Koliko vodite racuna o sebi i svom izgledu?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#61 Post Postao/la ra-ja »

Kada idete ulicom neosvrcite se za prolaznicima...a posebno nemojte gledati ljudima u oci...jer to izgleda kao da hocete kontakt....to nije nikakva cast...po ulici se tako ponasati....

Ako se tusirate svakodnevno ...bez obzira ...dali treba....to cinite kada treba i kada osjetite potrebu za tus....
Odjecu koju ste skinuli...nemojte ponovo oblaciti jer je sigurno prljava ...nju treba oprati...a ne lufrirati ili susiti pa ponovo oblaciti...sto neki cine....nekazem svi..... :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#62 Post Postao/la belly_dancer »

hahaha to ti sada nama nabrajas sta ti radis ili..?hehe..sala..

pa vodim racuna..neznam dal sam ikad nosila majicu vise od dvaput..stalno cujem pridike o pranju samo moje robe,al et! :chuckel:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#63 Post Postao/la ra-ja »

Cuj ...pa zar nisi svatila gdje se ti bas nadje tu...kao da je tebi licno upuceno...
Procitaj zadnju recenicu ...valjda ces svatiti.....sta sam rekla.... :baa:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#64 Post Postao/la ra-ja »

Nego da ti kazem mogla si vec promijeniti tu krpicu na sebi ... :baa:

Kad smo vec kod toga.... :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#65 Post Postao/la belly_dancer »

ma znam ja da nije meni upuceno samo te malo zezam :)
a evo sacu odma odljepit avatara i stavit u masinu nek se vrti :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#66 Post Postao/la Amigo_x »

Normalno.. 8)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#67 Post Postao/la ra-ja »

mislis...mali.....

Veoma mi je drago sresti i muskarce koji imaju ukusa za oblacenje...
kod kojih sve blista i mirise....Bar kod mene je misljenje da zena u zivotu muza igra jednu od glavnih ulogu.....Naravno ima i onih koji po prirodi su takvi....
Ako ona nevodi racuna o sebi ...bas nju briga kako i muz izgleda ...dali ce se svakodnevno presvlaciti ...dali ce imati uvijek opranu odjecu...brijati...sisati...mirisati....
Bas nju briga i dali ce kuca biti uredna....To se desava pretezno kod lijenih zena... :-k

A sve ovo gore navodim ...je vezano za temu koliko mislite o sebi...

Ps..imala sam radnu prijateljicu koja je dolazila na posao samo u jednoj haljini ...posto je bila od debljeg materijala ,pitala sam se kada je ona uspije oprati i osusiti...Ona je nije prala nego je luftirala i ponovo oblacila... :i to tako 2 godine.... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#70 Post Postao/la ra-ja »

Ako covjek vodi racuna o sebi i svojih najblizi ....znaci li to da sam se trebala roditi u 18 stoljecu...???@vidovita_dzemila

Naprotiv dvorskim damama nije padalo na pamet da se same brinu o sebi muzu i djeci.....Zato su se brinuli drugi... :baa:

Ovo sto sam napisala o tome koliko brinete o sebi ...o svojim najblizim...o bon tonu ..... izgleda nekome puno...znati...raditi...ciniti...ma ne.. :) sve je to normalno sto zivot trazi.... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#71 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:Ps..imala sam radnu prijateljicu koja je dolazila na posao samo u jednoj haljini ...posto je bila od debljeg materijala ,pitala sam se kada je ona uspije oprati i osusiti...Ona je nije prala nego je luftirala i ponovo oblacila... :i to tako 2 godine.... :-k
Kako je to mogla...
Fuij...
Ja bih se ucrvala...
Bljak...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#72 Post Postao/la ra-ja »

BeCaNkA je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Ps..imala sam radnu prijateljicu koja je dolazila na posao samo u jednoj haljini ...posto je bila od debljeg materijala ,pitala sam se kada je ona uspije oprati i osusiti...Ona je nije prala nego je luftirala i ponovo oblacila... :i to tako 2 godine.... :-k
Kako je to mogla...
Fuij...
Ja bih se ucrvala...
Bljak...
Cuj kako je mogla....Kako vidis mogla je.....ima takvih zena vjerovatno jos...ali sam to dala samo primjer @belly_dancer..da joj kazem da ima toga..i svega drugog... :)
Sta ja mogu kada uocavam neke stvari koje mi zapinju za oko ..nesto sto mi smeta ..i nikada to nezaboravljam.....Mislim da nije lose sto sam to uzela kao primjer...nevezuci nikoga ovdje.... :)
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 08 Feb 2008 23:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#73 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Ps..imala sam radnu prijateljicu koja je dolazila na posao samo u jednoj haljini ...posto je bila od debljeg materijala ,pitala sam se kada je ona uspije oprati i osusiti...Ona je nije prala nego je luftirala i ponovo oblacila... :i to tako 2 godine.... :-k
Kako je to mogla...
Fuij...
Ja bih se ucrvala...
Bljak...
Cuj kako je mogla....Kako vidis mogla je.....ima takvih zena vjerovatno jos...ali sam to dala samo primjer @belly_dancer..da joj kazem da ima toga..i svega drugog... :)
Nije imala vode i praska da opere... Ccc...
Zimi i nekako, a kako je ljeti... :lol: Svasta! :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#74 Post Postao/la ra-ja »

BeCaNkA je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la: Kako je to mogla...
Fuij...
Ja bih se ucrvala...
Bljak...
Cuj kako je mogla....Kako vidis mogla je.....ima takvih zena vjerovatno jos...ali sam to dala samo primjer @belly_dancer..da joj kazem da ima toga..i svega drugog... :)
Nije imala vode i praska da opere... Ccc...
Zimi i nekako, a kako je ljeti... :lol: Svasta! :-k
Mi u kancelariji je nismo nikada pitali za to ...vjeruj ...Ali ja sam smatrala da je to njena licna stvar... :)

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#75 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Cuj kako je mogla....Kako vidis mogla je.....ima takvih zena vjerovatno jos...ali sam to dala samo primjer @belly_dancer..da joj kazem da ima toga..i svega drugog... :)
Nije imala vode i praska da opere... Ccc...
Zimi i nekako, a kako je ljeti... :lol: Svasta! :-k
Mi u kancelariji je nismo nikada pitali za to ...vjeruj ...Ali ja sam smatrala da je to njena licna stvar... :)
Da, tako je..

Odgovori