Samo jednom......

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

Samo jednom......

#1 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Kazu samo jednom se u zivotu iskreno voli !

Da li se slazete sa time? Sta vi mislite o tome?


Neko mi je rekao da se u zivotu voli dva puta-prvi put, najiskrenije, a kada se ta ljubav zavrsi, a uglavnom se zavrsi, volimo jos jednom, ali kod nekog drugog trazimo sve ono sto je imala ta prosla ljubav i od te nove pravimo ono sto nismo mogli da dovrsimo. :huh:

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#4 Post Postao/la thug »

Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na
mjesto.

Prevod: u jednoj si vezi i volis osobu, desi se nesto pukne veza srce ti je ranjeno no klin se klinom izbija trazis osobu kojom ces sa ljubavlju izbiti proslu ljubav jer je to jedini nacin da se predhodna zaboravi ... znaci za osobu koja ce ti vratiti srce na pravo mjesto i zacijeliti mu rane...

Nema tu Istinska Ljubav je jednom... Istinska je ljubav sve do onog vremena kad covjek udje u brak i kad dodje kraj svim mogucim problemima kojim se jedna veza susrece.... Jer onda istinski volimo kad vise nemamo potrebe to da kazemo...
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#5 Post Postao/la mrki62 »

thug je napisao/la:Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na
mjesto.

Prevod: u jednoj si vezi i volis osobu, desi se nesto pukne veza srce ti je ranjeno no klin se klinom izbija trazis osobu kojom ces sa ljubavlju izbiti proslu ljubav jer je to jedini nacin da se predhodna zaboravi ... znaci za osobu koja ce ti vratiti srce na pravo mjesto i zacijeliti mu rane...

Nema tu Istinska Ljubav je jednom... Istinska je ljubav sve do onog vremena kad covjek udje u brak i kad dodje kraj svim mogucim problemima kojim se jedna veza susrece.... Jer onda istinski volimo kad vise nemamo potrebe to da kazemo...
Ima i toga al kako su predhodnici napisali , pukne veza i zavoli se neko drugi/druga,............ e tek se onda oèi otvaraju i zapjeva se pjesma od Parnog valjkda ; Kakva sam ja budala,.................... :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#7 Post Postao/la mrki62 »

GARAVA je napisao/la:Ja mislim da covjek moze vise puta voljeti ali na razlicite nacine,nekog malo manje, nekog malo vise.Ali mislim da svako ko je vec pronasao onu pravu osobu zna da se samo jednom u zivotu prava ljubav desi i onda se tek osjeti sta znaci pravo i sa svim srcem voljeti. :) :chuckel:
Kako sam skonto ; jutarnja kafa i cigara je tvoja velika ljubav ,......................... haman najveæa :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#9 Post Postao/la Amigo_x »

Jednom zavolio i nemislim vise mijenjat... [-(

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#10 Post Postao/la mrki62 »

Nikad ne reci nikad :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Velidklgf
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 Sep 2007 02:00
Lokacija: Austria

Re: Samo jednom......

#12 Post Postao/la Velidklgf »

jaran1 je napisao/la:
MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:Kazu samo jednom se u zivotu iskreno voli !

Da li se slazete sa time? Sta vi mislite o tome?


Neko mi je rekao da se u zivotu voli dva puta-prvi put, najiskrenije, a kada se ta ljubav zavrsi, a uglavnom se zavrsi, volimo jos jednom, ali kod nekog drugog trazimo sve ono sto je imala ta prosla ljubav i od te nove pravimo ono sto nismo mogli da dovrsimo. :huh:
Ma samo oni koji su previse romanticni kazu da se samo jednom voli
Ako je tako, zasto se prekidaju takve veze gdje se samo jednom voli
Ili, rastavis se od "najvoljenijeg" i upoznas drugoga i udas se za njega
Sta bi s onom ljubavi koga si najvise voljela
Ako covjek nije sposoban da voli vise puta, e onda i nije za ljubav
Ovo nije nametanje, ovo je samo moje misljenje
jaran1 slazem se sa tobom tako je ako nije sposoban onda nije niza ljubav
KISS

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la sredovjecni_33 »

mislim da se svaki put u ¾ivotu iznova "iskreno" voli .
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Samo jednom......

#14 Post Postao/la danjel »

jaran1 je napisao/la:
MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:Kazu samo jednom se u zivotu iskreno voli !

Da li se slazete sa time? Sta vi mislite o tome?


Neko mi je rekao da se u zivotu voli dva puta-prvi put, najiskrenije, a kada se ta ljubav zavrsi, a uglavnom se zavrsi, volimo jos jednom, ali kod nekog drugog trazimo sve ono sto je imala ta prosla ljubav i od te nove pravimo ono sto nismo mogli da dovrsimo. :huh:
Ma samo oni koji su previse romanticni kazu da se samo jednom voli
Ako je tako, zasto se prekidaju takve veze gdje se samo jednom voli
Ili, rastavis se od "najvoljenijeg" i upoznas drugoga i udas se za njega
Sta bi s onom ljubavi koga si najvise voljela
Ako covjek nije sposoban da voli vise puta, e onda i nije za ljubav
Ovo nije nametanje, ovo je samo moje misljenje

Nije tako prijatelju,ja iskreno mislim da se samo jednom ali jednom pravo,iskreno voli.E sad Ja sam mo¾da volio tu osobu ali nije ona mene i ode veza dakle ona ne misli tako znaèi nije me voljela i ode do drugoga kojeg æe voljeti iskreno..Ma brate ja mogu sad voljeti koliko hoæe¹ ali nju kad vidim duboko promijenim mi¹ljenje,meni se bar tako desilo i de¹ava a sad kako je s drugima...Pozdrav..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#15 Post Postao/la mrki62 »

Haman je prva ljubav evergrin a sve ostale su samo hitovi :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori