Koliko ste opusteni pred partnerom???

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#32 Post Postao/la belly_dancer »

:D Inis mona-Eluveitie
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#33 Post Postao/la belly_dancer »

(rijeci pjesme)...
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Numero1
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#35 Post Postao/la Numero1 »

Ja sam jasno napisala da je stvar kulture ,odgoja , mentaliteta ,navike ,drustva kako cete se ponasati pred partnerom ,i osvrnula se na dio Irminog posta u kojem navodi da mora pred njega u najljepsem izdanju ,po meni cista glupost ,kazem po meni.

Nemojte biti ograniceni uvodim Sabahovog posta jer to jednostavno nije bit foruma a niti teme ,jasno sam shvatila sta je covjek htio reci ,no sacekacemo njega pa neka kaze svoj sud .

Nista ovo nije krajnost ovdje ,krajnost je samo u misljenju pojedinaca da pred partnerom treba skriti svoje mahane i prikazati se u naboljem svijetlu.

Dok god veza ne bude zasnovana na otvorenoscu to po meni nije veza i to je moje misljenje!

Ako ste jasno citali sta sam napisala ,onda nema potrebe za replike ,jer sam naela tamo ovo sve sto opet ponavljam privatnost da ,al ne i skrivanje i kulture imas ili nemas

Slijedeca stvar je samo bila primjer ,tog skrivanja ,sta nedaj Boze ako se desi ,i sama ta teza je dokaz da ne treba i nesmije biti takvih ogranicavanja pred partnerom s kojim spavas ,dijelis i dobro i zlo ,
Ne bih se stavila u situaciju da osjetim stid pred njim u bilo kojem pogledu naseg odnosa i tako se i ponasam.
No dobro razlikujem kulturno od nekulturnog

Po meni je poanta da treba biti pred partnerom ono sto jesi jer u drugacijim uslovima ja ne bih niti zelim bivstvovati :

A pravo na svoje misljenje imam imam ,kao i VI zar ne ?!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#36 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ma da tipicno svi smo glupi i gluposti pisemo sve do onog momenta dok ne stigne neko sa strane i ne prosvijetli nam put :D

Ako se ja osvrnem na post od @Irme26 mogu zakljuciti bez tvog sugriranja i ubacivanja rijeci kao sto to i meni radis
da uopste nije napisala glupost njeno izlaganje je bilo s dozom ironicnosti primjesom humora da se muskarcima treba pokazati u najboljem svjetlu i to je to
Ti se opozivas se na autora pa evo ja se mogu na nju opozvati nije problem :lol:

Ali kada vec pokusavas da mjesas babe i zabe (kulturu i ne kulturu)
Da pojednostavimo onda odgovori nam na sledece pitanje
Koje necu imenovati kao sto imenuje @vidovita ili @papaya
Dakle da li ti obavljas fizoloske potrebe pred svojim partnerom dok on recimo se brije pored tebe u kupatilu
Molim kratko i jasno DA ili NE
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 29 Apr 2008 22:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#37 Post Postao/la ra-ja »

Sto se tice tih gore siruacija nisam slobodna.....jer mi inace to smeta kada neko namjerno radi...Zna se gdje je mjesto tome.....sve dok se moze kontrolisati.....Ali ako nekome smeta nesto sto ja cinim ja cu to nastojati da isparavim....
Druga je prica ako se desi nekontrolisano...nije smak svijeta...
Mnogo mi smeta vise zargon ..koji se itekako moze kontrolisati....
O svemu ostalom dam se razgovarati.... :)

Avatar
Numero1
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#38 Post Postao/la Numero1 »

@Laffe primio se ti ha ?

No da odgovorim nemam jednu kupaonu imam 3 ,tako d anemam potrebe da to uradim pred njim ,ali da mi je tolika potreba da nemam drugog izbora bih naravno!

ako njemu to ne smeta BIH ,kao i on predamnom .


Sta je u tome lose ?!

Ne zna kako se mokri? Ne smije cuti ?! Sta?

Nikad se nisi pomokrio pred nekim?!

Mislim , da su to po meni sasvim normalne stvari!

A sto se tice tvoga ostalog izlaganja o prosvjetljivanju ,to ti znas ,ja samo pisem ono sto mislim i radim ,ako smtras da te tim prosvjetljujem, tvoj problem ,nije moj ,niti mi je to namjera uostalom

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#40 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

iiiiii....
@Numero1
Ok hvala na odgovoru

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#42 Post Postao/la Baraba-it »

Mene interesuju ove zamotane cure...
Mislim da one jedva chekaju da se opuste na veche sa partnerom...
Ili mozda grijeshim?!
Ako ima neka cura sa velom da je na forumu, bas bih volio chut njeno mishljene.
Zadnja izmjena: Baraba-it, dana/u 30 Apr 2008 00:02, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#44 Post Postao/la Baraba-it »

Butterfly je napisao/la:barby mislim da trebas otici na adresu
zamotane ko sarme. com
pa pitaj na tamosnjem forumu grijesis li ili ne :)
Necemo sad reklamirat druge stranice :P
slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#45 Post Postao/la sabinax »

papaya je napisao/la:Kad se obavljaju fizoloske potrebe ne bi voljela ni da sam ja u kupatilu, a kamoli da me neko gleda. Pa to je uzasno.
:listen:
I ja cekam odgovor
Moj odgovor je da su to sasvim normalne stvari...meni je recimo obicaj da vrlo rijetko zatvaram vrata kupatila i WC-a (hehhhe osim na poslu ili na javnim mjestima)....sada mozda vam je to grozno, ali meni je to normalno
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori