Vas idealni partner..??

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vas idealni partner..??

#181 Post Postao/la beca »

dolazi za sahatak [inlove.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Vas idealni partner..??

#182 Post Postao/la nella26 »

Bojim se da ne postoji [huh.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vas idealni partner..??

#183 Post Postao/la ra-ja »

Svakako je u odabiru partnera najvaznije procijeniti da li je muskarac za vas idealan.
U pocetku primjecujemo samo ono sto "zelimo da vidimo"i kada se "bura hormona " stisa pojave se one manje lijepe osobine.
Medju muskarce svrstavamo" posebne sorte" to su "mrgude"koji po prirodi nisu pricljive ili naidje im period kada nezele da razgovaraju..povuku se u sebe .a uz to vole svoj mir i tisinu u svom domu.Takvi poneka izgledaju neprijatne osobe ,a u sustini su sasvim normalne osobe. Kada Vam daju do znanja da zele malo mira.sve sto trebate uciniti jeste da sacekate da nastave konverzaciju, t.j kada oni to zele.
Medjutim postoji i druga vrsta ljudi ,koji znaju biti veoma sarmantni i ljubazni su na prvi pogled privlacniji od onih prvih, ali oni cesto i naglo mijenjaju raspolozenje, pocne da vas vredjaju ,pocnu psihicki i fizicki da maltretiraju.Nevolja je u tome sto nije lahko osjetiti granicu izmedju ..treba znati sta je normalno a sta nije...

Za moj pojam ni jedan od ova dva nisu niukom slucaju idealni bez obzuira koja osobina u pitanju od navedenih... :!:

Za moj pojam covjek moze biti mrguda u situaciji kada je veoma umoran od fizickog a posebno psihicke premorenosri da kada dodje jednostvano mu se neprica...
To mogu tolerisati samo u tim momentima.i to je normalno..svakome to meze da se desi i desava se...
Daleko je od normalno postavljati uopste takva pravila u vezi..kada ga i sta ga smijete pitati.jer ako ih prekrsite. moze rezultirati i nasilnim ishodom ...

Ako ste izasli iz kuce krenuli u posjetu majci,on vas prati kako vozite ili kako ce te preci ulicu,naziva majku da provjeri da li ste sretno stigli..To neka vas ne nervira.jer nije alarmantno..ali je u svakom slucaju alarmantno ako vas nije cuo,pa pri povratku pocne da vas napada i optuzuje da ste ga slagali kuda idete, da ste mu nevjerni ...to vec nije normalno...
Nema nista lose u tome ako vas dragi posjeti na anegdote ciji ste bili arter (lapsus koji ste izgovorili .situaciju kada ste sjeli na svjeze ofarbanu klupu)....ali nije normalno ako vas stalno vredja omalovazava i ponizava..

Nevoli kada ga ispitujete o najnovijim tracevima u firmi,,to je sasvim normalno jer nevoli covjek da se bavi tracevima, ipak ako odbija da vam prica o sebi,ako nikada niste upoznali niti jednog jedinog prijatelja , ako postane agrasivan kada pokusate nesto vise o njegovoj porodici ( a vi ste pitali nesto normalno..kao imali bracu ili sestre)tu nesto definitivno nije u redu.

Voli da budete kod kuce ali samo u dvoje i nikada nezeli da izadjete sa prijateljima .To moze da vam smeta ali netreba da bude alarmantno .Nije grijeh niti bolest ako je covjek nedruzeljubljiv. Ali ako je obrnuto kada ste vas dvoje sami ,uvijek se grozno provedete...jer vas vredja i vice na vas...a kad izadjete u drustvo , sarmantan je i ljubazan prema vama ,tretira vas "kao malo vode na dlanu"
Izgleda ocimas zaljubljenog djecacica ..To je razlog za uzbunu...


Umorila sam se... [laugh.gif] mozda dalje nastavim drugom prilikom.... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vas idealni partner..??

#184 Post Postao/la ra-ja »

A ko ce to da zna nego ja....

Covjek koji ima samo jedno lice..Lijep ..zgodan ,sarmantan..veoma elegantan..
pametan,ambiciozan, obrazovan,visok nivo kulture, odmjeren ,nenapastan,nije naporan ,
ako sve to ima..onda se zna ponasati u svakom datom momentu bez obzira gdje se nalazi i u kakvom drustvu...Nepsuje nikada ..jedina psovka mu je ona napisana na LAFF-vom avataru..neopija se ...!
Cist ,uredan,zraci pozitivnom energijom..Covjek sa puno odjela...a poslije njega trag u lift mirise dugo...to znaju moje nekadasnje komsinice...
Druzeljubiv i Gostoljubiv!Zivot bez frke...!
TO SAM IMALA I ZATO ZNAM ......Posto se vise nevolimo....
Meni nemoze niko zamjeniti partnera pa i on sam jer on vise nije to sto je bio...
Ako naletim na takvog plus jos da me voli...to je covjek mojih snova.... [smileyheartbounceqy7.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vas idealni partner..??

#185 Post Postao/la ra-ja »

Neznam koje osobine osim ljubavi treba da ima , ali znam itekako koje netreba da posjeduje da bih ga klasirala kao idealnog... :!:

Svaki covjek ima svoj kriterij, u ocjeni prema svojim zeljama...A da li je idealan otkriva se duzim poznavanjem ,izlazcima tj druzenjem.....

Na ovakav nacin samo preko chata je to nemoguce otkriti a kamoli odluci reci ..za nekog da kazes on/ona je idealan... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vas idealni partner..??

#186 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:A ko ce to da zna nego ja....

Covjek koji ima samo jedno lice..Lijep ..zgodan ,sarmantan..veoma elegantan..
pametan,ambiciozan, obrazovan,visok nivo kulture, odmjeren ,nenapastan,nije naporan ,
ako sve to ima..onda se zna ponasati u svakom datom momentu bez obzira gdje se nalazi i u kakvom drustvu...Nepsuje nikada ..jedina psovka mu je ona napisana na LAFF-vom avataru..neopija se ...!
Cist ,uredan,zraci pozitivnom energijom..Covjek sa puno odjela...a poslije njega trag u lift mirise dugo...to znaju moje nekadasnje komsinice...
Druzeljubiv i Gostoljubiv!Zivot bez frke...!
TO SAM IMALA I ZATO ZNAM ......Posto se vise nevolimo....
Meni nemoze niko zamjeniti partnera pa i on sam jer on vise nije to sto je bio...

Ako naletim na takvog slicnog plus jos da me voli...to je covjek mojih snova.... [smileyheartbounceqy7.gif]
Da nebih bilo nesporazuma.. :!:

Usla sam u tu vezu zaljubljena, Onog momenta kada san rekla veliko DA .To je promijenilo cijelokupni moj zivot.Moj zivot je priopadao samo njemu..Nikada se vise nisam sjecala nikoga iz proslosti,cak i sa drugaricama sam bila prijatelj u prolazu na ulici, To je tako razumno i normalno jer smo postale dva svijete te nismo imale uopstre teme za razgovor. Sve dok nije poceo buktati rat, u tim momentima bilo je za svakoga neizvjesno hoceli ostati i da li je uopste ziv... :!:

Kada sam dosla u Evropu nadala se i vjerovala da cu Vas sresti.. :!:

Davno je to bilo...
Ove godine koje sam vani sama,neko mi je trebao otvoriti oci ali prije...Za te nepovratne godine neko je kriv..nemogu mu oprostiti ... :!:
I stalno se pitam gdje je ta ljubav?

Idealan partner mora da me voli....

Da nebih dozivila ono sto je napisao @HAMID ISLAM nekada davno ovdje na chatu: Volio sam je jesam, ali mi je tebe bilo zao zato sto sam znao koliko me volis.... :(

Jako tuzna recenica nemoze biti tuznija,,za njega a pogotovo za njegovu suprugu... bljak...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vas idealni partner..??

#188 Post Postao/la ra-ja »

Ako bih se i odlucila na vezu .moj partner mora biti u drzavi u kojoj se sada nalazim.... :!:

Treba da ga znam.... :!:
U svakom slucaju treba se sresti ...i osjetiti da li ima smisla krenuti dalje... :!:

Mora biti bez obaveza slobodan...da me voli ...postuje... cijeni ovakvu kakva sam... :!:

U vjeroispovjesti bilo kojoj ...nije dobro i nevalja nista pretjerano.... :!:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Vas idealni partner..??

#189 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja draga ja sam mislila da si ti vec udata. [smile.gif]

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Vas idealni partner..??

#190 Post Postao/la srebrni »

da je visoka...mlada...sarmantna..da ima lijep osmjeh...da zna za salu...da ne pusi...da ne trosi pare..da puno ne jede ...da voli do boli.....da ima dobro auto i da je situirana

ako ima takva neka posalje sliku auta na PP
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Vas idealni partner..??

#191 Post Postao/la lattemma »

cek treba mi papir i olovka.. [Happy.gif]
Thank´s god i´m a women

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Vas idealni partner..??

#193 Post Postao/la andro »

jastuk [oha.gif]
slika
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Vas idealni partner..??

#194 Post Postao/la ra-ja »

srebrni je napisao/la:da je visoka...mlada...sarmantna..da ima lijep osmjeh...da zna za salu...da ne pusi...da ne trosi pare..da puno ne jede ...da voli do boli.....da ima dobro auto i da je situirana

ako ima takva neka posalje sliku auta na PP
A sta ti dajes @srebreni dobru volju za vezu i pribor za jelo... :(

Salim se nemoj svatiti ozbiljno... [smile.gif]

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Vas idealni partner..??

#195 Post Postao/la srebrni »

Ra-Ja je napisao/la:
srebrni je napisao/la:da je visoka...mlada...sarmantna..da ima lijep osmjeh...da zna za salu...da ne pusi...da ne trosi pare..da puno ne jede ...da voli do boli.....da ima dobro auto i da je situirana

ako ima takva neka posalje sliku auta na PP
A sta ti dajes @srebreni dobru volju za vezu i pribor za jelo... :(

Salim se nemoj svatiti ozbiljno... [smile.gif]
ma sve to i jos knjigu recepata....da se bolje snadje....kud ce vise ..
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori