Svakodnevnica....

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#34 Post Postao/la belly_dancer »

moja svakodnevica..mislim da nikad nije ista..zato jer imam onako kao tjedne planove..slika
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#35 Post Postao/la Danielle »

Ovih dana se osjecam, hmmmm ne znam ni ja da opisem ovo stanje…

Ravnodusno prema svemu,sve mi je svejedno,to ne valja to nisam ja!!!Neke stvari ne mogu vise da gledam,da slusam da ponovo pezivljavam.Svaki dan mi prolazi tako sto ustanem,odem na posao,odradim sto imam,vratim se kuci,djeca,pospremanje,kuhanje,zadace,izadjem nekada na kafu i to je to.Dosadilo mi je vise ,hocu da se nesto desava,da se radujem da imam onaj svoj osmijeh u ocima,a ne namjesteni osmijeh na usnama.Najvise bih voljela da se mogu povuci u neku rupu ,da nikog ne vidim da ne moram sa ni skim pricati,samo da sutim,pustim neku muziku i da sve sto se godinama u meni skuplja izadje,samo da me popusti sve.

Poslusala sam savjet jedne drage osobe da placem kada mi se place,da ne cuvam stvari u sebi jer cu jedan dan eksplodirati,i tako sam pustila jednu suzu ,tajno da niko ne vidi ,pa drugu i krenuo je vodopad...suze su tekle kao da jedna drugu prestizu,kao da se igraju po mom licu.
Bura osjecaja je iz mene izbila,bjes koji cuvam u sebi vec neko vrijeme,tuga koja ne prolazi,sreca i neizvijesnost su se igrali praveci po mom licu mozaik od suza,kako sam se dobro osjecala,niko nije primjetio sta se desava,nisam htjela da znaju,da vide moju umjetnost ,to sam za sebe sacuvala.
Svaka suza je imala svoju pricu ,svoju pjesmu ,svoju tugu ,pokusala sam da je opisem ali niko nebi razumjeo kako i bi kada i ja sama sebe tesko razumijem,i nemoj te me pitati sta mi je kako sam,samo me pustite da nosim svoju masku tupastog osmijeha,jer to sam ja,uvijek nasmijana budala,koju nista ne pogadja i ne dotice i onda dodje lavina,ponese me i nestanem,nema me i svice novi dan i opet sam nasmijana budalica
Ali hajde…bilo je i goreg vremena

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#37 Post Postao/la im_ex »

Razumijem

Nista zabrinjavajuce - sve je to normalno, vjeruj mi!
Vremenom, na neke stvari se mora otupjeti - a efekat je * postaje se jacom/vrednijom* :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#38 Post Postao/la belly_dancer »

:-k kako to da meni nikad nije dosadno..bar ne onak zaprave..znam to rec..za bzvz,al zbilja mi nikad nije dosadno :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#39 Post Postao/la Danielle »

belly_dancer je napisao/la::-k kako to da meni nikad nije dosadno..bar ne onak zaprave..znam to rec..za bzvz,al zbilja mi nikad nije dosadno :-k
nije ni meni nikada bilo dosadno sa 17-18 godina :D

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#41 Post Postao/la belly_dancer »

Danielle je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la::-k kako to da meni nikad nije dosadno..bar ne onak zaprave..znam to rec..za bzvz,al zbilja mi nikad nije dosadno :-k
nije ni meni nikada bilo dosadno sa 17-18 godina :D
ali meni cjeli zivot nije dosadan..bas se nemogu sjetit nijedne situacije :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#42 Post Postao/la Danielle »

ekranka1 je napisao/la:daj danijelle pa nije ti valjda sada dosadno ne vjerujem [-X
ne ekranka ja nisam pisala o dosadi ,mislim da si ti to shvatila...sigurna sam da jesi

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#43 Post Postao/la belly_dancer »

moja svakodnevica definitivno ukljucuje hranu higijenu i drustvo.. :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#45 Post Postao/la alan_ford »

i svE ostalO :)

Odgovori