Privatna pitanja

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#17 Post Postao/la Zmixa »

Po meni to su sve gluposti i predrasude!!!! Ni jedno pitanje nije toliko intimno i licno da ga ne bi trebalo postaviti! Ako ti bas neko postavi pitanje koje si ti u svojoj glavi umislio da ti je to jako bitno tacnije prodiranje u tvoju privatnost-intimu. Brate opusteno na finjaka kroz neku zajebanciju daj joj to do znanja. Zakamufliraj malo taj svoj odgovor da ta osoba pomisli da si joj u fazonu odgovorio, a u stvari ti znas da si je "preveo zednu preko vode". A ne sad tu da izvodis besne gliste i da pametujes u fazonu necu da ti kazem. Jer tad za mene bas ta osoba ispada smesna i glupa. Kakav bre bonton i pravila lepog ponasanja nema veze s'vezom?! Brate ako hoces da odgovoris odgovori ako ne, ko te jebe! Kako ja sad da gledam u pasulj sta je nekom previse licno pitanje?! Bas naprotiv osobu koju pitam za tako nesto licne prirode tipa odakle si ili sta ja znam vec, a ona mi odgovori da nece da mi kaze?! Pomislim duvaj ga brate necu te vise nikad nista ni pitati!!!! A ti kad se sam u svojoj glavi saberes, onda mi se javi!!!
Cekaj sta nisam deo BIE ili CIE pa da mi trebaju ti tvoji licni dodaci, da necu mozda da ih iskoristim u neke zle namere?! Ma daj sve su to gluposti!!! Ljudi su danas toliko iskompleksirani i proracunati da mi je prosto muka!!! Smesno i zalosno, ali istinito!!!
Ovo me je sad podsetilo na scenu iz naseg domaceg filma kad malu devojcicu (sangarepicu) pitaju "jeli luce kako se zoves?", a ona odgovara sa cuvenom recenicom iz tog filma "necu da ti kazem celavi?!" :chuckel: :biggrin:
Ako smo na nivo deteta od 7 godina onda sta reci!!!
U ostalom uvek je bilo i bice ko zna njemu dvije!!! :thumbsup: :baa:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#18 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

e @zmixa pola nisam razumio ali hvala na komentaru

Kad smo vec kod toga najmrze mi je bilo dok sam radio u BiH
Nepoznavajuci mentalitet jos dovoljno
Kada kazu i pitaju e kolika ti je plata!? :blush:
(vecinom bi bile samo predrasude u glavama u mora da drmas pravo dobro)
Nezamislivo......
Ostanem bez rijeci
Ali vremenom sam i to prevazisao tada vecinom lupim cifru od koje bi licno sjeo na guzicu (da izvinete).
Pa kad puca neka puca...

Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#19 Post Postao/la Zmixa »

Ma nema na cemu LAFFE! :biggrin:
Ima milion pitanja od kojih kad mi neko postavi ja se sva najezim!
Pomislim u sebi kako ga nije sramota da me tako nesto pita pa to je nesto moje ali...
Ljudi su takvi vole sve da znaju!
Da trpaju glavu tamo gde joj nije mesto!!!
Pogotovo nas covek koji bi se usrao da prostis, samo da zna sta se sve desava kod komsije u kuci!!!
Ali takav je nas covek!!!
Nas mentalitet je neverovatan, tako da nekad sami sebe iznenadimo sa nekim svojim gestom!
Sta ces ti tu nego da nastojis da se prilagodis i vremenu, i prostoru i ljudskoj cudi!
U ostalom ljudi nisu nista drugo nego imitatori jedni drugih!!! :thumbsup:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#20 Post Postao/la belly_dancer »

nije bas svako imitator..da bi neko nekog imitirao mora dakle biti i original negdje..zar ne?mora postojati logicno objasnjenje.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#21 Post Postao/la bosman »

Ma postavljajte pitanja bez pardona. Nevidim u cemu je tu problem? :-k Ako ja hocu da odgovorim, ja odgovorim. A ako necu [-X ja to pitanje ignoriram. I macka! [-(

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#23 Post Postao/la ra-ja »

hahahahahah................


@YoYo...ti si bas otisao 100 na sat......Sta je sa tobom :baa:

Ali za danasnje komentare ... =D> =D> =D>

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#25 Post Postao/la ra-ja »

:D :D :D
Sta znas mozda bih trebala djeca da se radjaju po tvom propisu..... :lol:

Napisi enclikopediju kako si izasao iz.........stomaka....da posaljemo buducim generacijama.... :baa:

Ja sam zato da krenu tvojim stopama..... :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#26 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ali za to nova tema....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#27 Post Postao/la ra-ja »

ok ...@LAFF-e ...sorry..........

Mnogi postavljaju privatna pitanja i ja slabo kada neodgovotim...i nikada nije bilo problema...aferim... :baa: hvala bogu.... :D

Ali nedaj boze da ja nesto pitam privatno.... onda zemljotres....
Ali mozda i treba da bude zemljotres...tog momenta...a ja pogodila bas tada pitati... :baa:

To je tako sudjeno..... :-k

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#29 Post Postao/la belly_dancer »

haha bas sam se nasmijala ovdje..uf yoyo ti si ispario totalka [smilie=to funny.gif]
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori