Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#226 Post Postao/la mrki62 »

Gluposti nikad kraja nema [onfire.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#227 Post Postao/la ra-ja »

Mic_Sokoli je napisao/la:Priča o mladoj mudžahidi


Snažni ruski tenkovi su drobili kamenje pod sobom, dok su se planine tresle od njihove galame i ratnih pjesama koje je ruska vojska pjevala. Svako vozilo i svaki tenk su imali crvenu zastavu na sebi.1 Ruski vojnici su se bez imalo straha kretali, jer su bili obaviješeni da su sva sela u tom regionu Afganistana napušena i svo civilno stanovništo izbjeglo. Dok se ovaj konvoj nevjerničke vojske bezbrižno kretao kroz napuštena i popaljena sela, nevjernici nisu ni slutili šta će im se desiti...

Iznenada, sa malog brežuljka, prema kojem su se kretali, počela je pucnjava. Ruske kukavice su se počele tresti od straha, dok je neočekivana pucnjava bila sve jača i jača. Neprijatelj je otrpio nekoliko žrtava, dok je ovaj neočekivani napad ulio strah u njihova srca i paniku u njihove redove. Konvoj je stao i svi tenkovi, topovi i neprijateljski mitraljezi su počeli pucati u pravcu malog brežuljka, sa kojeg je dolazila pucnjava.

Sav brežuljak je bio razoren od kontra-napada ruske vojske. Oblaci dima od granata su prekrili nebo. Rusi su bili ubijeđeni da su uništili "napadače". Odlučno su krenuli prema razorenom brežuljku, dok nije i sa desne strane tog brežuljka ponovo počela jaka pucnjava. Ovaj napad je pobio mnogo više komunističkih vojnika i dosta njih se zbog panike i straha razbježalo glavom bez obzira. Zbog haosa među svojim redovima, mnogo ruskih vojnika je pucalo i ranjavalo svoje drugove.

Rusi su ponovo uzvratili razarajućim kontra-napadom na mjesto odakle je pucnjava dolazila, sve dok pucnjava i sa tog mjesta nije potpuno utihla. Zbog nespremnosti i loše pozicije, ruski tenkovi su se između sebe gađali, tako da je se Crvena armija u svojoj sopstvenoj krvi gušila.

Rezerve municije su se polahko trošile i ruski komandanti su smislili novi plan za napad, na mjesto odakle je pucnjava dolazila. Neprijateljska vojska je sa kalašnikovima i minobacačima počela opkoljavati mjesto pucnjave. Kada su opkolili i pretražili svo mjesto, u čudu su se čudili kuda je napadač mogao tako brzo nestati jer je, čak šta više, bilo veoma teško i preživjeti onakav razarajući kontra-napad.

Pretražujući to mjesto, ruski vojnici su naišli na tragove krvi na tlu. Sa strahom su pratili sitne korake natopljene svježom krvlju, dok nisu došli do jedne stijene, gdje su se njihovi pogledi skamenili. Naslonjena na stijenu sa kalašnikovom u ruci, ležala je mrtva, mlada afganistanska mudžahida, ista ona koja im je toliki gubitak zadala, i unijela toliki haos u njihove redove, a umjesto koje su Rusi mislili da je cjeli odred mužahida.

Ova djevojčica je tokom evakuacije, odbila da napusti selo i zaklela se da će osvetiti krv njenih roditelja. Njene sićušne rukice su se digle u odbranu islama. Ova mlada djevojčica je primjer nevinosti i mladosti našeg ummeta, koja je krenula stopama svojih prethodnika, očekujući šehadet na Allahovom putu. Prodala je svoj život Allahu, subhanahu we te'ala, dok je kafirima pokazala da je hrabrost jedne afganistanske djevojčice dovoljna da im nanese ovolike gubitke. Njihovi snovi o zauzimanju ove zemlje su iluzija, jer će poniženi iz nje otići.

Ova mlada djevojčica je neprijatelju pokazala da su sjećanja na prethodnike islama još prisutna, i da sestre Mauza i Muaza, radijAllahu anhuma (djeca koja su ubila Ebu Džehla) i dan danas postoje.

Oh, Allahovi neprijatelji, sve dok ovakve djevojčice postoje, vaši prljavi i gadljivi ciljevi nikad neće biti ostvareni!
Jao @mick ..ovaj tekst me zaista potresao....Sto se ja i ti razlikujemo po misljenju...Cuj zar i djevojcice da gube zivote da proljevaju krv..za cije ideale...ba .... :(

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#228 Post Postao/la mrki62 »

Za ideale , ginu budale ,............ nekad se je pjevalo .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#229 Post Postao/la beba80 »

ono sto posijes to i rodi

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#231 Post Postao/la andro »

slika

slika

a pas vam je ovaj gospodin dole

slika

e da li je se pokakio pas sa slike gore ili ovaj sa slike dole

slika

ustvari razlika je samo u zauzetom stavu

ili :?:

pse gledamo iz razlicitih perspektiva

[eusa_think.gif] ustvari kada skontam pas je pas a sranje je sranje

nego da vas pitam , da li je ovo slucajno tema o teroristima :?:

ma dobroooooo valjda se nece psi ljutiti sto sam ih stavio u ovu temu
slika
slika

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#233 Post Postao/la beba80 »

mik cuj ovo istina desilo se na jednom mjestu kod gorazda u jednom zdanju koje je bilo izgradjeno od kamena debljina zidova oko jedan metar prilikom dolaska Uzickog korpusa na tu dionicu na hiljade granata je ispaljeno u to zdanje a unutra se nalazilo dvanaest nasih boraca koji su branili prodor do gorazda.rtrs je objavila posto su na bezbroj puta pokusali napad i bili odbijeni izjavila je da se na tom mjestu nalazi 6000 mudžahida.Strah od Svevisnjeg je tolika da je niko ne moze ni izmjeriti pogotovo kad se ubija neduzni narod

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#234 Post Postao/la ra-ja »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Jao @mick ..ovaj tekst me zaista potresao....
Prezivjeces......... [smile.gif]
eto vodim te na veceru,kao odstetu ........
Sto se ja i ti razlikujemo po misljenju...
Pa to je osobina ljudi,da se razlikuju.
A ako pitas sto se razlikujemo po ovom pitanju,pitam se i ja nekad.
Cuj zar i djevojcice da gube zivote da proljevaju krv
Svaki dan se prolijeva krv nevinih,djevojcica i djecaka
..za cije ideale...ba ....
Nije to za ideale draga moja,moraces priznati da nije svako tvoje srece da dobije papire u njemackoj i da zivi u miru i blagostanju.
Da nije amerika intervenisala u mojoj drzavi doslo bi do samounistenja..Moji sugradjani pa i svi patrioti koji su dole ostali,,naravno i ja nebih sada vjerovatno bili zivi.... :!:
Neznam u kojoj se drzavi nalazis..ali znam da do rata nije doslo..a znamo ko ga je izazvao..zivjeli bi svi u miru,sreci i blagostanju. :!:

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#236 Post Postao/la andro »

Mic_Sokoli je napisao/la:Jesi ti popio malo?

He he , Mic i ocekivao sam ovakvo ili slicno pitanje . E pa vidis ovako, po tebi sam ja popio a nisi se zapitao ili jesi ? Sta je sa onim silinim jadnicima od americkih vojnika koji hiljadama kilometara ginu daleko od svojih domova i onim golorukim fanaticima koji opasani sa bombama ginu skacuci ili zabijajuci se autima u razne ciljeve . Da za tebe sam ja pijan a oni ? A da si citao ono moje a ne gledao slike skontao bi da onde pise apsolutno ne podrzavam nijedan vid terorizma ma o kome se to radilo i o kakvim idealima da se daju argumenti . Svi teroristi a i oni koji se raznim nacinima bore protiv njih su isti bolesnici i bice prije ili kasnije popljuvani a oni moji psi ce i dalje da kake u istom stavu .
slika
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#238 Post Postao/la andro »

Mic_Sokoli je napisao/la:
He he , Mic i ocekivao sam ovakvo ili slicno pitanje .
Pa ti isti dzemka,vidovit.........postaje li se to dobijanjem nekog statusa?
E pa vidis ovako, po tebi sam ja popio a nisi se zapitao ili jesi ?
Ja sam samo pitao dal si popio,a ja kad popijem ne trebam nekog pitati dal sam popio.
Sta je sa onim silinim jadnicima od americkih vojnika koji hiljadama kilometara ginu daleko od svojih domova
Sta traze tamo?
Otisli su da zarobljavaju druge i drugacije.
Sad da ti ja dodjem u tvoju kucu,ti bi me rasirenih ruku prihvatio?
i onim golorukim fanaticima koji opasani sa bombama ginu skacuci ili zabijajuci se autima u razne ciljeve
Nejasan si,dal im osporavas pravo na samoodbranu,il kritikujes samo nacin na koji to rade?
Da za tebe sam ja pijan a oni ?
Ako si za sebe onda si i za mene.
A oni?
Oni brane svoju domovinu,zrtvuju svoje zivote,podrzao bih kod svakog naroda koji je napadnut.
A da si citao ono moje a ne gledao slike skontao bi da onde pise apsolutno ne podrzavam nijedan vid terorizma ma o kome se to radilo i o kakvim idealima da se daju argumenti .


Meni se ucinilo da si mislio na Muslimane,"da se psi ne uvrijede sto si ih tu stavio".
Ako nisi no frks,znas da sam ja ko ti,ni Bosnjak,ni Srbin ni Hrvat.
Pa sam mozda pogresno shvatio.......

Svi teroristi a i oni koji se raznim nacinima bore protiv njih su isti bolesnici
Sam razmisli ima li ovo logike.
Dodjem ti ja kuci i ti si bolestan ako mi se suprostavis?
Jesam li dobro shvatio?
i bice prije ili kasnije popljuvani a oni moji psi ce i dalje da kake u istom stavu
Desi se da opsujem,al te fekalske termine uopste ne koristim nit citam.

ja pisem o teroristima a ne o narodu
slika
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#240 Post Postao/la andro »

Mic_Sokoli je napisao/la:
ja pisem o teroristima a ne o narodu
Tvoje misljenje.
Moje je recimo,da mislim da ti uopste ne pises,ubacis po koju copy pastu na temi vicevi,misao dana a i na ostalim isto tako.
U vrh glave dva put si nesto od sebe napisao.
Pa u svakom slucaju nisam tu da bih sirio vjeru kao ti i dizao mudzahedine i vehabije u nebesa a svi ostali su agresori .
slika
slika

Odgovori