Kuga danasnjice-saobracaj

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#31 Post Postao/la Bijesanpuz »

LAFF je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:I nemoze se kriviti nista drugo ni putevi ni ovo ni ono... nego samo brzina...
Pa @Edela67 je samo tim htijela docarati jake uske krivine koje su tipicne u Bosni 8)
Al uglavnom ispred svake te krivine postoje 2 ogranicenja... prvo 60 i skoro pred krivinu 40.... i plus znak za opasan zavoj... Ako se prate znakovi normalno da ces i bolje proci krivinu...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#32 Post Postao/la paparaci »

DANIJEL32 je napisao/la:PA kako ti ih nije ¾ao,nisi oni krivi ¹to su blesavi,al udes je udes i neko za njima plaèe..e moj paparaci :baa:
bezosjecajan :baa: :lol:

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#33 Post Postao/la dare__71 »

paparaci je napisao/la:
DANIJEL32 je napisao/la:PA kako ti ih nije ¾ao,nisi oni krivi ¹to su blesavi,al udes je udes i neko za njima plaèe..e moj paparaci :baa:
bezosjecajan :baa: :lol:
Evo i ja bih se smijao ali kila nemam ....kada ce svijet shvatiti da su krivci oni sto imaj izbor ili ja pogresno vrijeme zivim :huh:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#34 Post Postao/la paparaci »

dare__71 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:
DANIJEL32 je napisao/la:PA kako ti ih nije ¾ao,nisi oni krivi ¹to su blesavi,al udes je udes i neko za njima plaèe..e moj paparaci :baa:
bezosjecajan :baa: :lol:
Evo i ja bih se smijao ali kila nemam ....kada ce svijet shvatiti da su krivci oni sto imaj izbor ili ja pogresno vrijeme zivim :huh:

pa vecina nas ima izbor. to nisu bili balavci. i svako ima izbor po ovom pitanju. dakle, hocu li biti oprezan i voziti normalno ili cu se hajvanisati, pa zato eventualno platiti ceh. ;)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#35 Post Postao/la sabinax »

Danas je vozac tegljaca koji je u ovoj nesreci satro dvije zene i njihovo dvoje djece dobio samooooo 8 godina, velika brzina, ne drzanje rastojanja i upotreba mobitela u tijeku voznje
http://de.youtube.com/watch?v=3ty7j9yKBD4
snimka je losa i ponavlja se zadnji dio, ali moze se vidjeti koji je to nalet :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kuga danasnjice-saobracaj

#36 Post Postao/la nella26 »

Danas je totalni haos u saobraćaju, rijetko ko poštuje pravila, raja brzo vozi, vozi tehnički neispravna auta, ne prilagodjava se uslovim, putevima i sl. i onda je broj saobraćajnih nesreća velik.
Najčešće je uzrok brza vožnja i vožnja pod uticajem alkohola, i takve treba strogo kažnjavati.
Tužno je što pretežno nastrada onaj koji nije kriv.
Moj komšija je zalijepio i autobusko stajalište jer je vozio brzo, poginula mu je sestra i prijatelj, on i još dvoje teško povrijedjeni i on daje izjavu na tv-u mrtav hladan, " uspio sam razviti brzinu od 140km/h" , bože sačuvaj i dobio je 11 god.
E ovakvih se manijaka bojim.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Kuga danasnjice-saobracaj

#37 Post Postao/la nnejra »

Danas je jako puno osoba koje su nervozne i pune problema, tako da prilikom vožnje često misle na nešto drugo , a ne na saobraćaj. Tako da mali trenutak nepažnje dovodi do katastrofalnih posljedica. Takođe, jako puno starih automobila je na cesti, vozi se u alkoholiziranom stanju , loše su nam ceste i šta više reći, jako puno opasnih preduslova za nesreće. Nadam se da će se stanje popraviti sa novim mjerama i zakonskim rješenjima koja se uvode. Suviše života je izgubljeno zbog svega što sam navela.

Odgovori