Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#1 Post Postao/la ra-ja »

Nalazite se u bilo kakvoj vezi...Veza nepredstavlja samo one lijepe stvari...Naravno dodje i do neslaganja misljenja....
Kako bih reagovali da vam partner kaze samoj ili u drustvu....
glupaco...
Vidi ortodoksna budala..
laprdalo...
ili da vam psuje sve uz duz i popreko....
ili primitivna krava................itd itd..... :(

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#2 Post Postao/la sabinax »

to mi je jako ruzno, pogotovo u drustvu (ali ni nasamo nije ugodno), vrlo je vazno odmah u pocetku (ako se to desi) skrenuti paznju da se to nece tolerirati i da ne zelimo da se na taj nacin s nama razgovara.
Takav nacin razgovora pokazuje da nesto u toj vezi nije u redu i da postoji omalovazavanje, nepostivanje jednog (a i oboje partnera)...ima i obrnutih situacija gdje zena vrijeda muza a i kada se obostrano caste u drustvu ruznim rijecima...to mi je odvartno
po meni je za takve ljude bolje da nisu zajedno
mada postoje rijeci koje u internom razgovoru i kroz salu zvuce kao tepanje npr. stari, stara, murshhh i sl. (mada mi ni to nije simpaticno, ali ako su dvoje tako navikli, pa neka ih je...samo da nije zlonamjerno :D )
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#3 Post Postao/la mrki62 »

To je samo dokaz da te niti voli a niti poštuje, već se qurči i ima te za svoje vlasništvo , za koje misli da te posjeduje u svakom slučaju i da s tobom može raditi šta mu se ćefne ,............
Prije ili kasnije će doći do spoznaje da niste za skupa i razićićete se ( rastati / prekinuti vezu ) ............ stoga je bolje što prije - to bolje.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#5 Post Postao/la mrki62 »

Yebote , ti ko da si Krajiškinja, ha :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#6 Post Postao/la _ramayana_ »

mrki62 je napisao/la:Yebote , ti ko da si Krajiškinja, ha :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#7 Post Postao/la alyssa_27 »

mhm... :shock: nema toga kod mene a nit kod njega, ni na pochetku nit che biti poslije..poshtovanje i respekt je vazno, i toga se treba drzati. :!:
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#8 Post Postao/la mrki62 »

alyssa_27 je napisao/la:mhm... :shock: nema toga kod mene a nit kod njega, ni na pochetku nit che biti poslije..poshtovanje i respekt je vazno, i toga se treba drzati. :!:
Ma kakvo te poštenje u ovo doba snašlo ,.............. jel se vi prcnete uopšte ili mlatite praznu slamu o poštenju :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#9 Post Postao/la alyssa_27 »

mrki62 je napisao/la:
alyssa_27 je napisao/la:mhm... :shock: nema toga kod mene a nit kod njega, ni na pochetku nit che biti poslije..poshtovanje i respekt je vazno, i toga se treba drzati. :!:
Ma kakvo te poštenje u ovo doba snašlo ,.............. jel se vi prcnete uopšte ili mlatite praznu slamu o poštenju :lol:


:roll: :roll: ochigledno ti neznash shta je to nit toga imash u zivotu :roll: furaj dalje :arrow:
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#10 Post Postao/la mrki62 »

alyssa_27 je napisao/la:

:roll: :roll: ochigledno ti neznash shta je to nit toga imash u zivotu :roll: furaj dalje :arrow:
Jok ja, ja ništa ne znam ,...... ja sam omatorio u neznanju , ma nisi ti kriva što sam ja vaki ,.............. jel pošteno od mene :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#11 Post Postao/la alyssa_27 »

mrki62 je napisao/la:
Jok ja, ja ništa ne znam ,...... ja sam omatorio u neznanju , ma nisi ti kriva što sam ja vaki ,.............. jel pošteno od mene :lol:

furaj dalje napisah ja :arrow: :arrow:
slika

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#12 Post Postao/la badgirl »

mrki62 je napisao/la:Yebote , ti ko da si Krajiškinja, ha :lol:
nije nego je vodolija ...a ja sam i vodolija i krajiskinja zato ....tako bi me samo jendom uvrijediti mogao i nikad vise ....NIKAD !!! ma ja da trpim takvo ponizenje pa nisam sa marsa spala ili trave pasla :shock: ....a joj razgulila bi ga :evil: :mrgreen:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#13 Post Postao/la mrki62 »

badgirl je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Yebote , ti ko da si Krajiškinja, ha :lol:
nije nego je vodolija ...a ja sam i vodolija i krajiskinja zato ....tako bi me samo jendom uvrijediti mogao i nikad vise ....NIKAD !!! ma ja da trpim takvo ponizenje pa nisam sa marsa spala ili trave pasla :shock: ....a joj razgulila bi ga :evil: :mrgreen:
Aaaaaaaaaaaaaa , osjetio sam ja da si ti Krajiškinja,......... imam ja takvu kod sebe već dobre dvije decenije ,............... yebote kad se ona ražljuti , ma to sve grmi i ori na sve strane :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#14 Post Postao/la mrki62 »

alyssa_27 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
Jok ja, ja ništa ne znam ,...... ja sam omatorio u neznanju , ma nisi ti kriva što sam ja vaki ,.............. jel pošteno od mene :lol:

furaj dalje napisah ja :arrow: :arrow:
Han ćerice Bog ti dao , hani , kako si pošla još ću i bjen biti :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako podnositi uvrede od partnera i kako reagujete???

#15 Post Postao/la alyssa_27 »

alyssa_27 je napisao/la:mhm... :shock: nema toga kod mene a nit kod njega, ni na pochetku nit che biti poslije..poshtovanje i respekt je vazno, i toga se treba drzati. :!:
slika

Odgovori