Musliman ,Katolik,Pravoslavac

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#17 Post Postao/la sabinax »

ajde sad kad smo se toga ulovili, ja ovo moram reci jer cu puknuti, ja ne znam sta se Papaya pocela pjeniti sto sam joj spomenula djecu i nasilje, ja sam joj samo zeljela pokazati kako je to kad je tvoja obitelj u pitanju i zato u potpunosti mogu razumjeti fikru i njene osjecaje, a ne se sprdati s tim, stoga sam stala na fikrinu stranu (ja sam u biti uvijek na strani slabijeg) ako joj je to receno, ne znaci da neko mrzi srbe, sama zna kakva sam i koliko sam tolerantna ali ne volim kada netko sebicno prica i brani nekog a ne zeli shvatiti drugog
Toliko od mene...niko nikog ne mrzi, samo raspravljamo, ako se ko zeli osjetiti manje vrijednim, to je njegov problem, ali to nije tako
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la sabinax »

zasto na pp..tema je bila gdje suditi karadzicu i o tome smo pricali, ako fikra zeli da ga bode iglicama u sred sarajeva moze to reci, ako papaya smatra da to nije u redu i to moze reci, ako ja kazem da sta bi bilo da se njenoj djeci desi sto se desilo muslimanskoj i to imam pravo reci, ja na nikoga ne bacam kletve, vec samo dajem primjer da bi se lakse razumjela tuda sitacija, pricamo...niko ne mora govoriti sa drugi se*e niti da treba zbog toga mjenjati avatar...razgovaramo, nije to nista privatno nit su njena djeca vaznija od druge djece...svak voli svoju to je nesumnjivo...i muslimanke i pravoslavke i katolkinje............niko nikog ne vrijeda i ne omalovazava, nema se ko sta ljutiti...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#21 Post Postao/la sabinax »

baustelac-de je napisao/la:ti si ateista onaj najgori:)
Zasto ateist i to najgori, sta fali ateistima :baa:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#25 Post Postao/la sabinax »

ni meni nije stalo da me netko voli, ni ne voli, sve jedno mi je, ali zelim reci sta mislim, ako ne mozes javno raspravljati onda je za tebe chat...forum je takva formacija da svak kaze sta zeli u granicama pristojnosti, niko te ne vrijeda niti se zeli folirati (znam da to i sama znas...)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#29 Post Postao/la paparaci »

ekranka1 je napisao/la:Ma nesto me onako ,ineteresira razmisljenje forumasa,
Tko je po vama najbolji narod na prostorima bivse nam yu!?
Da li pogledate u ime ili samo u dusu covjeka?
Ili vam je zaista vazno vjersko pitanje kako se deklarira ovdje na forumu vecina vas
Ovo nije provokatorska tema ,vecina zna moje razmisljanje o istom,
nego se osjecam neugodno zaista ,a vjerujem i ostali narodi koji ne pripadaju grupaciji muslimana.
voljela bih da mi pojasnite ,zasto je to tako i smatrate li da na ovom forumu ,drugacija razmisljanje ne drze vodu ,ovdje se napominje odkada sam ja ovdje ,a hvala Bogu ima mee :D da ovo nije bosnjacki forum..
no moje iskustvo govori ,da je to laz..
ovdje je jako tesko opstati ako ne razmisljas isto kao vecina ,jer se pojedinci oruse ko strsljeni na razlicito po tom pitanju.

Iskreno ,jeste li ikad razmislili o ovome sto pricam?

U Bosni ne zive samo muslimani ,percepirate li da postoje i drugi ljudi na zemlji debenliji?!

Tolerancija ,znam...al u srcu vam drugacije ,jel tako?!

Peace ,narode Boziji... da cujem sada..al iskreno Alaha vam!!!
po ovome sad ispada da muslimani diskriminiraju i ugrozavaju sve ostale vjerske skupine na tlu BiH, tj. nemuslimane. bezveze stvarno! izvini, ali sramotna je ovako nesto izjaviti!

iskreno receno, iritirala me je ova tema, jer licno jos nisam dozivio ili primjetio da se iko ovdje "zlostavlja", bez obzira na to kojoj vjeri ili naciji pripadao. ono jeste, da je vecina forumasa muslimanske vjeroispovijesti. ali ne znam da ikom osporavamo druzenje ovdje, da ikog vrijedjamo i slicno. ne kazem, da nema pojedinaca i ponekih istupa. toga je vazda bilo i bice. ali u sustini mislim da nikom nista ne fali. najzad pokazalo se u vise navrata da su bas nemuslimani bili ti koji su na najbrutalniji i najprljaviji nacin vrijedjali muslimane i sve ostale!

kao sto sam vec u jednoj temi se izjasnio - prvenstveno gledam na osobu da li je covjek i karakter, bez ozbira na to koje vjeroispovijesti bila, koje je boje, itd.

"Zaplakala Bosna, zaplakala
svakom' je covjeku ruku dala
nije vazno koje vjere kojeg obicaja
jer takva je Bosna ona ljude spaja!"

a sto se tice toga koji je narod najbolji iz ex-yu - Bosanci, brate! bas zbog svoje raznolikosti i tolerancije i ovog stiha iznad! :)

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#30 Post Postao/la zapisnicar »

ja sam mali balija, moj je Tito Alija :))))

Odgovori