VOLIM TE!- samo rijec il`...?!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#2 Post Postao/la Alma_sa »

...pa znas, reci VOLIM TE, nije ni jednostavno, ali nije ni komplikovano koliko se misli da jeste...kad si zaljubljen i dok taj period traje, ono, drzanje za rukice, saputanja, leptirici u stomaku, pogledi puni njeznosti itd. onda i nemas potrebu i reci takvo nesto, medjutim, kad vec ne mozes bez te osobe, stalno razmisljas o njemu, provodis sate i sate u dotjerivanju, pa se pitas gdje je, sta radi, to je vec ljubav...onda je sasvim normalno otkriti svoja osjecanja, reci VOLIM TE, i ocekivati to isto i sa druge strane...ja nisam zatvorena sto se toga tice, svu svoju ljubav i osjecanja i kazem i pokazem, mislim da je to ispravno, ne treba to ni skrivati, a niti sputavati...a sto se tice prilike, pa normalno da ces izabrati trenutak (govorim kad prvi put nekom to kazes) kad ste sami i na nekom mirnom mjestu, mada, to treba da dodje spontano, bez nekih priprema i bez uvoda...nema zaista nista ljepse od toga voljeti i biti voljen... :huhu1:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

E ta rijec ... VOLIM TE ... do sad jos nisam ni jedno reko da je voli.Jednu volim ali otom potom , ne zelim pricati o tome.S kojim curama sam bio , bile su OK cure i svidjale su mi se a za nekima sam i ludio.

Pajic
Pocetnik
Postovi: 25
Pridružen/a: 23 Okt 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la Pajic »

nesto vise stalno bilo i stalno ce biti

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#5 Post Postao/la thug »

zar voli onaj koji kaze "Volim te"

Rijecu nisu nista...
Acta Acta non verba - djela djela a ne rijeci!
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

nije tesko reci VOLIM TE ako imas osobu koja je vrijedna tih rijeci, ali u suprotnom te rijeci toliko i ne vrijede, bez obzira na koji se nacin kazu i u kakvoj prilici.. BItno je da postoji ljubav izmedju dvije osobe a rijeci dodju same od sebe..

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#7 Post Postao/la Isolde »

ToUrNiQuEt je napisao/la:nije tesko reci VOLIM TE ako imas osobu koja je vrijedna tih rijeci, ali u suprotnom te rijeci toliko i ne vrijede, bez obzira na koji se nacin kazu i u kakvoj prilici.. BItno je da postoji ljubav izmedju dvije osobe a rijeci dodju same od sebe..

slazem se s tim, u pravu je :)

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#8 Post Postao/la thug »

Aham onda bih ja to ovako rekao:

Onda iskreno volimo kad vise nemamo potrebe to da kazemo!
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#9 Post Postao/la mala-plava21 »

Osoba sam koja ne vjeruje u rijeci vec u dijela, meni osobno nisu nikad te dvije rijeci potrebne ako mi to svojim ponasanjem pokazu ili ja to osjetim. Bilo da se radi o roditeljskoj ljubavi, prijateljskoj ili ljubavnoj vezi. Jer kad te netko iskreno voli to ces i osjetiti bez da ti ikad kaze volim te, jer sta ti znace te rijeci ako ta osoba to ne misli. Zar ne?

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#10 Post Postao/la thug »

Tako je... to i jest i bitno znaci kroz ponasanja i djela mi uvidjamo dali nas i koliko nas neka osoba voli zato ja imam cesto obicaj reci:
Acta Acta non verba - djela djela a ne rijeci ;)
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#11 Post Postao/la dinko »

U potpunosti se slazem sa vama dvoje, thug i mala_plava21.Rijeci nisu bitna,bitna su djela ... mala_plava21 gdje zivis u Hrvatskoj ...

Anonymous

#13 Post Postao/la Anonymous »

Sla¾em se s tobom!
Samo sam jednom deèku rekla da ga volim, jer sam ga iskreno voljela. I mislili smo da èemo uvijek bit zajedno - jer je to bila prava ljubav. Ali neke zle sile rastave nas ....
i od tada nikog nevolim....

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#14 Post Postao/la dinko »

Pa u tom slucaju mu nisi trebala reci da ga volis jer znam po sebi da se drugacije ponasam kad mi cura kaze da me voli.Umislim onda sebi sam,ma da voli me pa ce mi i oprostiti ...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

...ja sam jednom voljela i rekla jednom volim te, bilo nam je lijepo ali nesto nam nije dalo.... Ali uvjek cu ga voljeti, zauvjek!!!!

Odgovori