**Interim-Veze**

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#16 Post Postao/la bosanka100 »

misli¹ na veze tek tako da nebude¹ sam?
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#18 Post Postao/la im_ex »

BalkanPrincess je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:Cekajuci da Autorka bar pokusa pojasniti temu, ja cu se zavaliti i uzivati u onom Aferim :)

Interim, nebi sad znala da nasu pravu rjec kazem, to je strana rjec, kaze se i na English, ili Njemacki isto
Ustvari to je nesto sto se izmedju necek desava .... znaci objasnjava neki "period"

jel pomoglo?
potrudila se jesi, al ovo mi i dalje nejasno.
[-X nemoj sad ovo da mi pripisujes kao neku provokaciju ... vidis da te vecina ne razumije :-k
Nebitno, i ne mora se na svakoj temi oglasiti, ha ja :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#19 Post Postao/la Tourniquet »

Koliko sam ja ovo skontao, to ti dodje kao veza izmedju veze, znaci ako si prekinuo sa partnerom, nisi spreman da ides u ozbiljnu vezu, onda se okreces ovakvom tipu veze.. Cisto onako da imas nekog skim popit pice, izaci, pa mozda i povremeno sex, ali bez osjecanja..

Mozda bi se i tako mogla nazvat.. veza bez osjecaja..

Ne znam jesam li dobro skontao :D :-k :-k :-k

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la Sabinam »

Zanimljivo je da su muski forumasi to tako skontali....a zenski sasvim drugacije :-k

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#21 Post Postao/la im_ex »

sabinaM je napisao/la:Zanimljivo je da su muski forumasi to tako skontali....a zenski sasvim drugacije :-k
ama, ja nikako, sabinaM :baa:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la Sabinam »

IM_ex je napisao/la:
sabinaM je napisao/la:Zanimljivo je da su muski forumasi to tako skontali....a zenski sasvim drugacije :-k
ama, ja nikako, sabinaM :baa:
To ti govori da se u tebi bori muska i zenska strana...ajde ne razbijaj glavu :chuckel:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#23 Post Postao/la im_ex »

sabinaM je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
sabinaM je napisao/la:Zanimljivo je da su muski forumasi to tako skontali....a zenski sasvim drugacije :-k
ama, ja nikako, sabinaM :baa:
To ti govori da se u tebi bori muska i zenska strana...ajde ne razbijaj glavu :chuckel:
Ma ne razbijam al se ne nadjoh u onoj tvojoj klasifikaciji, malocas :biggrin: pa ne mogoh otrpiti a da se ne izjasnim :biggrin:

Ne brini ... dobro sam :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#26 Post Postao/la im_ex »

Vidovita je i ovaj put opravdala svoj nick :biggrin:

aha, sad vec moze da se diskutuje :)

Sirokih sam shvatanja u tom okrugu ... gdje god da se okrenem masa je vidnih primjera razlicitih veza i vezica, pa i veza koje pominjes ("Interim")

Da ostanem jasnija, uzecu sebe za primjer (ali samo KAO primjer):

Slobodna sam i ne volim biti sama.
Moram, dakle, imati nekog. Svjesna cinjenice da na tog pravog treba bas dugo da se ceka, a opet svjesna i cinjenice da je zivot prekratak i obicno vise sumororan no leprsav (a vrijeme leti u nepovrat), svakako da bih imala nekog da mi upotpuni tu prazninu za partnerom, ali, taj neko bi bio iz birane elite, osoba kojoj se moze vjerovati, osoba koja nece zloupotrijebiti tu "vezu" i moje povjerenje, a ne niposto neko stila "daj sta das".
Sve to, opet, s druge strane ovisi o osobi, koji je tip, njena dob ...

A sad ovako:
Mladjim osobama ne bih preporucila Interim, jer, mladje osobe su, obicno, zelene i naivne te je veliki rizik da se izgube na pravom putu.
Interim bi dobro mogao da im skoci na nos, konstatujem ocima posmatraca.
Ta nepaznja, ta izgubljenost, obicno bi imala za posljedicu bijenje loseg glasa kod moguceg "Pravog", koji se (nije iskljucena mogucnost) cudom, nalazio njoj tako blizu, koji se vec dovoljno nagledao svega od doticne da pri najvecoj zelji da ju zaima, sebe dovodi u fazu hladjenja.

Da, dob je jako bitna :)

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: **Interim-Veze**

#27 Post Postao/la nella26 »

ma bezveze je biti sa nekim za koga znaš da ne možete funkcionisati.
Ne tražim u svakom momku potencijalnog životnog saputnika ali isto tako ne bih bila sa svakim samo da nisa sama.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori