Kako izgledate kad se probudite?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#2 Post Postao/la probisvjet »

e upravo tako papy ... ko fol ono ustanem jer mi se ide u toalet .. kriomice si izribam zube ... jer svi znamo da "scavimo" iz usta ujutro :lol: :lol: ko fol se umijem , stavim malo kremice na obraze , neku frizuru na brzaka , vratis se u krevet i to je to :wink:

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#3 Post Postao/la grga »

Ma ja sam uvijek dobar..a za ove druge bjež kad obaviš svoje :?
Dobro je ovo što je Probisvijet napisala..tako je moja žena radila u početku,a sad se šokiramo.. :)

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#4 Post Postao/la im_ex »

Znas kakav je ovisnik ... eto, zedna sam kafe (no.1) :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#9 Post Postao/la JAS »

:lol: ......pa bre zar postoi neko ko to ne radi kad ustane ujutru i pogleda sebe u ogledalu!!!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#10 Post Postao/la badgirl »

:lol: :lol:
ja kad ustanem nista ni ne vidim dok nema najmanje litra kafe u mojoj krVI : TAKO DA NEMA SOKOVA : Dok se ja probudim i pola 12 je .

A sta se sokova tice ...ono sa partnerom, podsjeti me na jednog mog bivseg :lol: :lol: . Mise probudili ujutro i ja naravno gledam kako da se izvucem iz kreveta , okrecem glavu od njega a on ide prema meni ....vidim ja ovaj hoce da me poljubi ...reko: " Sta ces ti to ? Neces me valda ovakvu poljubiti?" a on bogami ni pet ni ses i poljubi me !! I mogu vam reci da nije bilo tako strasno. :mrgreen:

valda kad si zaljubljen sva cula pomru :lol: :mrgreen:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#11 Post Postao/la ra-ja »

Ujutro ustajem bez ikakvih problema..bez obzira koliko sati sam spavala...
Sto se tice izgleda ...nemam pojma kako izgledam i netrcim da se tako rano sredjivam...Zadovoljna sam sa svojim izgledom...pa vjerovatni i njegovim....Namam uopste tih kompleksa....ba

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#12 Post Postao/la sabinax »

Ma ja ko ra-ja posto se ni inace ne sminkam pa mi sminka i kremice ne fale, malo mi kosa bude rascupana i to treba dovesti u red ali posto mi je gumica uvjek pored kreveta nabacim kosu u rep pa cak i izgleda kao pocesljano (poslije to sredim) a najveci problem su zubi (bar meni) nekako mi neugodno da ujutro dahcem nekom u facu i stvarno ne kontam kako ono u filmovima izgleda fino kad se ujutro izljube, mozda stvarno sto badgirl kaze kad je covjek zaljubljen ne gleda na te sitnice...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako izgledate kad se probudite?

#14 Post Postao/la beca »

ja to gledam ovako...ako se dvoje vole, kakva je razlika u osobi ujuru i navecer, sa sminkom ili bez sminke???

e jedino da se neko maskira kilama sminke pa se ujutru ne moze prepoznati to ja, svako bi se bojao

naumpade mi jedna zezancija, tako covjek se ozenio, i ujutru zove mamu "mama gdje mi je zena", a ona samo sminku skinula.....

Odgovori