Kutak za one koji vole a nisu voljeni,.............

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

bluesky je napisao/la:Boziji je dar moci voljeti.
Ako si voljen a ne volis- zapitaj se sta nije u redu s tobom [-X
Mislim da nisi svatila temu......nije tema dali uopsteznas voliti.... :-k


Tema je ...sta ako nekog volis a ljubav nije uzvracena....i obrnuto....


Savrsenstvo je ako imas obostranu ljubav......ako ti bog podari tu mogucnost..... :P

Ostale solucije ne dolaze u obzir....To je katastrofa....mislim....
To se cesto desi ako je u pitanju neki interes...... :-k

Avatar
Velidklgf
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

#38 Post Postao/la Velidklgf »

bluesky je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
bluesky je napisao/la:Boziji je dar moci voljeti.
Ako si voljen a ne volis- zapitaj se sta nije u redu s tobom [-X
Mislim da nisi svatila temu......nije tema dali uopsteznas voliti.... :-k


Tema je ...sta ako nekog volis a ljubav nije uzvracena....i obrnuto....


Savrsenstvo je ako imas obostranu ljubav......ako ti bog podari tu mogucnost..... :P

Ostale solucije ne dolaze u obzir....To je katastrofa....mislim....
To se cesto desi ako je u pitanju neki interes...... :-k
Obostrana ljubav, ma, begaj!!! :-k
Svi uglavnom "pucaju" na ono (i svi mi to vise volimo) da nas neko voli. To je puno lakse. Onda imas mogucnost za manevar da ti nekog drugog zavolis. Svi mi to imamo, neko nas voli, a mi onda trazimo sebi "razgaljenje"
Govorim ako je covjek u stanju da spozna sebe i da prvo ti nekoga zavolis, pa da onda ocekujes da ti se ta ljubav uzvrati.
Obostrana ljubav se ne desava "k'o iz topa", neko mora prvi zavoljeti. =D> =D> =D>
=D> DA NEKO MORA PRVI A STA DOBIJE NAZAD????EVO JA JA SE ZALJUBIM BRZO I NISTA NEDOBIJEM TO JE TAKO BILO I OSTACE KAD PARTNER PRIMJETI DA GA VOLIS ON SE PRAVI I SVE OKOLO A KADA IZGUBI ONDA(IZVINI IHAJDE OVO HAJDE ONO ITD)TO JE TAKO JA KADA VOLIM VOLIM A NECU DA POCINJEM NESTO AKO NEMOGU ZAVRSIT:KAO MEHANICAR AKO NEPOPRAVI AUTO DO KRAJA NECE UPALID(MISLIM SVE ZAVISI STAJE HOCE UPALIT AL DOKLEM CE TRAJAT(VOZIT);LJUBAV NIJE ZA SLABICE!!!!!!!!!!!!! :P :biggrin: [-X [-X
KISS

Avatar
Velidklgf
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

#39 Post Postao/la Velidklgf »

GARAVA je napisao/la:
sama_ca je napisao/la:tesko je kada provedes nekoliko godina sa nekim i dadnes toj osobi sve i na kraju saznas da ta osoba nikada te nije voljela na nacin na koji je trebala ,vec je imala osijecaja prema tebi kao prema svojoj sestri a ne kao partnericom,A sada je jos teze da se zaboravi ta osoba neznam dali je mrznja u meni ili ljubav jos prema toj osobi.....


Mislim da je najteze poslije takvog iskustva nekome ponovo vjerovati.a tanka je linija izmedje ljubavi i mrznje. :)
I JA SAM NESTO TAKO DOZIVIO UZIVAJ OD TUGE NEMA LIJEKA KAZU SAMO NASMIJANI POBJEDE:TI SI VOLJELA LI TO ZNAS A VRACA SE SVE I SVAKOM SVAKO CE DOBITI ONO STO ZASLUZI SVAKOG SLUSAJ I AVAKOM VJERUJ A RADI KAKO MISLIS DA JE NAJ BOLJE NEUCJENJAVAJ SEBE SVAKO JE VRIJEDAN A NIKO NIJE TVOIH ZIVACA VRIJEDAN TO TI JA MOGU RIJET;SVI MI VOLIMO I SVICEMO BITI VOLJENI NEKO PRIJE A NEKO KASNIJE;HVALA""BOGU""PA NISMO SVI ISTI;VRIREME CINI SVOJE LJUBAV JE JEDNO A DJELO JE DRUGO;KISS ZA ONE STO"V O L E" :P :D
KISS

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#40 Post Postao/la Mala_selmica_ »

velidKLGF je napisao/la:
=D> DA NEKO MORA PRVI A STA DOBIJE NAZAD????EVO JA JA SE ZALJUBIM BRZO I NISTA NEDOBIJEM TO JE TAKO BILO I OSTACE KAD PARTNER PRIMJETI DA GA VOLIS ON SE PRAVI I SVE OKOLO A KADA IZGUBI ONDA(IZVINI IHAJDE OVO HAJDE ONO ITD)TO JE TAKO JA KADA VOLIM VOLIM A NECU DA POCINJEM NESTO AKO NEMOGU ZAVRSIT:KAO MEHANICAR AKO NEPOPRAVI AUTO DO KRAJA NECE UPALID(MISLIM SVE ZAVISI STAJE HOCE UPALIT AL DOKLEM CE TRAJAT(VOZIT);LJUBAV NIJE ZA SLABICE!!!!!!!!!!!!! :P :biggrin: [-X [-X

naravno da nije za slabice, voli me pa cu i ja tebe
:chuckel: :chuckel:
[smilie=kiss of love.gif]

Avatar
Velidklgf
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

#41 Post Postao/la Velidklgf »

:P :P ja kad volim volim a kada nekog zavolim blago njemu :P :P
KISS

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#42 Post Postao/la ra-ja »

VelikA blagodet je imati dar da volis ...a jos veci i biti voljen......

Ali desi se i to da neku osobu zbog razno raznih stvari prestanes voliti... :-k

U tom slucaju nema te sile da povratim tu ljubav prema njemu.... :huh:

Osjecam se ruzno.... :(

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#43 Post Postao/la danjel »

Ja niti sam voljen niti volim et sad zamislite kako je meni(ako govorimo o ljubavi).... :( :glupost:

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#45 Post Postao/la danjel »

Mersy je napisao/la:
Danjel je napisao/la:Ja niti sam voljen niti volim et sad zamislite kako je meni(ako govorimo o ljubavi).... :( :glupost:


Ma evo voljet cu te ja i onako neznam kud cu sa viskom energije :baa: :lol: :lol: :cmok:
E neæu da budem voljen time ¹to nema¹ kuda s vi¹kom energije...Malo je meni vi¹ak energije hehe... [smilie=heart fill with love.gif]

Odgovori