Kako postici da se neko zaljubi u nekoga?????

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#47 Post Postao/la mrki62 »

Bosancicaa je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
Bosancicaa je napisao/la: tacno mrki za ljubav nema recepta ;niti ljubav moze da se kupi !
Ljubav se ne kupuje, ljubav se ne prodaje - ljubav se za ljubav daje :wave:
=D> =D> =D> =D> :biggrin:
De ti meni makar taj motor ( na avataru ) ako veæ ne mo¾e¹ sebe da mi da¹ :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#49 Post Postao/la mrki62 »

Bosancicaa je napisao/la: cuj to makar motor !
nedam ni motor ni sebe jer motor ne ide bez mene a ja neidem jer ima jedan sto mije obuzeo pamet ima par dana ,ali izgleda da ja njemu nisam pa sam se jutros razocarala.
Sjedaj na motor i pièi k meni :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#51 Post Postao/la Amigo_x »

Budi kakav jesi,nemoj se praviti vaznim :-k ..ali je plus ako imas dobar motor ili auto :biggrin:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kako postici da se neko zaljubi u nekoga?????

#52 Post Postao/la im_ex »

SEFICA je napisao/la:Mnogi znate to zaljubite se u neku osobu i ta vam osoba ne uzvraca ljubav ili uzvraca ali ne na onaj nacin na koji vi to zelite...Vi tu osobu volite ali ima nesto sto ne ide medju vama...Kako bi vi rijesili taj Problem???
Ostati prisebno ... ne pretjerivati u ispoljavanju tih emocija ako se bas ni malo nema osnova za to, ako je druga strana polijepo rezervisana.
A ako su osjetni neki pomaci u odnosu na raniju "hladnocu" ... znadni to da iskoristis, ne krijuci ni malo svoju teznju koja pritiska.
Mozda se i posreci u tim trenucima. 8)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#53 Post Postao/la bosman »

Pokusati to nepokazivati (i ako je to veoma tesko) i biti strpljiv i naznocan. Cekati pogodnu priliku i romanticno napasti. Strpljivost se u svakom slucaju ispalti.

Avatar
Merim_28
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Okt 2000 02:00
Lokacija: USA

#54 Post Postao/la Merim_28 »

BOSMAN.....svaka cast....dobar izrek =D> =D> =D> =D> =D>

Ljubav nije ko video igrica i nemoze se kontrolisati, ja mislim to je jedina stvar na ovom svjetu koja je se nije promjenila...

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#55 Post Postao/la Sabinam »

Ne slazem se sa Bosmanom, ako ti se netko svida treba to i pokazati...ali ako pokazes i ta osoba ostane ravnodusna, onda se ne vrijedi vise truditi. Mislim da treba biti otvoren i pokazati osjecaje...pa cekati reakciju...a ako ni to ne uspije, a stalo vam je do te ljubavi (samo ne razumijem zasto bas do te...a ne neke druge)...onda sam cula da postoje neke vraèare koje imaju nekakav èudotvorni prah koji se sipa voljenoj osobi u jelo ili piæe...uspjeh zagarantiran......hahahaha

Avatar
Merim_28
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Okt 2000 02:00
Lokacija: USA

#56 Post Postao/la Merim_28 »

Pored vracara i prahova i kolacica i nekog saputanja u uho voljenoj osobi, ja bih radije malo saceko i uhvatio priliku u prilagodjenoj situaciji da kazem kako osjecam....

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#57 Post Postao/la Sabinam »

Dobar odabir...sacekati priliku je OK, ali ne cekati vjecno da ta osoba postane vidovita i tako dokuci da ti se svida...svakako iskreno i otvoreno naprijed...pa sta bude

Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#58 Post Postao/la Zmixa »

Treba mu jednostavno dati do znanja da ima velike sance kod tebe! Mada jedini problem je sto se on onda tako zatreska u tebe i zeli ozbiljnu vezu! Dok ti skontas da je on maciji kasalj za tebe i da to nije to! E kako se onda budale resiti?! :huh:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#59 Post Postao/la im_ex »

sabinaM je napisao/la:Ne slazem se sa Bosmanom,
ma ni ja, zaista, po tom pitanju [-(

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#60 Post Postao/la bosman »

IM_ex je napisao/la:
sabinaM je napisao/la:Ne slazem se sa Bosmanom,
ma ni ja, zaista, po tom pitanju [-(

Vi se neslazete, ali nedajete neki prijedlog (i ako je Sabina nesto rekla).
Ali da nesirim sad cekam prijedloge pa cu da se ukljucim.

Odgovori