Musliman ,Katolik,Pravoslavac

Diskusije oko religija u svijetu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#34 Post Postao/la dare__71 »

velicati bilo koga u prisustvu nekoga drugog izazvat ce ljubomoru,zavist,neprijateljstvo i vrlo malu sansu za suzivot......ko je bolji,ovdje medzu forumasima nemogu nikoga okriviti za to to je njegova stvar ali zauzimanje za bilo koju stranu ili cak samo izlaganje pogresnih cinjenica ili uvjerenja pa cak i da smo svi iste vjere bila bi ljubomore barem po izgledu,nacinu pisanja odnosno bez gramatickih gresaka samo onaj koji voli covjeka ce to zanemariti i ignorisati taj stav bilo ovdje ili u suzivotu kao sto rece @hypnose ,bravo carice

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#35 Post Postao/la vornevljev »

Iskreno ja ovu temu nisam ni vidio do sad,čudno da me je promašila,ali se čudim @Ekranki da je nešto ovakvog tipa postavila,mislim pitanje nema veze sa mozgom nikako,i to sad ne znam iz kojeg je to njenog perioda bilo,je li tad bila muslimanka ili nije?
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#37 Post Postao/la dare__71 »

papaya je napisao/la:

JAO

to sa gramatikom sam mislila SEBE
ma jok papy ja sam mislio na sebe,sve bi stavio u jedan niz...ubise me sa PP kao odlicno sve i milina ali daj malo poradi na gramatici :lol: :lol:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#38 Post Postao/la paparaci »

papaya je napisao/la: Paparaci, znas kako je to...
Na jednom srpskom ili hrvatskom forumu ce se isto pojaviti neki idiot druge vjere i pljuvat ce po forumashima, I sigurno i tamo jedan "paparaci" misli da su bas oni koji upadaju najgori i najbrutalniji.
Mene ovde niko ne "zlostavlja" , niko bitan mislim.
Sto se neko izivljava na pp, njegov problem...
da, ali pazi jednu stvar. njegov nastup na toj stranici bice vrlo kratak, jer ce naglavacke izletiti! ne samo zbog uvrede/a, nego najvjerovatnije i zbog nick-a i avatara ukoliko su provocirajuci! sto npr. ovdje na "muslimanskom" forumu nije slucaj! toga si i sama svjedok :) sto mnogo govori o toleranciji, za mene licno ponekad i o gluposti, ali eto.

odi ti na takav forum kao sto si navela, pa stavi npr. ljiljane kao avatar i otvori temu "raspad srbije je neminovan", pa ces vidjeti koliko ces pozivjeti na tom forumu ;)

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#40 Post Postao/la probisvjet »

paparaci je napisao/la:
papaya je napisao/la: Paparaci, znas kako je to...
Na jednom srpskom ili hrvatskom forumu ce se isto pojaviti neki idiot druge vjere i pljuvat ce po forumashima, I sigurno i tamo jedan "paparaci" misli da su bas oni koji upadaju najgori i najbrutalniji.
Mene ovde niko ne "zlostavlja" , niko bitan mislim.
Sto se neko izivljava na pp, njegov problem...
da, ali pazi jednu stvar. njegov nastup na toj stranici bice vrlo kratak, jer ce naglavacke izletiti! ne samo zbog uvrede/a, nego najvjerovatnije i zbog nick-a i avatara ukoliko su provocirajuci! sto npr. ovdje na "muslimanskom" forumu nije slucaj! toga si i sama svjedok :) sto mnogo govori o toleranciji, za mene licno ponekad i o gluposti, ali eto.

odi ti na takav forum kao sto si navela, pa stavi npr. ljiljane kao avatar i otvori temu "raspad srbije je neminovan", pa ces vidjeti koliko ces pozivjeti na tom forumu ;)

imam isto misljenje kao papy ... nisu svi isti ... znam jedan hrvatski forum gdje su svi dobro dosli .. tu nema ni jedne politicke a ni vjerske teme ...
a jedno me bocka .. nisam znala da je ovo muslimanski forum jer na ulazu nista ne pise ;) ...

zar je toliko vazno da netko stavi avatar sa ljiljanima , sahovnicom , zar je toliko vazno da netko pozdravlja sa Sellam ili hvaljen Isus ???? ... i sve to samo da kazem dok god budete imali ovakve diskusije u Bosni i medju Bosanskom narodu nece biti napredka ..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#41 Post Postao/la ra-ja »

Bosna i Hercegovina je drzava svih naroda i nacionalnosti...samim tim je bezveze pitanje ...bar sto se tice mene....dali mozemo postovati i zivjeti zajedno sa ostalim narodima...Svakako....

Moramo....iako mozda neko nema zelje ili volje....Dokazali smo to prije rata.imali smo idealan suzivot......ali sto su nam se odnosi prkvarili samim ratom ...pa i to treba doci na svoje mjesto....
Ako ovo nije provokativno pitanje...zasto se postavljaju ovakve teme i slicne....bezveze... :(

Jedinu stvar koju zamjerujem... JOSIPU BROZU TITU.....je ta.. sto onim ljudima koji ulaze u savez komunista ,nije dozvolio da se nacionalno predstavljaju....
Zato sada imamo mnoge kursluze...jer ta nacionalnost je bila potisnuta tolike godine...a sada pojedinci stavljaju nacionalnost na prvio mjesti ispred svega....
I koriste je svagdje....ba
Svugdje u svijetu ljudi idu i u crkve i djamije...tamo gdje ko pripada...To se tiho obavlja bez veliko halabuka da smetas drugima....
Posao ili biznis je jedna stvar...a vjera sasvim na drugom kraju....

Nezaboravite nikada da jedan nacionalista izaziva drugog....U tom slucaju mora doci do nesuglasice i svadje.... :(
Inace svi narodi u Bosni su najbolji ...bez obzira na vjerku pripadnost...Ali u svakom zitu ima kukolja...i to stoji....

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#44 Post Postao/la vornevljev »

Ja sam jednom rekao da se necu vracati ovoj temi,al' eto opet Ä‘ava ne da mira.

Suština problema je u predrasudama,ja za sebe mogu reći da mi svi Srbi nisu četnici,i opet navodim,kako da ja jednoj Nataši Kandić kažem da je četnik,kad to nije istina,a Nataša nije sama,dobar je postotak Srba koji imaju zdravo razmišljanje.

Kako da ja novinaru iz Banja Luke Slobodanu Vaskoviću (uredniku magazina "Patriot" kojeg je Milorad Dodik-četnik pod maskom socijaliste,ugasio) kažem da je četnik,kada je to notorna laž.

Nisu mi ni svi Hrvati ustaše i ja se ponosim što ovako razmišljam, da ne navodim primjere,ne treba dalje ići od Borisa Dežulovića i cijele ekipe ugašenog "Feral Tribuna".

Što se tiče utakmice na "Marakani" tamo igraju Srbija i Crna Gora i BiH,a najveći postotak ekstremnih navijača (čitaj praznoglavih fašista) nisu Srbi iz Srbije nego upravo Srbi iz BiH koji su,uzgred rečeno,veći Srbi od Srba iz Srbije,pa dolazimo na onu staru,ustvari su bili veći katolici od pape.

A govoriti o organizaciji same utakmice je suvišno,jer se sam Koštunica pobrinuo da njegova žandarmerija zatvara oči pred unošenjem kamenja i ostalih "rekvizita" na stadion dva dana prije utakmice istih tih velikosrba ("navijača") iz BiH.

Ovo nisu suha naglabanja,ovo je utvrdila i komisija UEFA-e,i kaznila Nogometni savez SCG,ne znam sad tačno kojom globom.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Musliman ,Katolik,Pravoslavac

#45 Post Postao/la paparaci »

papaya je napisao/la:paparaci, pa prije bola sam bila na srpskom sajtu dugo. Nije tacno sto kazes, samo moram da primjetim (bila sam najvise na diskusijama zene, majke, trudnice itd) da su zene daleko tolerantnije i svi smo se lijepo druzili. Jednom sam otisla na politiku...pretezno normalno muskarci i qq meni, cega sam se nacitala, zivot da ti se smuci.

Nisam ja ono gore tek tako napisala, i...ovo nije muslimanski forum, nit pod navodnicima :) ima takvih kolko hoces

eto, vidis. nisam ni ja ono gore tek tako napisao! dzemka ti je mogla potvrditi to sto sam iznio. nisam JA rekao da je ovo muslimanska stranica, nego sam samo citirao autora teme i jos neke, koji su se tako izjasnili!

probisvjet je napisao/la:imam isto misljenje kao papy ... nisu svi isti ... znam jedan hrvatski forum gdje su svi dobro dosli .. tu nema ni jedne politicke a ni vjerske teme ...
a jedno me bocka .. nisam znala da je ovo muslimanski forum jer na ulazu nista ne pise
pa nisam nikad ni rekao da su svi isti!
to za mene onda i nije forum! ovaj forum se odlikuje svojim sirokim spetkrom tema, sto i jeste pravi forum! a to sto nego pretjeruje u nekim temama, na bilo koji nacin, to je stvar pojedinca!

pa i sve da je ovo muslimanski forum, zasto bi te to bockalo?

Odgovori