Karadžić

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#76 Post Postao/la fikra »

ekranka1 je napisao/la:moje misljenje koje se vejrujem ne slaze sa vecinom ali je moje

u Haq kao i svi drugi zlocinci!!!


Sve druge za mene opcije su hajmo reci kontradiktorne.

Ne smijemo se poistovjecivati sa zlocincima i stavljati se u rang istih.
Kao svi drugi?? neznam na koje druge mislis , mozda kao pokojni Milosevic pa, Seselj, Mladic -adzic itd ili mozda neko drugi po tvom misljenju??? jASNO IGLASNO NA CISTAC!!! :-k :wave:

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#77 Post Postao/la fikra »

sabinaX je napisao/la:Ja samo znam da sam cula jedan komentar kada su pitali u Sarajevu jednu zenu o Karadzicevom uhicenju i ona je rekla:"Meni je svejedno, ja sam izgubila 16-togodisnjeg sina i nista mi ga vise nece vratiti"
Zalosno ali istinito :huh:
Pa mozda je vaznije ko da mu sudi :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#81 Post Postao/la sabinax »

fikra je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:Ja samo znam da sam cula jedan komentar kada su pitali u Sarajevu jednu zenu o Karadzicevom uhicenju i ona je rekla:"Meni je svejedno, ja sam izgubila 16-togodisnjeg sina i nista mi ga vise nece vratiti"
Zalosno ali istinito :huh:
Pa mozda je vaznije ko da mu sudi :-k
Mislim da toj zeni nista nece vratiti sina, pa i da ga ubiju i rascetvore na glavnom trgu, o tome sam mislila...
a suditi mu treba po meni tamo di je ucinio zlocine a to je i u Hrvatskoj i u Bosni cak i u Srbiji i to posebno pa da se sve to zbroji, ali mislim da nece zivjeti onoliko koliko mu bude dosudeno, s druge strane smrtna kazna u ovom slucaju ne postoji, mislim kako god bilo nece biti dovoljno za nedjela koja je ucinio...mislim da tu nema satisfakcije
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#82 Post Postao/la zapisnicar »

ma ja bih njega u Beograd, pa na njega atomsku bombu :)))

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#83 Post Postao/la sabinax »

zapisnicar je napisao/la:ma ja bih njega u Beograd, pa na njega atomsku bombu :)))
Nadam se da se salis, jer ovo bi bilo grozno, nisu svi u Beogradu oni koji podrzavaju Karadzicevu i Seseljevu politiku, ima i normalnih ljudi koji su isto tako na gubitku zbog Karadzicevih nedjela...ja u to zaista vjerujem
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#84 Post Postao/la fikra »

ekranka1 je napisao/la:
fikra je napisao/la:
ekranka1 je napisao/la:moje misljenje koje se vejrujem ne slaze sa vecinom ali je moje

u Haq kao i svi drugi zlocinci!!!


Sve druge za mene opcije su hajmo reci kontradiktorne.

Ne smijemo se poistovjecivati sa zlocincima i stavljati se u rang istih.
Kao svi drugi?? neznam na koje druge mislis , mozda kao pokojni Milosevic pa, Seselj, Mladic -adzic itd ili mozda neko drugi po tvom misljenju??? jASNO IGLASNO NA CISTAC!!! :-k :wave:

100 ljudi je optuzeno za ratne zlocine na podrucju bivse Yu
,jos ih je 16 na slobodi !!!!
Onaj tko je optuzen treba i da je sudjen ,barem tako ide po drzavnom ustrosjtvu ,zar ne ?!
Nije samo Bosna ratovala ,il ste vi ovdje orjentirani samo na vasu dezelu i vasa stradanja !!!!!!
E pa o tome se i razgovara ,da Bosna nije ratovala nego se Bosanski narod branio od krvoloka ,koji su ga napadali iz Srbije potppomognuti njihovim slugama, Bosanskim izdajicama Pravoslavcima.A o dezeli kako si napisala i o tome se da porazgovarati ili pojasniti ako trba.A ovi zlocinci na koje mislis sa druge strane, ni njih ne opravdavam ali ih ne mozemo ni priblizno uporediti sa krvolocima, kako sam vec rekla to je bila odbrana ili vec osveta.Napominjem ne opravdavam ih ali se moralo braniti pa kako tako nazalost tako je bilo.

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#86 Post Postao/la fikra »

papaya je napisao/la:
fikra je napisao/la:
ekranka1 je napisao/la:moje misljenje koje se vejrujem ne slaze sa vecinom ali je moje

u Haq kao i svi drugi zlocinci!!!


Sve druge za mene opcije su hajmo reci kontradiktorne.

Ne smijemo se poistovjecivati sa zlocincima i stavljati se u rang istih.
Kao svi drugi?? neznam na koje druge mislis , mozda kao pokojni Milosevic pa, Seselj, Mladic -adzic itd ili mozda neko drugi po tvom misljenju??? jASNO IGLASNO NA CISTAC!!! :-k :wave:
po mom misljenju, SVI koji su i bili zlocinci, a draga Fikra, nisu to samo bili srbi
Ma nisu draga Papaya bili su i Crnogorci i Pravoslavci a staces takva im je krv. :wave:

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#88 Post Postao/la vornevljev »

ekranka1 je napisao/la:
fikra je napisao/la:
ekranka1 je napisao/la:moje misljenje koje se vejrujem ne slaze sa vecinom ali je moje

u Haq kao i svi drugi zlocinci!!!


Sve druge za mene opcije su hajmo reci kontradiktorne.

Ne smijemo se poistovjecivati sa zlocincima i stavljati se u rang istih.
Kao svi drugi?? neznam na koje druge mislis , mozda kao pokojni Milosevic pa, Seselj, Mladic -adzic itd ili mozda neko drugi po tvom misljenju??? jASNO IGLASNO NA CISTAC!!! :-k :wave:

100 ljudi je optuzeno za ratne zlocine na podrucju bivse Yu
,jos ih je 16 na slobodi !!!!
Onaj tko je optuzen treba i da je sudjen ,barem tako ide po drzavnom ustrosjtvu ,zar ne ?!
Nije samo Bosna ratovala ,il ste vi ovdje orjentirani samo na vasu dezelu i vasa stradanja !!!!!!
A gdje se to u zagorju ratovalo ekranka?Meni je ¾ena iz Zagreba rekla da se u Zagrebu i okolici za rat znalo samo po tome ¹to su se mogli vidjeti redovi izbjeglica ispred prostorija karitasa i crvenog kri¾a,i jednom pala raketa sa zvonèiæima koju je poslao Milan Martiæ.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#89 Post Postao/la fikra »

sabinaX je napisao/la:
fikra je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:Ja samo znam da sam cula jedan komentar kada su pitali u Sarajevu jednu zenu o Karadzicevom uhicenju i ona je rekla:"Meni je svejedno, ja sam izgubila 16-togodisnjeg sina i nista mi ga vise nece vratiti"
Zalosno ali istinito :huh:
Pa mozda je vaznije ko da mu sudi :-k
Mislim da toj zeni nista nece vratiti sina, pa i da ga ubiju i rascetvore na glavnom trgu, o tome sam mislila...
a suditi mu treba po meni tamo di je ucinio zlocine a to je i u Hrvatskoj i u Bosni cak i u Srbiji i to posebno pa da se sve to zbroji, ali mislim da nece zivjeti onoliko koliko mu bude dosudeno, s druge strane smrtna kazna u ovom slucaju ne postoji, mislim kako god bilo nece biti dovoljno za nedjela koja je ucinio...mislim da tu nema satisfakcije
Znas sta Bina nebi ja njemu smrtnu, umres i gotovo, ja bi njega u Sarajevo na trg koji je granatirao, pa svi Bosanci da uzmu sivace obicne igle pa da ga bodu i pljuju, nedati mu ni da jede i pije pa dok ne crkne kao pas PAS PAS DZUKELA. :lol: Sory

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#90 Post Postao/la sabinax »

Ali bilo je rata u Slavoniji, Lici, Posavini, oko Dubrovnika u Dalmaciji.....
Ratni zlocinci su po meni svi oni koji su ubijali neduzno stanovnistvo koje nije bilo u uniformi, zene, djecu, starce...takvih ima sa svih strana ali ipak najvise sa strane agresora JNA i srpskih agresora
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori