Dan vjenčanja

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
Beksi23
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Jul 2000 02:00
Lokacija: Macedonia

#2 Post Postao/la Beksi23 »

Prvo komplimenti za temu koju si izabrala jako je zanimljiva i bi bilo interesno da svako komentira za sebe tako imamo sansu procitat razliciti misljenja...
Sto se meni tice smetam da svadba je samo kruna na sve one ljubavne godine i bi treblo imat nekakav ukus mada to za mladozencima je i najsrecni dan zivota ja bi voleo malu ceremoniju ne previse raskosno da bi se pravil urnebes ipak one rodbine prijatelje koje su u blizog kruga sto se tice odjeca preferiram crno odelo normalno mada vjencania sigrno ce bit bjela tako da svidja mi se taj crno-bjeli kontrast i sto se tice vjerskih obicaja sigurno ima neke koje mora da se postovaju bar kod nas al nesto i moze da se promjeni ipak malo jevazno ono vjersko vjencanje bi bilo ljepo da se osjeti taj svadbeni ceremonijal bez previse napetost...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

I ja se komplimentima pridruzujem na temu a s komentarom cu drugom prilikom =D> =D> =D>

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#4 Post Postao/la becanka »

Meni je ljepo kad mlada i mladozanja imaju partnerlook.
Naprimjer kad se samo u obstini vjencaje, da imaju naprimjer bijela odjela, ona suknju, on hlace, i uz to da je naprimjer svjetlo plava ili svjetlo zelene ili svjetlo roza bluza, kosulja, i kod njeh slican buket, a kod njega kravata...

Velike svadbe bas nevolim, ljepse mi je kad je sa naj blizom familijom i naj boljim prijateljima, negdje u restoranu, ili ko ima veliku avliju, pa da se tu slavi, ali naravno kad je ljepo vrijeme..
Ono da je sve ljepo napravljeno sa stolovima i stolicama, da ima puno ruza, ali u bijelim bojama i svjetlim..

I da se za mladu i mladozanju napravi nesto od ruza gdje ce samo oni sjediti i tako to... :chuckel:

Ma ima dosta ideja i toga...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#9 Post Postao/la becanka »

GARAVA je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:Meni je ljepo kad mlada i mladozanja imaju partnerlook.
Naprimjer kad se samo u obstini vjencaje, da imaju naprimjer bijela odjela, ona suknju, on hlace, i uz to da je naprimjer svjetlo plava ili svjetlo zelene ili svjetlo roza bluza, kosulja, i kod njeh slican buket, a kod njega kravata...

Velike svadbe bas nevolim, ljepse mi je kad je sa naj blizom familijom i naj boljim prijateljima, negdje u restoranu, ili ko ima veliku avliju, pa da se tu slavi, ali naravno kad je ljepo vrijeme..
Ono da je sve ljepo napravljeno sa stolovima i stolicama, da ima puno ruza, ali u bijelim bojama i svjetlim..

I da se za mladu i mladozanju napravi nesto od ruza gdje ce samo oni sjediti i tako to... :chuckel:

Ma ima dosta ideja i toga...

svidja mise tvoje misljene tako je slicno kod mene bilo samo bez kravate :biggrin:

Da nije bila masnica? :biggrin:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#11 Post Postao/la becanka »

vidovita_dzemila je napisao/la:ma sve je to ok ali ipak vjenèanica je vjenèanica. vidim vas dvije niste iz bih, pa kako to tamo rade. razlikuju li se njihovi obièaji od na¹ih.

beksi hvala :wave:



Nema bas velike razlike, ovdje Austrijanci isto slave velike svadbe, sa velikim vjencanicama, sa velikim brojom naroda, neki sa fijakerima, i u dvorcima...
A neki samo u obstini dadnu podpis u obicnom odjelu...
To je mislim sve do volje, ukusa, dogovora...itd.

:wave:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#13 Post Postao/la ra-ja »

Kada bih imali novaca ...napravila bih veliku svadbu ...bas onaku svadbu iz filmova.......vjerska ...ili opstinska nije vazno.......ali to je samo san.............Na mladoj volim vidjeti vjencanicu roza ili bijelu...a na mladozenji crno ili bijelo odijelo....... :-k

Svoje vencanje treba oznaciti pa bar i uz uzi krug familije i prijatelja .....
O odjevanju za taj veliki cin...je stvar ukusa ..oba partnera..... :)

A u svemu tome je vazna ljubav.......pa ako bih se desilo ......da nismo u situaciji da bilo sta pravimo......neko manje drustvo kum i kuma izaci na veceru....i to mi nebih smetalo...... :biggrin:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#14 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:Kada bih imali novaca ...napravila bih veliku svadbu ...bas onaku svadbu iz filmova.......vjerska ...ili opstinska nije vazno.......ali to je samo san.............Na mladoj volim vidjeti vjencanicu roza ili bijelu...a na mladozenji crno ili bijelo odijelo....... :-k

Svoje vencanje treba oznaciti pa bar i uz uzi krug familije i prijatelja .....
O odjevanju za taj veliki cin...je stvar ukusa ..oba partnera..... :)

A u svemu tome je vazna ljubav.......pa ako bih se desilo ......da nismo u situaciji da bilo sta pravimo......neko manje drustvo kum i kuma izaci na veceru....i to mi nebih smetalo...... :biggrin:

:thumbsup: Bas tako draga moja @Ra-Ja :)

Odgovori