Dan vjenčanja

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#46 Post Postao/la Sabinam »

Hehehehe salim se, moze me pozvati u kino i samo to, za ovo dalje mora pitati mog muza, hehehehe.....

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#47 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaM je napisao/la:Hehehehe salim se, moze me pozvati u kino i samo to, za ovo dalje mora pitati mog muza, hehehehe.....
uuu..joj,da..ja zaboravila..:)pa ti udana..heheh..bedasta sam..
ma ja dragi i onaj proplanak sa slike od sabine..to je to!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#48 Post Postao/la paparaci »

eh da je mogucnosti.... :biggrin:

ona i ja, oboje u bijelom. tu je sva nasa rodbina, drustvo, dobri poznanici.
lijep, suncan i topal dan. na bini serif i saban u duetu, hehehe. (opsta suprotnost onog sto bi dzemka slusala :P ). prvo serijatsko vjencanje u kuci, zatim s kolonom auta do opstine, pa onda nazad kuci na festu. veselje, radost, pjesma sve do zore. a ja i draga se pokupimo poslije ponoci na medeni mjesec :) :listen:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#50 Post Postao/la bosanka100 »

moje vjenèanje je propalo u nepovrat :huh:

sve je bilo isplanirano, neæu govorit kako ce bit ( ako bude jednog dana) da se nebi urekla, hehe. a kako bude bude, najva¾niji je mu¾ :)
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#52 Post Postao/la Sabinam »

Hehehehehhe moja oba vjencanja su bila skroz smjesna.....
1. put
Udala se polu tajno (mama mi uopæe nije znala)....a kod tate smo dosli posuditi auto (heheheh Renault4)...
Bilo nas je jedno 10 uzvanika.....prvo smo isli na piæe...pa kod matièara... nakon toga smo trebali iæi na veèeru...ali smo odluèili ostati kuæi napraviv¹i dobar tulum....drugo jutro smo otisli u Opatiju u ¹etnju i na ruèak
2. put
Opet polu tajno (mama nije znala)....uzvanika 5 komada...dok smo cekali da dodu kumovi igrali smo "èovjeèe ne ljuti se"....nakon toga smo i¹li na veèeru i to je to.......

Meni se tako svida i mislim ako slucajno bude i 3.put da ce opet biti tako

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#53 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaM je napisao/la:Hehehehehhe moja oba vjencanja su bila skroz smjesna.....
1. put
Udala se polu tajno (mama mi uopæe nije znala)....a kod tate smo dosli posuditi auto (heheheh Renault4)...
Bilo nas je jedno 10 uzvanika.....prvo smo isli na piæe...pa kod matièara... nakon toga smo trebali iæi na veèeru...ali smo odluèili ostati kuæi napraviv¹i dobar tulum....drugo jutro smo otisli u Opatiju u ¹etnju i na ruèak
2. put
Opet polu tajno (mama nije znala)....uzvanika 5 komada...dok smo cekali da dodu kumovi igrali smo "èovjeèe ne ljuti se"....nakon toga smo i¹li na veèeru i to je to.......

Meni se tako svida i mislim ako slucajno bude i 3.put da ce opet biti tako
cek malo..dakle prvog si eliminirala..vjerovatno si unajmila nekog pehlinskog cigica da ga sredi..drugog drzis dok ti ne dojadi..a kad ti dojadi (sada vec znas postupak) ces sama upucat njega..pa onda ide treci [smilie=to funny.gif]
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#55 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:
paparaci je napisao/la: na bini serif i saban u duetu, hehehe. (opsta suprotnost onog sto bi dzemka slusala


evo obeæajem ti ovog trena, foruma¹i su nam svjedoci, ako ja i ti zavr¹imo zajedno izbor muzike æu prepustiti tebi! samo mi nabavi èepiæe za u¹i et...jel po¹teno od mene?
hahaha. pa ne mislis cepice nositi cijeli zivot? :D
nije to turbofolk, nego prava narodna ;)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#58 Post Postao/la paparaci »

cek ba dzemkic, ne odgovori ti meni :P

Odgovori