Bioloski sat

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#16 Post Postao/la lien »

YoYo:
Imaju i muski bioloski sat samo kao i oni malo kasni Poke Tounge hehe



=D>

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#17 Post Postao/la becanka »

Neznam dali sad ovo pase ovdje u ovu Temu, ali neznam gdje da ubacim.

Danas sam gledala Talk Show, bila je Thema
"16. Godina, zelja da imam Bebu"

Gostovale su cure sto imaju 16. Godina i sto su vec trudne,
a bile su i neke, sto su vec rodile sa 16. Godina.
Ove sto su vec rodile, toliko su preopterecene bile sa Djetetom, da su dali Majki, Baki, kazu da nikakvu ljubav neosjecaju prema Djetetu, da su toliko preopterecene bile sa tim i da su sebi Mladost upropastile...itd.

Sta vi kazete na to, jeli to samo ludost mladosti?
Ili nisu mislili na to sta ih sve ceka, kad Beba dodze, samo je tek bila uzivancija u tom trenu... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#21 Post Postao/la becanka »

Zalostno je cuti, sto kazu da neosjecaju nista prema tom djetetu,
da nevole to dijete... :huh:
Jer ipak su znale sta rade, i svojom voljom su ostale trudne i namjerno nisu htjele da zastite, jer su imale veliku zelju da imaju bebu...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#23 Post Postao/la becanka »

Da... to je jos gore... :huh:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#25 Post Postao/la sabinax »

Cisto sumnjam da cura (djevojcica) sa 16 godina zeli dijete, ili je u pitanju neznanje ili ona "nece se to valjda bas meni desiti"...
Po meni osobe s 16 godina nisu spremne da postanu majke (tjelesno da ali psihicki ne), sto ne znaci da neke od njih nece moci to izgurati do kraja i biti uzorne majke (sve je stvar volje i odgovornosti za svoje postupke), i sama sam rano rodila (za danasnje uvjete, s tek navrsenih 20), nije mi zao jer sam ujedno i stara majka, i znam da je puno lakse fizicki podnjeti rodenje i brigu oko djeteta kada si mladi.
Ali ipak 16 godina je premlado i ima vremena za sve pa tako i za rodenje djeteta...prvo treba cura sama odrasti, da bi postala majka
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#26 Post Postao/la becanka »

Slazem se stobom ekranka, da djeca budu djeca dok su djeca, da prozive djetinstvo i mladost i da tek onda djecu dobivaju...
Ali nazalost, nisu sve cure istog misljenja...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#28 Post Postao/la becanka »

sabinaX je napisao/la:Cisto sumnjam da cura (djevojcica) sa 16 godina zeli dijete, ili je u pitanju neznanje ili ona "nece se to valjda bas meni desiti"...
Po meni osobe s 16 godina nisu spremne da postanu majke (tjelesno da ali psihicki ne), sto ne znaci da neke od njih nece moci to izgurati do kraja i biti uzorne majke (sve je stvar volje i odgovornosti za svoje postupke), i sama sam rano rodila (za danasnje uvjete, s tek navrsenih 20), nije mi zao jer sam ujedno i stara majka, i znam da je puno lakse fizicki podnjeti rodenje i brigu oko djeteta kada si mladi.
Ali ipak 16 godina je premlado i ima vremena za sve pa tako i za rodenje djeteta...prvo treba cura sama odrasti, da bi postala majka
Ova jedna cura sto je bila, sto je tek 16. godina, trudna je u 4. mjesecu, momak joj je 19. godina. Kaze ona da nije htjela da se zastiti, da je znala da moze trudna ostati, i da je htjela da trudna ostane, jer voli bebe, slatke su joj i tako dalje... i kaze da je njegova mama i njegova baka podrska, da ce oni cuvati bebu, dok ona ide u skolu i zanat zavrsi.
Znaci da je i ona sad vec preopterecena sa tim, ali jos joj nije jasno, dok prica o tome, da ce drugi bebu cuvati... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#29 Post Postao/la becanka »

ekranka1 je napisao/la:
EdeLa67_ je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:Zalostno je cuti, sto kazu da neosjecaju nista prema tom djetetu,
da nevole to dijete... :huh:
Jer ipak su znale sta rade, i svojom voljom su ostale trudne i namjerno nisu htjele da zastite, jer su imale veliku zelju da imaju bebu...
Da, a mozda je jos vise zalostno za djecu, kada ona odrastu..
Znati ce cijeli zivot da ih mati nije htjela, nije voljela :huh:

Uff, nedaj boze nikome..


sreca pa postoje ljudi na ovoj nasoj planeti koja pokazuju ljubav takvoj djeci i smatraju ih andjelima i svojom krvnim srodnikom
a sve ostallo ,da se rijesiti ,vjerujte mi :)
Sreca je sto majke i bake imaju srce za to dijete, i uzmu ga sebi... :)

Odgovori