Suprotnosti se (ne)privlače?!

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la sredovjecni_33 »

moje misljenje da se curama u ranijoj mladosti svidzaju opasniji tipovi jer je to urodzeni instinkt, tj. kao i kod svih zivotinja najjaci muzijaci su uvijek glavni i oni trebaju zenkama da produze svoju vrstu.
medzutim kad djevojke malo odrastu razmisljanje se promijeni i one onda traze odgovornije i ozbiljnije momke.

a sto se tice muskih njima je samo do dobrih tj.zgodnih i atraktivnih djevojki, sve drugo sto kazu sumnjam da je istina.
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#3 Post Postao/la Tourniquet »

PA suprotni polovi magneta se privlace, takodje sjeverni i juzni pol zemlje se privlaci, onda se valjda suiprotnosti privlace..

takodje.. Mene privlaci zenski pol, potpuno suprotno od mene al eto privlaci me.. Tesko to objasniti zasto.


Sad malo obziljnosti..

PA mozda je to da upotpuni se licnost, mozda toj bitangi dojadi biti bitanga pa trazi nekog da ga malo prikoci a isto tako ta princeza ne zeli vishe biti princeza..

Neko ko nije bas popularan zeli kroz tu svoju drugu polovinu da i ono postane popularno itd itd.
Uglavnom... Ima tu dosta istine u toj tvrdnji ...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#9 Post Postao/la Tourniquet »

vidovita_dzemila je napisao/la:
sla¾em se s tobom. ja sam ¾ivi dokaz. kao tinejd¾erka se pali¹ na opasnije tipove ali to s vremenom proðe. isto tako mislim da je i tourni u pravu. hej tour jesi li ti bitanga ili princeza :biggrin:

heheh ja sam mamina maza :P

Al uglavnom su kod mene one osobe koje su otprilike slicne meni.. Jer neke velike razlike.. tesko prolaze... bar kod mene

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la Sabinam »

Mene su eto uvijek privlacili "losi" momci...ne znam zasto ali vjerojatno zato jer su bili zabavniji i dinamicniji...a ja mirna i time sam vjerojatno nadopunjavala ono sta mi nedostaje...s vremenom bih se i ja opustala... ali sta se desi.... ti takozvani "losi" momci nikako nisu za brak...kao sto zivot prije braka shvacaju kao zabavu i zahebanciju...tako i kada se ozene nastavljaju po svom...sto za brak i obitelj nije dobro.....

Sada bi mi pasao jedan dobricina...ali poznajuci sebe ne znam dali bi me taj ikako privukao...ne znam nisam vec dugo istrazivala pa ne znam
Ali svakako bi mi godio neki koji bi mi u svemu ugadao....

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#12 Post Postao/la belly_dancer »

ja sam tatina maza..uvijek sam imala prijatelje kriminalce i takve..ali za dragog sam uvjek trazila nekog ko ce me drzat ko kap vode na dlanu..mislim da je to zato sta nisam jako cesto sa tatom pa mi je to uvjek falilo..
istina je da se suprotnosti privlace,ali opet smatram da te suprotnosti nei trebale bit prevelike..ono ko:
nevina cura i zemskar
predofil i cura pred celibat..
i take fore..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#14 Post Postao/la Sabinam »

Pa ja bas ne znam za taj primjer...po meni kakvi su bili prije braka takvi su i ostali....vjerojatno ima i suprotnih primjera ali ja za takve ne znam :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#15 Post Postao/la belly_dancer »

vidovita_dzemila je napisao/la:a ¹ta mislite za¹to velika veæina onih koji su bili na lo¹em glasu prije braka u braku se totalno promjene. skoro svaka cura koja je bila "laka" u braku bude vijerna mu¾u i skoro svaki mu¹karac koji je bio prije problem u braku se smiri. a s druge strane oni koji su bili prije anðeli u braku podivljaju, posebno cure koje izgube nevinost tek kad se udaju pa kad vide kako je to fino :D ne mogu se zadovoljiti jednim partnerom. naravno u svemu ima izuzetaka...
to je malo relativno..ima svakakvih primjera,ali oni bolji su mi drazi :biggrin:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori