Britney luda

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Brko77
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#17 Post Postao/la Brko77 »

svima nama treba drustvo,nekima manje nekima vise,taj novinar mozda njoj daje sta njoj treba a ona njemu sta njemu treba,izgleda da ce uskoro napisati neku knjigu o toj vezi...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#21 Post Postao/la im_ex »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Pa rano je postala popularna.. Njena svijest nije bila izgradjena da se nosi sa tolikom popularnoscu kakvu je zadobila.. i Vremenom krenulo je..
PRvo vjencanje i razvod u 24 sata, pa eto i ta djeca..
A u zadnje vrijeme je radila razne gluposti, svakakva se pojavljivala pred kamerama, radila svasta... tako da jednostavno jednom morala puknut.

i mislim da je to u pitanju.. Prevelika popularnost i nemoc da se bori stim.. Zivci popustili ...
Ne bih rekao da je luda u pravom smislu nego samo oslabljenih zivaca..

=D>

Sila joj je udarila u glavu, ako vec nije rijec o genetskoj depresiji.
Licno, zao mi je Britni, bila je osvjezenje muzickog podneblja, ali, tako to obicno biva sa osobama koje se izgube u briljantnom presijavanju - budes i opuca te nesta.

hahah, pade mi na um jedan stariji covjek sta bi on pisao da ide na internet i naidje na ovu temu - "Upuschana" - tako bi rekao - sreca, taj je samo cuo za Internet :biggrin:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#26 Post Postao/la Sabinam »

Ima dosta primjera gdje se neke osobe ne mogu nostiti sa svojom slavom (Marlin Monroe, Jim Morison, Britney....)...doduse oni bi mozda pukli i da nisu popularni samo tome nitko vjerojatno ne bi pridavao toliko paznje...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#27 Post Postao/la belly_dancer »

Mislim da je ona na kraju htjela normalan zivot,ali se tolko upetljala u svoju slavu,da nije znala kako van i to ju je sada i unistilo..Ona je zrtva svoje slave..to je to..zalosno..nije ok da tako unistavaju ljude..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#29 Post Postao/la belly_dancer »

vidovita_dzemila je napisao/la:
sabinaM je napisao/la:Ima dosta primjera gdje se neke osobe ne mogu nostiti sa svojom slavom (Marlin Monroe, Jim Morison, Britney....)...doduse oni bi mozda pukli i da nisu popularni samo tome nitko vjerojatno ne bi pridavao toliko paznje...

zaboravila si kurta cobaina.
ma boli me briga za nju. ta znam kako æe to sve zavr¹iti. jo¹ æe malo biti u depri, radiæe gluposti dok joj ne oduzmu skrbni¹tvo nad djecom i onda æe se ona trgnuti, otiæe na lijeèenje, poèet æe ispoèetka, a novinari æe i dalje trèati za njom i pratiti kako se odvija situacija. onda æe joj vratiti djecu pa æe napisati knjigu o svom ¾ivotu na kojoj æe zgrnuti ogromne pare, pa æe po knjizi snimiti film i opet æe postatiti pop princeza. naæi æe pristojnog mladiæa i svi æe ¾ivjeti hepili evr aftr :ballbounce:
mozda tu ima neke istine..mozda si u pravu.sva sreca na tv-u svakakva S**** prikazuju pa cemo sve znat na vrijeme.. :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori