Kako pomoci ???!!!

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#32 Post Postao/la ra-ja »

Slazem se sa tobom naravno sve se zna ko je..... koje krvne grupe ...i dali je pozitivan ili negativan.... :lol: :lol:

Samo ja bih tu zenu koja je tako pokvareno na tako podal nacic u top pa na Ilincicu...Znas ti gdje je to...???
Da mi je zena nebih je vise nikada spomenula u zivotu...Mozda je to najbolje...znas @psihoza....TO JE JAKO OGORAK UKUS I AROMA......SA ZACINOM ZLOBE.......

A da mi to muz napravi ...o nedaj boze ....ja neznam sta bih uradila...uhvatila bih me psihoza tako kao i tebe...sa razlogom.... :-k

Savjetujem ti ..nemjesaj se u mekunje ...pojes ce te krava....

Znas sta me cudi...kako ti @LAFF dozbvoljava da pises velika slova ..On je inace na sva velika slova alergican.... :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#33 Post Postao/la sabinax »

Ova prica je vrlo teska i mucna za sve èlanove te obitelji za oca, za dijete, za bracu i sestre a mislim i za tu zenu.....mislim da ni njoj nije bilo lako zivjeti sve godine s tim saznanjem...i u strahu sta ce biti kada se sazna
Znate onu poslovicu: Zaklela se zemlja raju da se sve tajne doznaju...kada tada istina dode na vidjelo...trebala je priznati to ne poricem, ali mi ne ne znamo sve okolnosti pod kojima se to dogodilo mozda ju je netko opio i silovao...a njoj je bilo neugodno priznati, ne znam, ne dajem joj za pravo...
Ali mislim ako se iskreno vole i ako je to jedini kiks u zivotu koji je ucinila da bi trebao razmisliti o tome da joj oprosti, znam da vise nikada nece biti isto, ali mozda tek sada mogu odluciti biti potpuno iskreni, otvoriti se i rjesiti sve sto se dogodilo, ja mislim da bih ja oprostila da mi se tako nesto desi (da se pojavi muzevljevo dijete)
Jednom davno je bio jedan film i knjiga gdje majka curice umire i odluci kcer poslati njenom bioloskom ocu za kojeg nitko nije znao...curica je nastala iz jedne bracne nevjere....svi su u pocetku jako povrijedeni, ljuti i nesretni...ali kada vide da je toj curici taj otac jedina mogucnost za normalan zivot prihvate je ...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#34 Post Postao/la paparaci »

ne daj Boze da joj se to desilo sto si navela! ali i da jeste, trebala je i duzna je bila ispricati to muzu. pa zasto je bracna zajednica? kakav je to brak ako nemamo povjerenja jedno u drugo i ne mozemo o svemu porazgovarati?! pa u slucaju da joj se to desilo, nije ona kriva.
cuj ako joj je to jedini kiks. pa nije to mali kiks. ipak je to nesto veliko! nadam se da ce se donekle dobro to zavrsiti sve. ne mrzim ja tu zenu, niti joj zelim sta lose. samo mi je nejasno i odvratno to sto je uradila. a ona sama zna najbolje sto i kako.... najgore je sto djeca ispastaju! a mislim da nije najbolje rjesenje da ostanu skupa. jer kao sto je hypnose navela, izbjegavaju se totalno. pa nisu ni djeca glupa. skontat ce da nije nesto u redu. pocet ce da pitaju, itd. zalosno stvarno :(

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#35 Post Postao/la sabinax »

Je istina Paparaci...u pravu si, ali stvaran zivot je okrutan, sta ce ona s troje djece sama, njegovo dvoje i njezino jedno....shit, nece joj biti lako
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#36 Post Postao/la paparaci »

pa nije niko rekao da ostane sama sa djecom. pretpostavljam da je oboma isto stalo do djece, pa se prema tome da i dogovoriti oko toga.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#38 Post Postao/la ra-ja »

hypnose je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Slazem se sa tobom naravno sve se zna ko je..... koje krvne grupe ...i dali je pozitivan ili negativan.... :lol: :lol:

Samo ja bih tu zenu koja je tako pokvareno na tako podal nacic u top pa na Ilincicu...Znas ti gdje je to...???
Da mi je zena nebih je vise nikada spomenula u zivotu...Mozda je to najbolje...znas @psihoza....TO JE JAKO OGORAK UKUS I AROMA......SA ZACINOM ZLOBE.......

A da mi to muz napravi ...o nedaj boze ....ja neznam sta bih uradila...uhvatila bih me psihoza tako kao i tebe...sa razlogom.... :-k

Savjetujem ti ..nemjesaj se u mekunje ...pojes ce te krava....

Znas sta me cudi...kako ti @LAFF dozbvoljava da pises velika slova ..On je inace na sva velika slova alergican.... :lol:
Za tvoje godine previse je cinizma i arogancije ibas nekako mi zlobno zvucis. tolerancija ti nije jacaa strana .Lose ...znas imam tri poslovice kojih se pridrzavam cjeli svoj zivot 1. zivi i pusti zivjeti!!!2. ne cini nikom sto nezelis da tebi cine!!!!3. tolerancija. To me je od koljevke ucio i naucio najtolerantniji ,najpametniji. najnjezniji otac na svjetu moj babo ALIJA.Vjeruj toga se strogo pridrzavam i zivot mi je super. Probaj pa ces vidjetai kako je zivot predivan kad ga zivis bez predrasuda,kad akceptiras svakog onakav kakav je sa vrlinama i manama.A sto se tice slova izvinjavam se nisam znala,a mozda je LAFF popio neku tablrtu protiv alergije ima ih razliciti u svakom slucaju hvala na upozorenju od sad samo mala slova!!!! :)
Mislim da si sve izbiflala...sto si imala reci..i sada bih ja tebi trebala kontrirati ...ali necu....Mi se ovdje trebamo da druzimo a ne da se svadjamo i raspravljamo za svaku RIJEC..... :-k

Super si napisala bravo...za tebe i tvog babu ALIJU veliki sellam...... =D>
Nemam vise komentara...po ovoj temi...... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#45 Post Postao/la ra-ja »

xxx_dusan je napisao/la:Jedini nacin protjerati protuvu iz svog zivota.U ovom slucaju nema truna povjerenja sto je osnovni faktor svake normalne veze.Kako god,nesretno dijete snosice najvise posljedica promiskuitetne majke i glupog i mlakog oca.
Da slazem se sa tobom 100%.....treba da se je odrekne...
Ali prije svega treba da da izvrsi pravosnaznu analizu...kako kaze @larry
i to ...zasto tajno analizu raditi...biti anoniman ...Javno treba reci tako je tako.....
Meni da se desi ...pa se otkrije poslije 10 godina da moj muz ima vanbracno dijete...Neznam zaista sta bih radila...NEDAJ BOZE..... :)

Odgovori