Tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#16 Post Postao/la mrki62 »

badgirl je napisao/la:

ma ne ugadjam bas ...nego eto gledam radi djece da smo kolko tolko u dobrim odnosima
Korektni odnosi mogu biti između vas dvoje a nikako dobri , jer ta dobrota dolazi s tvoje strane a njemu baš lijepo.
Dogovori se ti s njim da on može doći po djecu , pa nek ih vodi kod sebe ili negdje van - da djeca imaju neku korist od njega.
Ovako on sve preko tvojih leđa i još ispadne kod svih dobričina a ni trun truda nije uložio .
Probaj ti njega naučiti da bude odgovoran do djece , jer to što on radi , to mogu i ja ,............... dođem , posjedim , ti me poslužiš i to je to [oha.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#18 Post Postao/la badgirl »

beca_jovi je napisao/la:Ja mozda nisam dozrela da ti dajem komentare, posto si iskusnija i starija od mene, ali ako smijem primijetiti da je osoba o kojoj smo pisale veceras na nekoj drugoj temi i ova za koju sad pises ista - tvoj bivsi muz...
Ako on uvijek suti na svaki tvoj komentar, ako je potpuno pasivan, a vidimo da jeste, ti to ne mozes promijeniti, to je osoba koja je tako prozivjela svoj cijeli zivot i ti mozes samo pogubiti zivce pokusavajuci ga promijeniti...
svjesna sam ja toga ...izgleda bas da cu morati sebi rogove nabaviti i sto bi papaya rekla biti bad
Ja bih uradila sljedece: nema sijela u tvome stanu, kad zeli vidjeti djecu neka ih izvede, neka ih vodi sebi, (ti za to vrijeme mozes uraditi nesto sto dugo nisi :) ), neka se navikava malo na cinjenicu da je otac, jer ocito je on malo ustuknuo od te uloge u svom zivotu...naravno da ce ih paziti i njegova su djeca, ako mu znas raspored rada, i kad si ti slobodna odvezi mu ih na neko vrijeme, a ti prosetaj, samo da navikne...pretpostavljam kad nekoliko puta budu kod njega i on i onji ce se navici malo vise...
mi smo vec godinu dana rastavljeni i djeca su se navikla na to da su nekad kod njega a vecinom kod mene ...
reci mu sta mislis, naglasi da ga ne zelis u svome stanu, sto ce samo po sebi znaciti da malo treba izvesti djecu, ako ih zeli vidjeti...
polako uvidjam da je to izgleda bas potrebno
sto se cuvanja tice, ne znam koliko imaju godina, ali preporucujem da ostaju sami, ja sam ostajala sa sestrom kad je ona imala 5 a ja 9 godina, same u stanu, tata nas zvao svakih 10 min, sa posla, a mama trcala uvijek kuci s posla, al bukvalno, nije nas imao ko cuvati, obdanista nije bilo blizu...
ma nije toliko za cuvanje ..ima tko na njih i paziti , u tome nije fol ...nego ta cinjenica da kada su djeca kod njega on opet ne provodi vrijeme sa njima vec i ostavi kod njegovih ...a mene to nervira
i to da se izgleda moram sa tim pomiriti da ako mi se nedo bog sta desi ...da ce im jadnicama uvjek tako biti ...
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#19 Post Postao/la sabinax »

Bad...potpuno mi je jasno o cemu pricas...a stvar je samo toga kako se postavis u zivotu, ista sam kao i ti...ja svemoguca, ja sve mogu...ja zena hercules...a na kraju "zasto"...e pa bas zato da ti svak sjedne na glavu i dobro te "zajasi"

bas neki dan razmisljam...bio muz u gradu...i kao ide busom i ja sve razmisljam o tome "Sta da nosi s trznice, pa ja cu kupiti i odnjeti autom"...a s druge strane nekad davno u prvom braku muz (prvi) je imao auto a ja, budala, i dijete i stvari s trznice vukla autobusom...i niko se nije pitao, ajd da joj olakšam
sto si jaci i sto vise toga sam mozes, to si naravno izdrzljiviji, a sto se vise pravis lud i prepustas drugom da se o necem brine, toliko si manje izdrzljiv.......ali ti je lakse u zivotu

