Ljudske sudbine

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: LJUDSKE SUDBINE

#4 Post Postao/la maida_20 »

[wow.gif] hrabro,hrabro...svaka mu čast zaista...ej tek 17 godina,a već toliko toga lošeg prošao! :?

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: LJUDSKE SUDBINE

#6 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:da, najtužnije je to što svako malo ima operacije jer je u razvoju pa kad mu proviri valjda kost u nozi, kad naraste, mora se operisati. i tako već 13 puta. žalost [huh.gif]


ali zamisli taj talijan Toni ga u gepeku izveo i spasio
svaka čast


Ma malac se napatio pravo...

I mog su oca nakon godinu dana rata izveli i spasili sakrivajući ga u gepeku(njegov daiđža)...imali su plan ako ga razotkriju da otac glumi luđaka kojim je potrebna podhitno stručna pomoć...na svu sreću pa je ipak sve dobro prošlo...

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: LJUDSKE SUDBINE

#8 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:sad se sjetih nečeg

smiješno i tužno

moj rođak koji je imao 50 godina kad su nas protjerivali je, da ga ne bi uhapsili i odveli u logor, obukao haljinu, izvadio zube-protezu, stavio maramu na glavu, naočale, uzeo štap i pogurio se

i uspjelo mu. prevario ih je
čovjeku svašta padne na pamet kad mora izvući živu glavu... [huh.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: LJUDSKE SUDBINE

#9 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:sad se sjetih nečeg

smiješno i tužno

moj rođak koji je imao 50 godina kad su nas protjerivali je, da ga ne bi uhapsili i odveli u logor, obukao haljinu, izvadio zube-protezu, stavio maramu na glavu, naočale, uzeo štap i pogurio se

i uspjelo mu. prevario ih je

sve je to normalno. nije jedini. tako je jedan covjek odnosno tad momak, ako se ne varam, prezivio. nakon sto su sve muske streljali i otisli po bagere i kamione da ih pokupe, on je pobjegao kuci. oblacili su mu dimije, zavili mu maramu i sve bas k'o zensko da ga ne bi prepoznali. on je jedini prezivio to streljanje i nakon rata je isao u Hag svjedociti.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: LJUDSKE SUDBINE

#10 Post Postao/la nella26 »

stvarno tužne i potresne priče :(
koliko samo čovjek može biti hrabar i šta sve može pretrpiti [huh.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: LJUDSKE SUDBINE

#12 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la: hoću da kažem kako se nekim ljudima (kao mojoj rodici) život promijeni iz temelja. kako joj je mizeran život bio a sad savršen
I kako je nevažno ko je kakve vjere , važan je ljudski oblik i unutrašnjost istog ljudskog oblika .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Ljudske sudbine

#15 Post Postao/la andro »

Pacijentu greškom amputirali zdravu, pa bolesnu nogu
slika

Utorak, 26 Januar 2010

Tim ljekara bolnice Alberto Sabogal u peruanskom gradu Kalao, amputirali su 86-godišnjem pacijentu zdravu nogu, a kada su shvatili da su pogriješili, odsjekli su mu i drugu, bolesnu nogu.

"Doživjela sam šok kada sam podigla čaršav i vidjela da su mu amputirali lijevu nogu", kazala je kćerka nesrećnog pacijenta, Carmen Villanueva, u izjavi za peruanski radio RPP.

"Desna noga mu je bila zahvaćena gnojnim čirem pa su i nju morali da odsjeku kako bi zaustavili širenje infekcije", objasnila je ona.

Hirurzi koji su obavili operaciju su u međuvremenu suspendovani i protiv njih je pokrenuta istraga.
slika
slika

Odgovori