Zavodljive djevojke

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#31 Post Postao/la belly_dancer »

ja imam dojam da je 'papaya uvjek slatka i ljepa.. :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#32 Post Postao/la danjel »

Ono prvo ¹to meni zapane za oko je naravno izgled jer to je prvo i jedino ¹to mogu reæi o toj osobi nakon upoznavanja,da je lijepa i zgodna...Ali ako ¾elim ne¹to ozbiljnije naravno da æu s njom provesti vi¹e vremena kako bi ocijenio da li mo¾emo govoriti o ozbiljnoj vezi...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#33 Post Postao/la mrki62 »

Ako je dobra,.................. volim da ka¾em ; ko da ju je bog za mene stvorio :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#34 Post Postao/la indeks »

mrki62 je napisao/la:Ako je dobra,.................. volim da ka¾em ; ko da ju je bog za mene stvorio :wave:
A sta bog kaze na to?Odobri? :P :lol: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#35 Post Postao/la sabinax »

Danjel je napisao/la:Ono prvo ¹to meni zapane za oko je naravno izgled jer to je prvo i jedino ¹to mogu reæi o toj osobi nakon upoznavanja,da je lijepa i zgodna...Ali ako ¾elim ne¹to ozbiljnije naravno da æu s njom provesti vi¹e vremena kako bi ocijenio da li mo¾emo govoriti o ozbiljnoj vezi...
Sta to znaci...da ako ti neka ne zapane za oko s tom ni ne razgovaras... niti mozes misliti o nekoj vezi... Eto vidis Danijel...a mozda neka ne bas privlaèna na prvi pogled èeka na tebe i tvoja je najveca sreca, a to neces nikada saznati zato jer joj nikada neces priæi zbog njene vanjstine

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#36 Post Postao/la danjel »

sabinaX je napisao/la:
Danjel je napisao/la:Ono prvo ¹to meni zapane za oko je naravno izgled jer to je prvo i jedino ¹to mogu reæi o toj osobi nakon upoznavanja,da je lijepa i zgodna...Ali ako ¾elim ne¹to ozbiljnije naravno da æu s njom provesti vi¹e vremena kako bi ocijenio da li mo¾emo govoriti o ozbiljnoj vezi...
Sta to znaci...da ako ti neka ne zapane za oko s tom ni ne razgovaras... niti mozes misliti o nekoj vezi... Eto vidis Danijel...a mozda neka ne bas privlaèna na prvi pogled èeka na tebe i tvoja je najveca sreca, a to neces nikada saznati zato jer joj nikada neces priæi zbog njene vanjstine
Ne to ¾elim ti reæi da ako se upoznam sa nekom curom recimo prvo ¹to na njoj mogu ocijeniti je njen izgled jel tako???Ne mogu o njoj suditi na osnovu jednog susreta....Mogu samo reæi je li lijepa,ru¾na,zgodna ili ¹vrljava....A nakon dva ili pet susreta mogu o njoj suditi ili bar ne¹to reæi kao osobi...Nadam se da me sad razumije¹... :glupost:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#37 Post Postao/la sabinax »

Aha znaci pricas i sa manje zgodnima i njih procjenjujes...pa to je vec u redu...ja sam mislila da s takvima uopæe nemas posla...hhehehe
A ja cu ti reci da se najbolje veze razvijaju iz prijateljstva (neovisno o izgledu)

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#38 Post Postao/la danjel »

Znam to iz vijesti na tv ali ne i iz iskustva hehe :stupid:

Odgovori