la mel_79 »

EdeLa67_ je napisao/la:
Mel_79 je napisao/la:Evo prije nego sto odem moj problem:

Moj bivsi momak je bio tako ljubomoran, da je provjeravo moje poruke, moj kucni telefonski racun, moje mailove, moja pisma.
Zvao me svaki 10 min, nisam mogla u grad ili rahat u wc da odem a da me nepegla i uvijek je bio na moju prvu vezu od 7 godina ljubomoran.

I onda mi je iso tako na ........ da sam ga odjebala, i sada imam naj naj cvstije zivce.
Ma cure nedaj te se, nedaj te se maltretirati od nekih budala i ako oni kazu da je to ljubav i da te voli, to je bolest, nisu normalni. Eto :D :wave:
Joooj Mel hvala hvala za savjet :lol:
Mozda mi nekada bude i trebalo :trenira:
Ma to se treba odmah da odjebe da oprostite, dovoljno sam trpila i nadala sam se da ce biti bolje, ali ne sve uzalut. Imala sam dobru i tesku skolu :boxing: :boxing: ali sam se na ucila, i sada se vise nedam nit zajebavati niti kontrolirati ili sta ja znam sta.

Cure nedaj te se :trenira: :trenira: :boxing: :boxing:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#34 Post Postao/la belly_dancer »

MegaSkotica je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:ne mora bezuvjetno tko je to rekao ,ljudi su razliciti i treba to repektirati , ne znaci da neko ne voli ako nema vjere po meni ,prije bih rekla da nema vjere u sebe , a dobiti povjerenje treba i zasluziti ,obje strane naravno..zivot kazem..
a dali se uz to mora obazirat na proslost?bilo koje od strana? :-k
draga moje neko misljenje je da se proslost ne moze izbrisati ,i da samo razgovor otvoreni stavlja stvari na svoje mjesto i vrijeme , treba u svakom slucaju to ,a onda i vrijeme ..bez vremena nista..
konkretno na tvoj slucaj..po meni ako ti je stalo razgovor cini cuda a onda pustis vrijeme i dokaze da odrade svoje..
Ma to su samo sitnice zbog kojih se ne treba nervirati previse :)
ako je to sitnica sta me tek onda ceka :(
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#36 Post Postao/la pasa74 »

i ja imam jedan veliki ljubavni problem a neznam kako da ga rijesim...

zaljubio sam se u andjelinu djoli a onaj njen brad pit,nece ni da cuje pa neznam kako da to rijesim...
ko zna neka pomaga u ime bozje :D :D :D

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#37 Post Postao/la belly_dancer »

pasa74 je napisao/la:i ja imam jedan veliki ljubavni problem a neznam kako da ga rijesim...

zaljubio sam se u andjelinu djoli a onaj njen brad pit,nece ni da cuje pa neznam kako da to rijesim...
ko zna neka pomaga u ime bozje :D :D :D
prvim avionom u ameriku pa se dobro potrudi :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#39 Post Postao/la Megaskotica »

ja nemam ljubavnih problema .kojeg li blagoslova :chuckel:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ljubavni problemi

#43 Post Postao/la sabinax »

belly_dancer je napisao/la:Evo me danas nesta ponukalo da sastavim ovu temu..
Ovo je tema za svu raju koja zeli pomoc u rjesavanju nekih problema..na neki zrel nacin..

Vec smo pisali o stvarima koje uzburkavaju nase veze i tako,a mene sad zanima dal neko zna kako to il izbjec (a da nekom ne lizes dupe-prostite na izrazu) ili makar rijesit :)

Danas mi se desilo to da je moj momak dosao nekako do jednog decka s kim sam izlazila jedno vrijeme-prije nego li smo ja i on zavrsili skupa i brizan poceo "sumnjati" u moju vjernost.Neznam ni sama kako sam to mogla izbjec,ali zar nije logicno da ako sam 24 sata na dan uz njeg da nema teoretske sanse da sam ga prevarila ili tako nesta??
Najgluplje je kada ti decko ne vjeruje...ili prije vjeruje svima ostalima nego svojoj djevojci, a sta to znaci...to znaci da nema povjerenja i da ce u toj vezi biti problema...zato je takvu vezu najbolje prekinuti, ako se moze, jer mislim da se dvoje ljudi ono bas trebaju slagati da bi uspjesno dalje klapali kroz zivot, inace ce ovi problemi kad tad isplivati na vidjelo
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori