Trener Hulla smrzavao igrače

Nakon što su primili čak četiri pogotka u samo 36 minuta, trener

Phil Brown zabranio je svojim igračima da odu u svlačionicu.

Poluvrijeme su proveli tražeći oprost od navijača!

Hull City je u subotu na gostovanju kod Manchester Cityja trajao poput svijeće na vjetru.

Mrežu Tigrova je dva puta pogodio Felipe Caicedo, potom se dva puta u strijelce upisao i Robinho, te je priča zaključena nakon samo 36 minuta utakmice.

Domaćin je na odmor otišao s 4:0 prednošću, što je menadžera Hulla Phila Browna do te mjere uzrujalo da je svoje igrače odlučio kazniti - smrzavanjem!

Bijesni je strateg natjerao momčad da poluvrijeme provede sjedeći ispred svojih navijača, te je neobičnu odgojnu metodu objasnio ovako:

"Budući da djelovali kao da su umrli, pomislio sam, ako moje igrače vjetrenje na hladnoći ne vrati u život, onda ništa neće".

Moglo bi se zaključiti da je terapija na kraju uspjela jer, ako su već Tigrovi prvih 45 minuta izgubili s 4:0, Pingvini su u nastavku barem izborili 1:1.