Abortus za ili protiv?

Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#46 Post Postao/la mala-plava21 »

hany je napisao/la:to je tvoja odluka
nije to samo spontani i nije to normalno krvarenje...ne daj boze da dozivis...pitala bih te...
i tada kada ga dozivis ides na kiretazu.

Ne uvijek moja mama je imala spontani.
Ne bi mogla zivjeti s tim to je moj problem nemogu to promijeniti :huh:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#48 Post Postao/la mala-plava21 »

Ma nema na ovoj temi tko je u pravu a tko nije
vec po situaciji u kojoj jesmo i po osjecaju koji je samo nas
i nemoze niko promijeniti to i svatko ce u identicnoj situaciji
napraviti drugacije jer smo svi individue :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#50 Post Postao/la mrki62 »

Mislim da se ni jedna ¾ena ne odluèi tek tako na taj èin i svakako da joj to pu¹ta posljedice i u dru¹tvu bi trebala da ima vi¹e razumijevanja,, jer ipak je ona ta koja praktièno pati a svi ostali smo teoretski borci za neka prava.
Ni jedna ¾ena se ne odluèi na taj korak iz dosade , veæ ju je vi¹a sila na to natjerala a da nema tih postupaka legalno - bilo bi u ilegali i bilo bi samo gore a nikako bolje ,............. za ¾ene i sve one koji imalo neke veze imaju sa dotiènom ¾enom !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#53 Post Postao/la paparaci »

ma kakav abortus! kako ono, poslije ..... nema kajanja! svako treba snositi posljedice! jer fetus ili dijete nije krivo tome! a sto se tice tih posebnih slucajeva koji su neki naveli, ne podrzavam ni to! jer opet da kazem, fetus/dijete nije tome krivo! nemamo prava na to! neko rece za to se ne sudi, hehheeh. sudi Jedan garant ;)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#60 Post Postao/la ra-ja »

Za planiranje porodice postoje razna kontracepciska sredstva...tako ako se iz nekih razloga nemarnosti zaborava ili bilo cega drugog to neupotrebi
.....i dodje do zaceca......ovako ili onako .....U svakom slucaju sam protiv abortusa.... :baa:
Djeca su nase najvece bogastvo......Za njih se karijera stvara..... za njih se zivi ...nad njima se umire...... :chuckel:

Odgovori