Da sam ja ne(t)ko....

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

Ja necu biti tako duhovita ko Dzemila....a nemam ni vremena sada, ali zanimljiva tema....da imam vlast i da mogu.....otvorila bih jos jedno desetak zatvora u Hrvatskoj i smjestila unutra svu bandu koja to zasluzuje, pa cak i manje opasna djela, krada, silovanja, zlostavljanje u obitelji, nesavjesne vozace koji gaze ljude po cestama, financijske lopove, ma ima jos njih...ali sada nemam vremena nabrajati jer imam jos 10-tak minuta vremena :D i dala im da rade teske poslove, a ne samo da se izlezavaju kao da su na godisnjem odmoru
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la indeks »

da nas sve pukne amnezija i da krenemo iz pocetka........sa smislom za ljubav,prijateljstvo,tolerantnost,totalno apoliticni,bez ikakvih obiljezja i prefiksa......kad kazem`odoh na more`,da to bude kao nekad,a ne da naglasavam,`u hrvatsku`,da nas janezi uce kulturi :lol: ,da se smijemo filmovima kad kazu `bre`,da naucimo praviti ajvar i `tavce na gravce`,otvorimo jos puno slasticarni i kospicarni,da raja ima sta zobati :lol: :lol: ,da punih usta,sa nekom dikom,izgovaram monte negro,kao nesto mondensko :D kao monte karlo :chuckel: ,snase sa salasa da zavode lole :chuckel: ,da narodno kolo bude kao obavezan vid jutarnje gimnastike...........samo to,nista vise............ :D :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#4 Post Postao/la paparaci »

...mnogima bi se lose pisalo :lol: "iskorijeniti" korupciju i kriminal! ovu bagru sto je na vlasti sve pozatvarati i oduzeti im ilegalno stecen imetak. postaviti mlade, sposobne, postene i od mrznje "operisane" osobe na vazne tj. visoke funkcije, koje ce svoju zemlju i narod voditi ka boljem zivotu. promijeniti ekolosku savjest gradjana, .....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#5 Post Postao/la ra-ja »

Da sam ja netko.....mislim da bih mnogo uradila....ali sta....necu da vam kazem.....Jer niti ijedan predsjednik negovori istinu sta ce uraditi za vrijeme svog mandata......To je njegova tajno oruzje za dobro rukovodjenje.... :-k

Posto ja samo govorim istinu ........a nedaj boze dodjem na to mijesto... unapred bih sve znali .....onda.... nebih bila dobar prezident.... :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

ukinula bih sve granice
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#7 Post Postao/la im_ex »

Odlicna tema :P


Ukidanje granica ...
vise KP domova otvoriti ...
vecini politicara dati momentalni otkaz ... pa, za pocetak, nek to bude Samir Silajdzic i Samiha Borovac ...
po svaku cijenu da se odrze najavljene demonstracije u Sarajevu na 6. april, bez osvrta na zabranu odrzavanja istih od strane MUP-a ...
Vlada bi odbrusila definitivno tako da Arheoloski Park " piramida Sunca" nece znati za zabrane nastavka iskopavanja i da ce problem finansija ubuduce biti samo blijeda slika sjecanja ... odrijesiti kesu, naravno
Srusila bih server ciji prostor koristim, trajno ...
Selma Bajrami bi obavezno morala da se pakuje za amo, da joj kasnije ne bi bilo kasno ...
i jos mnogi pjevaci znani poput nje ...
Onaj "mali mrav", Era Ojdanic, i onaj Zabac "Placi mala, placi - ost'o sam na Raci. Ne daju mi proci - ne mogu ti doci" i njima slicni bi morali POD HITNO u penziju ...
Neduzan narod u kuvetu, a pogotovo omladina, ne bi smio ginuti, obolijevati, umirati ...
Ljubav za ljubav da se vrati ... nek se ne srecu skroz razlicite osobe na putu sudbine ...




Mislila sam malo, al, ne da mi da stanem :D

nastavice se ... :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#8 Post Postao/la paparaci »

da imam snage da imam mociii zabraanioo biih plavee ocii da nikad se ne radjajuu one u srcee pogadjajuuu.... :listen: :lol:

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#9 Post Postao/la bosman »

paparaci je napisao/la:...mnogima bi se lose pisalo :lol: "iskorijeniti" korupciju i kriminal! ovu bagru sto je na vlasti sve pozatvarati i oduzeti im ilegalno stecen imetak. postaviti mlade, sposobne, postene i od mrznje "operisane" osobe na vazne tj. visoke funkcije, koje ce svoju zemlju i narod voditi ka boljem zivotu. promijeniti ekolosku savjest gradjana, .....

Ovo je pravo! =D>

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#10 Post Postao/la paparaci »

thx prijatelju! ;)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: da sam ja ne(t)ko....

#11 Post Postao/la belly_dancer »

Ovako...napravila bi nešta an temu socijalizma-da svi imaju jednake mogučnosti...
probala bi uspostavit nekoliko domova za beskučnike,otvorit javne kuče (da se zna ko je ko i da i te žene budu na sigurnijem..),dala bi besplatno zdravstvo i školstvo,i onima koji imaju po 5 ili 10 kuča bi poslala nalog da malo skrate popis,te da podjele sa onima kojima su se kuče raspale...otvorila bi neke kao zajedničke blagavaone (dvorane) di bi se ljudi družili kada imaju vremena i svaki kvart bi morao imat trg na kojem svatko priča ono šta mu je na duši.s tim da bi male kriminalce oslobodila a ljude koji zbilja čine zlo osudila i stavila u zatvore (koje bi morala proširit) da tamo šire svoju negativnost...

i probala bi poboljšat naš eko sustav,i odnose sa drugim državama,te potpomagat nekako one humanitarne akcije... :mrgreen:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
hordas
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 131
Pridružen/a: 20 Aug 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: da sam ja ne(t)ko....

#12 Post Postao/la hordas »

ma ja svi bi vi bili dobri ... :lol: :lol: :lol: :lol: ......

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: da sam ja ne(t)ko....

#13 Post Postao/la belly_dancer »

hordas je napisao/la:ma ja svi bi vi bili dobri ... :lol: :lol: :lol: :lol: ......
hej...pa imala bi neke zakone...jako bi kažnjavala pušače i pijance... :mrgreen:
a čuj,to je sad vako utopijski..
to je ono šta sad mislim...vjerovatno da mi se pruži mogučnost da nešta idem radit slično bi se drukčije postavila...i vjerovatno ni nebi ostvarila sve o čem pričam...al ono...
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: da sam ja ne(t)ko....

#15 Post Postao/la im_ex »

Uskladila bih nam svima termin za nase prvo okupljanje al ne na ovoj mashineriji :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori