cigarete

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#77 Post Postao/la mala-plava21 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja ne pu¹im (duhan :biggrin: ) ali dozvoljavam gostima da zapale u kuæi iako se u dnevnom boravku miris cigareta osjeti tridesetak sati. da je u pitanju neka druga stvar koja mene nervira a koju èovjek lako mo¾e kontrolisati zabranila bih je. ali cigarete su ipak ovisnost i nije fer da zbog mog osjetljivog nosa gosti budu nervozni i napeti (mislim da su to simptomi uskraæivanja nikotina pu¹aèu :) )

Ma zakon si evo mene tebi u goste :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#79 Post Postao/la mala-plava21 »

vidovita_dzemila je napisao/la:hajde ali 1 kutiju samo ponesi. izaði i ti meni u susret :biggrin:
Ma i manje ja kutiju cijeli dan imam ma cak i manje od kutije u zadnje vrijeme popusim :D
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#85 Post Postao/la Dzevad79 »

ponekad su toliko ljudi o tome ovisni da im je potrebna strucna pomoc nekad nepomazu stare metode moj brat je konzumiro duhan sve dok nije posao u australiju a sad ja sam isto konzumiro duhan sam u kratkom periodu mislim da se covjek moze rijesit svih negativnih stvari u zivotu ako ima volju naravno jer bez volje se nista nece niti postic [-(

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#86 Post Postao/la Dzevad79 »

trosenje para bezveze uostalom i zdravlje se steti :wave:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#87 Post Postao/la belly_dancer »

pusac koji pusi onak,dve kutije dnevno,potrosi mjesecno oko 500 kuna..to je da se nahrani 2 obitelji u africi..i trajalo bi im skoro cjeli mjesec..
kad bi bar pusaci imali vise karaktera..mozda da samo razmisle..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: cigarete

#89 Post Postao/la im_ex »

najdo_s je napisao/la:dali konzumirate cigarete i sta mislite o osobama koje puse cigarete?


evo ja sam pusio cigarete 5 godina i nedavno sam ostavio i nepusim vec 4 mjeseca nadam se da necu vise ni pusiti vredni je moj zivot nego cigareta

Da ... ne da ih konzumiram ... u zadnje vrijeme ih zderem ... nema sta da mislim - ovisnik sam kome ne pada na um da pokusa da ih se rijesi.
A zivot ... he ... ma daj :ballbounce:

Drago mi je zbog tebe i zelim da ustrajes (ako nisi vec pokleknuo)
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#90 Post Postao/la sabinax »

Nekad konzumirala vise ne...prestala kad sam bila trudna, rekoh sto trujem sebe, ali sto da trujem nekog ko to ne zeli...kad se dijete rodilo, nastavila sam s tom mislju...lijepo i meni i djeci (a i ustedi se koja kinta)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori