Veza sa uspjesnom zenom

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

Veza sa uspjesnom zenom

#1 Post Postao/la Megaskotica »

Sta musko misli o takvim zenama?
Smeta li ih saznanje da su supjesnije u poslu od njih samih ?
Puca li im ego ,ili to smatraju normalnim?! s obzirom da je musko taj ili bi trebao biti nadmocniji po nekakvim mejrilima drustvenim zadatim!

Da li bi se s takvom zenom upustilu u vezu bez predrasuda?!
Koliko bi vam bilo vazno ili nevazno saznanje da je ambicioznija od vas?
Da li bi to utjecalo na vasu vezu!?
Jel bi podsvijesno zeljeli promjeniti stvari?!

Sta bi zene radile u slucaju takvog ponasanja?
Sta bi "odabrale"?!
Jeli istina da postoji kompromis ali ostaje nedoumica kod takvih veza!?
Sta je ispravno gledanje na "jace" zene u suprotnosti sa slabijim muskarcima na tom polju?!

Da vas cujem :chuckel:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#3 Post Postao/la sabinax »

a sta da zene tu pisu? Ili je ovo tema samo za muskarce?
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#4 Post Postao/la Megaskotica »

sabinaX je napisao/la:a sta da zene tu pisu? Ili je ovo tema samo za muskarce?


Jesi sigurno dobro procitala moj post ,da takvo nesto konstatiras ? :chuckel:

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#6 Post Postao/la pasa74 »

zivot i sa ovim,da kazem,neuspjesnim zenama je nemoguc,a sa uspjesnim zakljucite sami...
sto je uspjesnija veci je skot i ne samo to,misle da vladaju svijetom pa zaborave ono sto nukad nebi smijele,a to je da su ipak samo zene :chuckel: :chuckel: :chuckel:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#7 Post Postao/la ra-ja »

pasa74 je napisao/la:zivot i sa ovim,da kazem,neuspjesnim zenama je nemoguc,a sa uspjesnim zakljucite sami...
sto je uspjesnija veci je skot i ne samo to,misle da vladaju svijetom pa zaborave ono sto nukad nebi smijele,a to je da su ipak samo zene :chuckel: :chuckel: :chuckel:
Parola ti je za peticu...... :-k

Mislim ...necu da kazem znam ,,,da nije tako jer sam ustvari samo zena...

Sta covjek da radi ako je zena sposobna a muz nije.....Ti je nazivas skotom... :(

Znas kada neko radi spontano posao necekajuci da tko drugi to uradi...neobracajuci paznju sta je muski sta zenski posao...vazno je da se zavrsi i da ima pozitivnih rezultata....bez ikakvog prigovora..ili reagovanja....Dali mozda mislis da je ta zena SKOT...???
Mozda si to rekao samo zato zbog muske solidarnosti...ili nepoznavajuci situaciju..... :huh:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#8 Post Postao/la paparaci »

Draga Mega, sta pitanja postavi! heehehhe. ne znam gdje da pocnem :lol:

nisam siguran da mi ne bi smetalo,jer sam i ja jako ambiciozan :D ma ne bi mi smetalo ako je normalna. znaci da se ne puse itd. meni je vazno da se mi slazemo i lolimo. a to sad ko koliko donosi para kuci, mislim da nije od velike vaznosti. ali ne mislim s tim da jedno po cijeli dan gleda kud sunce hoda, a drugo se satra radeci. bitno je da se ima dovoljno para za jedan normalan zivot. iskreno receno, ne bi imao nista protiv da mi buduca zena shere pare :lol: malo sale ;)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#9 Post Postao/la ra-ja »

Imam i drugi primjer gdje je muz bio jako abiciozan i vredan...iako su oboje radili...sve ostale poslove nabavka ...tj bilo kakva kupovina za kucu...spremanje djece ...vodjenje i dovodjenje djece iz obdanista....
Rijesavanje bilo kakvih finansiski problem i mnogo drugih obaveza je on imao i rjesavao.... :huh:
Bio je puno sposobniji od nje.... :)

Ali on iznenada nastrada...ona ostade sama sa djecom...Tek onda nastadose veliki problemi...jer se nije niti do danas snasla kako rijesiti te probleme...Ona je ustvari takva osoba ...potpuno po prirodi nesnalazljiva. :-k

Avatar
Dzevad-1979
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 19 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#10 Post Postao/la Dzevad-1979 »

ja nemam nista protiv uspjesnih zena samo ja nikad nebi zelio imat vezu s takvom osobom nezelim kraj sebe osobu koja joj je samo na pameti karijera uglavnom isprva sve je tako fino al poslje su problemi

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#12 Post Postao/la mickey »

stvarno nebitno,takav megalomanijak nisam da moram u svem prednjacit pred nekim drugim.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#14 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:
air je napisao/la:To treba da bude cast,tvoja zena-jos uspjesna :)

tako je! mu¹karcima treba laskati to ¹to je uspje¹na i pametna ¾ena odabrala ba¹ njih za partnera i trebaju se ponositi njome
hahahaha. ovo ispade malo uvredljivo :p ne mora znaciti da je muskarac glup ako je zena uspjesnija u poslu tj. vise zaradjuje. mozda je on jednostavno takav tip da mu nije stalo do karijere.

Odgovori