Sharmantnost

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Sharmantnost

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hajmo zene malo o muskoj sarmantnosti
Smatrate li da i mi muskarci bi trebali biti sarmantni
Neki to smatraju zenskim adutom koji pripada samo zeni
Jeste li upoznale i susrele se s nekim takvim sarmantnim muskarcem

Ja licno mislim da je to nase jedno od najjacih oruzja da sto bolje pridobijemo i steknemo povjerenje onog ljepseg pola
Kada podarimo osobi koju sarmiramo takvu paznju da osjeca da je jedina na svijetu napravili smo uspijeh zar nije tako [mmmux2.gif]
OK neki to rade pogledom a neki rijecima
Ja to odradim na oba nacina ali nicim pretjerano niti u jednom niti u drugom [cool.gif]
Sarm auu ako ste u dugoj vezi i te kako moze da osvijezi da razbije svakodnevnicu i da stvori malo vezu nestasnom i zanimljivom,
a vrlo jednostavno recimo umjesto da djevojci kazete
Drago mi je sto te vidim
promjeite klise rijecima
e Bas mi prija mi sto si tu
upsss poziv e idem sad zurim pa se cujemo

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Sharmantnost

#2 Post Postao/la JAS »

Hehehehe....e jeste slatkorecivi nekad priznajem bas....al neka bre ako nema vas sharmantnih muskaraca ne bi mi zene imali skim da pricamo [eusa_clap.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Sharmantnost

#3 Post Postao/la beca »

sarmantni muskaci su obicno muskarcikoji su namazani svim bojama

*LAFF/ rece da ides na sarmantnost [mmmux2.gif]

ma ne, bez zezancije, mi cure koje smo romanticne i pomalo naivne padamo na najmanju dozu sarmantnosti...

sto se tice duge veze i toga bas mi prija sto te vidim, ne pali to...ja ti garantujem...

ostajem pri uvjerenju da muskarac koji previse ispoljava svoj sarm nije ono cime se predstavlja, namazanko je to zesci...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Sharmantnost

#4 Post Postao/la sabinax »

Mislim da je iskrena Å¡armantnost ono sto muskarac nosi u sebi, on je takav...s tim zivi, tako se ponasa, to je njegov stil zivota, on nije folirant on jednostavno svojim nonsalantnim pristupom osvaja, mozda cak vise izgledom, gestama i manirima nego rijecima....takvim muskarcima zene padaju pod noge cak i na njihov pogled
ne poznajem previse sarmantnih muskaraca, vise iz filmova...onako neki Jeames Bond tip ili onaj iz reklame za Nivea kremu [Happy.gif] to su uglavnom prosjedi, dobrodrzeci muskarci, imaju dobar stil odjevanja, pristojni su i imaju poseban odnos prema zenama...sad jedino pitanje jeli su prema zenama iskreni ili ne (ja mislim da su ipak to vise lovci na zenska srca a ne neki uzorni muzevi [Happy.gif] )
to je moje videnje sarmera
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Sharmantnost

#5 Post Postao/la badgirl »

uh ...sarmantan muskarac , nesto rijetko i prelijepo ...zanimljivo ,
ma opcara me dok si reko keks [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Sharmantnost

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

A riječi poput ; ,, Drago mi je što te vidim ,, , ,, Volim kad si tu ,, ili ,, Lijepo mi je s tobom ,, ... To su normalne riječi koje bi češće trebalo izgovarati svom partneru a ne samo u slučaju kada nam se čini da bismo trebali osvježiti dugu vezu ...
OK Naravno ali mislim da nisi razumijela Sarmom podrazumijeva se
malo se poigrati rijecima izokrenuti rijeci udaljiti se od bas ovog kalupa sto navodis i poigrati se
pa sam naveo primjer
Prija mi sto si pored mene daje nijansu koja malo drugacije zvuci od ostalih tih normalnih [mmmux2.gif]

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

Re: Sharmantnost

#10 Post Postao/la irma26 »

LAFF je napisao/la:
A riječi poput ; ,, Drago mi je što te vidim ,, , ,, Volim kad si tu ,, ili ,, Lijepo mi je s tobom ,, ... To su normalne riječi koje bi češće trebalo izgovarati svom partneru a ne samo u slučaju kada nam se čini da bismo trebali osvježiti dugu vezu ...
OK Naravno ali mislim da nisi razumijela Sarmom podrazumijeva se
malo se poigrati rijecima izokrenuti rijeci udaljiti se od bas ovog kalupa sto navodis i poigrati se
pa sam naveo primjer
Prija mi sto si pored mene daje nijansu koja malo drugacije zvuci od ostalih tih normalnih [mmmux2.gif]
Prvo mislim da Sarm nije laskanje kao neki tumace,to lepo pristaje muskarcu koji to umeju
a drugo LAFF skini tu sapu s ociju ako zelis biti Sarmantan [inlove.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Sharmantnost

#11 Post Postao/la beca »

SARMANTNI SU NAJCESCE LAZOVI....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Sharmantnost

#14 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

beca_jovi je napisao/la:SARMANTNI SU NAJCESCE LAZOVI....
:D
Upss znaci ipak Sarm pripada i stoji bolje vama zenama

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Sharmantnost

#15 Post Postao/la beca »

LAFF je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:SARMANTNI SU NAJCESCE LAZOVI....
:D
Upss znaci ipak Sarm pripada i stoji bolje vama zenama

zena nikad ne moze biti previse sarmantna, muskarac ako pretjera....postaje providan...

Odgovori