Kazem sama od sebe

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kazem sama od sebe

#16 Post Postao/la badgirl »

papaya je napisao/la:
badgirl je napisao/la:ma meni nije normalno ...to me boli sad vise nego ovo sve prije . evo bio je na msn i ja se nisam htjela javiti .. prije mu napisala poruku da mi je pun nos cekanja .
eto ja i dalje cekam iako on to nezna ....i je** ga razdera me to

pa lutko...sta sam rekla...

ako je tako , da izvines glup, i igra igre (koliko mu je godina?), pa iograj se malo i ti, ....

sa drugim nekim, ili?
Grijesim?

ma nije on da se igra ...barem mislim ...on vecinom legne i zaspe ili mu dodju gosti i zasjede itd itd ...a ja tu sjedim i cekam ..a on ne napise sms i javi da nece doci ....eto veceras ga kaze bolila glava ...ok razumijem ..
meni je samo krivo sto ja tuka jedna i sa glavoboljom tu sjedim i smjeskam se njegovim vicevima ...a kamo li da ne napisem sms ...slusaj vecersa ne mogu , cujemo se drugi put .. nije mi uopste vazno gdje je , samo ne volim da se osjecam tako jadno ....cekam , cekam a na koga ??
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kazem sama od sebe

#18 Post Postao/la badgirl »

papaya je napisao/la:Ahaaa, okej...
e, pogresno sam ga procijenila.

Pa to nije problem, jednostavno se pomiri sa tim da nije kao ti. To ne znaci ako nije stalno sa tobom u kontaktu da ne misli na tebe, mozda on to cini cak i intenzivnije nego ti.

A to sto si ti takva...pa sta sad? To su tvoji osjecaji, to je tvoj temperament...
bas si simpaticna :D

pa vidim i ja da nema druge nego se ja moram mjenjati ...nadam se da ce mi i uspjeti ....jer bas ga volim :D
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kazem sama od sebe

#19 Post Postao/la im_ex »

badgirl je napisao/la:

pa vidim i ja da nema druge nego se ja moram mjenjati ...nadam se da ce mi i uspjeti ....jer bas ga volim :D

slika

De, ako si tuka.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kazem sama od sebe

#20 Post Postao/la badgirl »

IM_ex je napisao/la:
badgirl je napisao/la:

pa vidim i ja da nema druge nego se ja moram mjenjati ...nadam se da ce mi i uspjeti ....jer bas ga volim :D

slika

De, ako si tuka.
:lol: :lol: :lol: :lol:
e je*em vas ja ....ma nema ni od vas nafake ...svaka nesto drugo ...hajde bice sta ce biti .. :mrgreen:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kazem sama od sebe

#22 Post Postao/la im_ex »

RekO zeko slika


Ma pusti ju, Dona papaya, vidis da joj nije dobro ... ne zna sta prica :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kazem sama od sebe

#23 Post Postao/la beca »

KAZEM SAMA OD SEBE da je zivot cudan i nepredvidljiv i mislim da onaj dan, kad sama sebi kazes da te nista u zivotu ne moze iznenaditi, naucio si lekciju...tada nisi u iluziji, vac si svjestan opakosti koje zivot nosi....

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kazem sama od sebe

#24 Post Postao/la nella26 »

Svak ima pravo da svoj život vodi kako hoće a niko drugi nema pravo da to osudjuje zato što ne postoji savršena osoba i što je svako u životu griješio.
Ali pametan ti nikada neće prigovoriti a onaj ko apsolutno nema prava ništa reći jer je puno gori taj i kaže njemu i smeta
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori