Iskren odnos

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: ISKREN ODNOS

#3 Post Postao/la sabinax »

kristalina je napisao/la:Umijemo li odr¾avati svoj dio iskrenog odnosa sa iskrenom osobom ?
DA s iskrenom osobom da, vec sam to jednom pisala ali se uglavnom dogodi da ja budem iskrena a ona druga osoba neiskrena stoga i nisam toliko za taj potpuno iskren odnos, kad jednog dana nadem osobu koja ce biti potpuno otvorena i iskrena da zna slusati i prastati ako joj nesto bas i nije po volji e prema tajvoj osobi cu i ja biti 100% iskrena i jednako tolerantna.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#9 Post Postao/la mrki62 »

Iskrenost je vrlina koja se ne kupuje na pijaci, ko se rodi s njom - on je upoznao sve èari svijeta ,.............. pitajte mene :D
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: ISKREN ODNOS

#11 Post Postao/la paparaci »

kristalina je napisao/la: Svi ¾ele iskrenost u odnosu , ali zbog èega upravo ta osobina najèe¹æe i nedostaje ?
Umijete li biti potpuno iskreni , ponajprije sami prema sebi , da bi mogli biti onda i prema drugima ?
Umijemo li odr¾avati svoj dio iskrenog odnosa sa iskrenom osobom ?
pa vjeruj, da i nisam bas ubijedjen nesto u to da svi zele iskrenost. nekima i odgovaraju lazi. meni licno iskrenost vise odgovara, jer sam i sam takav. reci kako je, pa kud puklo da puklo. odmah u rebra, a ne nesto naokolo. to se odnosi na bilo koju vrstu veze. e pa sad da li sam iskren prema samome sebi, pa vecinom jesam, jer sebe ne mogu slagati sve da hocu. svjesno nisam iskren onda, kad je nesto u pitanju sto bas nekako ne zelim da prihvatim, a u biti znam da je tako. pa se to onda vuce neko vrijeme, dok se sam pred sobom ne predam. "uvijek" sam iskren u odnosu sa bilo kim. "uvijek" kazem, jer zavisi s kim imam posla. nije me naucilo/odgojilo da lazem i petljam i sretan i zahvalan sam zbog toga!
Zadnja izmjena: paparaci, dana/u 19 Jun 2009 12:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Danijel32
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Umalo pa KASTAV-CROATIA

Re: ISKREN ODNOS

#12 Post Postao/la Danijel32 »

sabinaX je napisao/la:
kristalina je napisao/la:Umijemo li odr¾avati svoj dio iskrenog odnosa sa iskrenom osobom ?
DA s iskrenom osobom da, vec sam to jednom pisala ali se uglavnom dogodi da ja budem iskrena a ona druga osoba neiskrena stoga i nisam toliko za taj potpuno iskren odnos, kad jednog dana nadem osobu koja ce biti potpuno otvorena i iskrena da zna slusati i prastati ako joj nesto bas i nije po volji e prema tajvoj osobi cu i ja biti 100% iskrena i jednako tolerantna.
Sabina u kojem svjetu vi ¾ivite iskren 100 % I TO ZNA POVRIJEDIT KOLKO GOD BANALNA TEMA BILA UVIJEK IMA I ZADR©KE... :huh:

Avatar
Danijel32
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Umalo pa KASTAV-CROATIA

#13 Post Postao/la Danijel32 »

Sabina budite iskreni svom supru¾niku niste fer samo ga blatite po Forumu gdje god stignete i na sve naèine.. [-X

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: ISKREN ODNOS

#14 Post Postao/la nella26 »

Iskrenost je, naravno, vrlina ali ljudi ne vole kad si iskren prema njima, hiljadu puta sam se našla u situacji kad sam iskrena prema nekome da se naljuti jer ne može, recimo, podnijeti kritiku.
Ali sam uvijek iskrena i volim da je neko iskren prema meni
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: ISKREN ODNOS

#15 Post Postao/la Bebana_de »

Meni sto je na umu to je i na drumu,,,
ubi me ili prihvati da cu samo istinu da kazem,,,
mada me je mnogo puta to i kostalo u zivotu biti iskren ali ne kajem se
jeR svi cemo se mi vidjeti opet..
nije vazno ni gdje, ni kada ali znam da hocemo,,,
zato ne mam pardona prem nikom,kazem istinu i ako boli ,,a volim i da mi kazu ,,jeR mrzim iza leda da mi se suska,,u stanju sam da ujedam,,, [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Odgovori