"s druge strane, zene su zaista pozrtvovanije...(moje iskustvo) one sve mogu (citaj moraju) i djecu razvesti i skuhati rucak i biti uvjek nasmijane i vesele i sve stici...a oni su uvjek umorni kad dodu s posla, moraju odspavati, moraju odmoriti i procitati novine, ako su bolesni oko nijh se titra i njeguje ih se, ako su lose volje treba ih razumijeti"
ovo gore je receno sarkasticno...a prava istina je da je sve stvar perspektive i toga kako si sami uredimo zivot
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#22 Post Postao/la badgirl »

deelina je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:Bad...potpuno mi je jasno o cemu pricas...a stvar je samo toga kako se postavis u zivotu, ista sam kao i ti...ja svemoguca, ja sve mogu...ja zena hercules...a na kraju "zasto"...e pa bas zato da ti svak sjedne na glavu i dobro te "zajasi"

bas neki dan razmisljam...bio muz u gradu...i kao ide busom i ja sve razmisljam o tome "Sta da nosi s trznice, pa ja cu kupiti i odnjeti autom"...a s druge strane nekad davno u prvom braku muz (prvi) je imao auto a ja, budala, i dijete i stvari s trznice vukla autobusom...i niko se nije pitao, ajd da joj olakšam
sto si jaci i sto vise toga sam mozes, to si naravno izdrzljiviji, a sto se vise pravis lud i prepustas drugom da se o necem brine, toliko si manje izdrzljiv.......ali ti je lakse u zivotu

"s druge strane, zene su zaista pozrtvovanije...(moje iskustvo) one sve mogu (citaj moraju) i djecu razvesti i skuhati rucak i biti uvjek nasmijane i vesele i sve stici...a oni su uvjek umorni kad dodu s posla, moraju odspavati, moraju odmoriti i procitati novine, ako su bolesni oko nijh se titra i njeguje ih se, ako su lose volje treba ih razumijeti"
ovo gore je receno sarkasticno...a prava istina je da je sve stvar perspektive i toga kako si sami uredimo zivot
i sama sam ti takva :?
sve mogu sve hocu nista nije tesko a najgore u svemu sto ljudi naviknu da si ti takva pa te onda i ne stede ni na jednoj osnovi a to je velika greska
i onda prvi put kad kazes ne,necu ili nemogu obije ti se o glavu pa ispadnes najgora
a sa druge strane gledam neke od svojih prijateljica. one nemogu sve to,pa one su zene i podrazumijeva se da neke stvari nerade a meni se podrazumijeva da mogu sve
sama sam si kriva i ucim polako da nebudem takva vise ali tesko mi ide

e bas o tome pricam !!
A sta je najgore u tome svemu ..a to je, da smo mi same tako blesave, nitko nas ne tjera. I ja iskreno neznam kako svoje kceri po tom pitanju da odgojim . Jer, koliko je ta snaga u nama, po nas same losa, toliko i dobro dodje u mnogim trenutcima.
Jel to uopste pitanje odgoja :?:
Ja sam uspjela barem jedno od sebe odgurnuti ... I to su muski poslovi ..recimo kada smo kucu gradili nisam htjela ni cigle pomaknuti a kamo li rintati na mjesalcu i mislim da je to stvarno previse za zenu. I eto barem se u necem razlikujem od svoje mame :!: [huh.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#24 Post Postao/la sabinax »

Moja starija kcer je vidjela moje greske i kad je jednog dana dosla kuci sa zakljuckom: "Mama, ja cu biti kučka, one bolje prolaze u životu" shvatila sam da zna o čemu prica, ne bojim se za njenu sudbinu...iako mi ponekad ne odgovara takav stav...ali ona bar zna sta hoce
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#25 Post Postao/la cooma »

u ovim slucajevima i slicnim mislim da je zensko-majka izdrzljivija, jer majka je uvijek i naj veca zrtva za djecu, to je opste poznato u 90% slucajeva..........
i od mene je to REESPEKT....
a u globalu ko je izdrzljiviji ehh to je vec diskutabilno skroz!!!!!!!!!!
dobro dobrim

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#26 Post Postao/la JAS »

Definitivno zensko [smile.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#27 Post Postao/la beca »

musko fizicki, zensko psihicki, sto je naravno puuuuno teze...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#28 Post Postao/la srebrni »

muskarac skoro u svemu....
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#29 Post Postao/la beca »

srebrni je napisao/la:muskarac skoro u svemu....
ahaaa

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: tko je izdrzljiviji, musko ili zensko ?

#30 Post Postao/la srebrni »

beca_jovi je napisao/la:
srebrni je napisao/la:muskarac skoro u svemu....
ahaaa[/

ti svakom loncu poklopac........haj obrazlozi ako nije tacno[mmmux2.gif]
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori