Ljubav preko neta ...

Komentari Diskusije

Vjerujete li da postoji ljubav preko neta ...

Da
49
35%
Da
49
35%
Ne
22
15%
Ne
22
15%
 
Ukupno glasova: 142

Poruka
Autor/ica
Avatar
mela0660
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 Jan 2007 02:00
Lokacija: BiH
Kontakt:

#31 Post Postao/la mela0660 »

vjerujte moja najbolja drugarica upoznala se sa deckom putem chata...znate ono BH telekom vec su zajedno 3 godine i u slijedecu subotu je svdadba pa prosudite...jednostavno se nasli...tako sudeno bilo...ko zna sta as sve ceka u zivotu

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#32 Post Postao/la bosanka100 »

Nevidim mu oèi, nevidim mu lice,
mi vodimo ljubav, ljubav preko ¾ice...

I na kraju rijeci 2 : volim te, volim te....


ja se zaljubila :-)

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#33 Post Postao/la leptirica-de »

nemogu da citam vase komentare , ali evo samo da odgovorim na pitanje .. ljubav preko neta .. hmm ! NEPOSTOJJI ! mozes preko neta osobu upoznati , snjom se negdje naci , i onda tek dodje do ljubavi ali samo preko neta .. UOPSTE NIJE MOGUCE ! gdje too ?? jaooo nije to nikakva ljubav , moze da ti se osoba svidja , ali nemoze to nikad ljubav biti .

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#36 Post Postao/la Mala_selmica_ »

mislim da je moguca ta ljubav, jer sta je moguce u stvarnosti sto nebi bilo moguce i na ovaj nacin?- ako dva srca isto vole i zele, nema veze onda gdje se nalaze i na koji nacin, pak moje misljenje :)

ja volim denideni-ja ovak potajno, samo on to nezna, zato shhhhhh :chuckel: :blush:

Avatar
Velidklgf
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

#42 Post Postao/la Velidklgf »

e ja nevjerujem a ako neka ima da mi dokaze BUJRUM ja sam od ZENICE a zivim u austriji......
ZNAM da VOLIM a DJEVICA SAM u HOROSKOPU ZNAM I CIJENITI STO VOLIM SAM DA SAM TAKAV.
a sto se TEBE tice DINKO legenda si,to nije daljina,a cjenim to da si takav REALAN,ti ces
nju ona ce tebe varat,MADA nemora to znacit,POZZZZ [-X [-X [-X :-k :-k :-k
KISS

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#43 Post Postao/la Dzevad79 »

sumnjam da se takvo sto moze dogoditi mislim to je moje misljenje preko neta pricao mi je lik sto cuva restoran da je jedan momak falio broj mobitela dobio je curu na mob razmjenili su mms on je dosao kod nje i vidjela je da je to ne samo zgodan nego dobar decko i sad su muz i zena :chuckel: cuda se dogadaju sto neznaci da nije moguce i preko neta :wave:

Odgovori